|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
28.9.2009 19:04:58   
ssevin
Na cesti so sami scenici, vsak drugi avto je scenik, pol že mora bit ok.user posted image

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
28.9.2009 19:44:59   
vaney
ssevin, pol bom pa jaz morala malo bolj gledat na cesti, ker jaz jih pa sploh ne vidim kaj dostiuser posted image user posted image  jaz vidim same Cliote in precej lagun, pa dosti golfov (predvsem IV)...pa se mi je Scenic med drugim dopadel tudi zato, ker jih ni veliko na cesti

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
28.9.2009 19:56:13   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

zal sm tud jz skepticna glede Renaultov... Scenic je prva liga, kot sm ze omenila, ampak sm imela Laguno karavan, pa me je konkretno tepla po zepu... user posted image

bi sla prec na Japonca, ampak je moj en tak Balkanc, k mora vozit Nemca, ker ostali itak niso vredni, da se imenujejo avto... user posted image


Dej ti svojga Balkanca enkrat v eno Mazdo al pa Toyoto posedi pa naj potem pove kaj je boljšeuser posted image .


Jest bi pa rekel, da daj svojega balkanca enkrat v enega Fiata, da bo vedel, kaj je avto :)

Scenic je pa čist OK avto, za človeka, ki mu je pač všeč. Meni ni

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
28.9.2009 20:00:46   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Renaultov se drži ta etiketa samo zaradi lagune2, ki je res imela serijsko napako...ampak to so potem odpravili. Od takrat z renaulti ni problemov. Poznam več folka, ki ima probleme z bmwji in podobnimi oh in sploh avti. Sicer pa je odvisno od tega...kam voziš avto na servis. Da daš par eur manj in greš raje k nepooblaščenemu serviserju...potem ne moreš šinfat znamke samo zato, ker je tebi škoda denarja. Folk da raje za otroški voziček več denarja, kot bi dal za reden servis za avtouser posted image  

No...midva imava mazdo in laguno. In v vožnji ni primerjave...mazda trda, neudobna...laguna pa ful udobna.

Konec koncev pa...vsak ima z določeno znamko dobre in slabe izkušnje.

pikica* moj bivši je imel iste fore...da ga ni čez japonca. No pa se je konkretno nasrkal z nissanomuser posted image  tak da to najbolj ne drži, da ga ni čez japonca. Morem pa rečt, da imam jaz na moji mazdi skoraj 200.000 km prevoženih, pa nisem imela do zdaj niti enega servisa zaradi okvare. Moj pa vozi renaulte že več kot 10 let pa nikoli ni imel problemov z avtom.


No no, tud na najdražjem pooblaščenem servisu se lahko orenk nasankaš.

Glede 200 tisoč...ja, to je pa Mazda. Sam men ni všeč, jest bom očitno vedno na nečem Italianskem, pa čeprav dela to včasih sive lase. Sam Dušo pa ma avto, tako kot noben drug.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
28.9.2009 20:22:55   
ka tja
Scenic je super! Še posebej kartica, ki jo avto prepozna tudi v torbi/žepu in ti odklene avto. Zelo priročno, ko imaš polne roke. Ni potrebno iskati ključa. Minus je predal v tleh zadaj. Novejši (in bolje ocenjeni) stolčki imajo namreč noge in noge ne smeš postaviti na predal. Torej odpade stol z nogo. Je pa res, da so ti predali pri večini enoprostorcev.

Mi našega ravno prodajamo user posted image user posted image Smo dobili služben avto in je zato eden preveč pri hiši.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3072294&show=1

