dojenje in antibiotiki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


piščanc -> dojenje in antibiotiki (9.6.2005 17:04:27)

ali je katera opazila da bi malčki zavračali dojenje zaradi antibiotikov??

meni se zdi, da mali čudno papca, jaz imam antibiotike zaradi mastitisa, vendar tud žiga kašlja, čeprav razen grla nima nič drugega vneto. zdaj pa ne vem, ali imam preveč mleka, da še kar šprica ven po dojenju, ali ga grlo boli, pa ne more jesti, ali mu okus ne odgovarja, ker jem antibiotike. spremenila se je tudi barva kakca, iz senfasto rumene v svetlo rumeno. prej je vedno iz obeh dokj pil, zdaj dva dni pa me svetlo gleda že po parih minutkah. drugače pa ne sitnari, da bi jokal da je lačen

še jutri bi morala jesti antibiotike, pa bom raje danes končala, ker ni več zamašena mlečna žleza,

ma ne vem, ali spet kompliciram, bomo videli jutri kako bo





tinatona -> dojenje in antibiotiki (9.6.2005 19:41:05)

Vsak antibiotik je treba pojest do konca da dobiš želeni učinek (drugače se zadeva kaj hitro ponovi), tako da ga kar pojej še jutri. Saj če ti ne joka, potem je najbrž že sit. Najbrž zdaj malo lažje teče ko ni več vneto.

LP Tina




Blink1 -> dojenje in antibiotiki (9.6.2005 20:55:21)

Mislim, da antibiotiki vplivajo tudi na okus mleka. Sej ko boš nehala bo bolje.

Pa kar do konca vse pojej.




marjanaR -> dojenje in antibiotiki (9.6.2005 21:38:23)

Naša mala je, ko sem jedla antibiotike, kakala čisto zeleno. Drugih vplivov nisem opazila. Definitivno pa pojej vse antibiotike do konca, drugače se ti lahko ponovi.




KSENIJAJ -> dojenje in antibiotiki (10.6.2005 10:58:21)

Naš revček je take krče imel po antibiotikih (ki sem jih jaz jedla), da sem jih po posvetu z gospo doktor nehala jemati. Samo sem šla prej na pregled, da se je prepričala, da lahko neham jemat.:zmeden2:




Stran: [1]