LP

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
28.9.2009 20:54:37   
vaney
kalbo, saj mojemu možeku tudi Scenic ni nič posebnega, on bi Golfa VI GTI z 211 konji (samo nekako mi ne pašeta noter 2 majčkana otročka, ki bi oz. bosta kdaj tudi kaj umazala, bognedaj opraskalauser posted image , samo pri naši hiši imamo vsak svoj avto, tako da glavno, da je meni všeč...meni je pa user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu ka tja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
29.9.2009 10:41:55   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

kalbo, saj mojemu možeku tudi Scenic ni nič posebnega, on bi Golfa VI GTI z 211 konji (samo nekako mi ne pašeta noter 2 majčkana otročka, ki bi oz. bosta kdaj tudi kaj umazala, bognedaj opraskalauser posted image , samo pri naši hiši imamo vsak svoj avto, tako da glavno, da je meni všeč...meni je pa user posted image


user posted image user posted image user posted image

Jest bi tud tanovo Delto, prec, al pa alfo 159. Sam mam tri otroke, pa mam kompromis Cromo.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
29.9.2009 11:57:47   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

zal sm tud jz skepticna glede Renaultov... Scenic je prva liga, kot sm ze omenila, ampak sm imela Laguno karavan, pa me je konkretno tepla po zepu... user posted image

bi sla prec na Japonca, ampak je moj en tak Balkanc, k mora vozit Nemca, ker ostali itak niso vredni, da se imenujejo avto... user posted image


Dej ti svojga Balkanca enkrat v eno Mazdo al pa Toyoto posedi pa naj potem pove kaj je boljšeuser posted image .


Jest bi pa rekel, da daj svojega balkanca enkrat v enega Fiata, da bo vedel, kaj je avto :)

Scenic je pa čist OK avto, za človeka, ki mu je pač všeč. Meni ni



Ne boš verjel, moj Balkanc je pred leti imel Fiata (Puntiča)user posted image . Name ni naredil kakšnega hudega vtisa. Še sreča, da smo ljudje različni, ker drugače bi se itak vsi vozili okol z enakimi avtiuser posted image .

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
29.9.2009 11:59:31   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Glede 200 tisoč...ja, to je pa Mazda. Sam men ni všeč, jest bom očitno vedno na nečem Italianskem, pa čeprav dela to včasih sive lase. Sam Dušo pa ma avto, tako kot noben drug.



Mogoče nisi gledal prave Mazdeuser posted image . Pojdi enkrat pogledat Mazdo6 in se zapelji z njo en krog. Boš po moje takoj svoje Italijančke črtal s seznamauser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
29.9.2009 12:00:53   
pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: ellie


pikica* moj bivši je imel iste fore...da ga ni čez japonca. No pa se je konkretno nasrkal z nissanomuser posted image  tak da to najbolj ne drži, da ga ni čez japonca. Morem pa rečt, da imam jaz na moji mazdi skoraj 200.000 km prevoženih, pa nisem imela do zdaj niti enega servisa zaradi okvare. Moj pa vozi renaulte že več kot 10 let pa nikoli ni imel problemov z avtom.


Pri Nissanu me to sploh ne čudi. Odkar je v kompaniji z Renaultom mu je kvaliteta obupno padla. In smo spet pri Renaultuuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
29.9.2009 12:03:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

zal sm tud jz skepticna glede Renaultov... Scenic je prva liga, kot sm ze omenila, ampak sm imela Laguno karavan, pa me je konkretno tepla po zepu... user posted image

bi sla prec na Japonca, ampak je moj en tak Balkanc, k mora vozit Nemca, ker ostali itak niso vredni, da se imenujejo avto... user posted image


Dej ti svojga Balkanca enkrat v eno Mazdo al pa Toyoto posedi pa naj potem pove kaj je boljšeuser posted image .


Jest bi pa rekel, da daj svojega balkanca enkrat v enega Fiata, da bo vedel, kaj je avto :)

Scenic je pa čist OK avto, za človeka, ki mu je pač všeč. Meni ni


Pa ne Fiata no user posted image ... Sva imela Puntota (2004) ma je bil lušten avto za vozit (sploh funkcija city je bila zakon) samo 'rajdnkrog' je imel pa že prav moteče velik ... da ne omenjam da je bilo v prvih dveh letih menjano svega i svašta stvari pa ni bil avto nikoli zaleten (počena volanska gred, menjani vsi bati, sklopka 2x, pa še bi se našlo).

Zdaj imava doma 16 let starega Nissana ... mašina dela kot urica, je pa sem in tja malo rjav, pa 1 leto staro Mazdo 5 in ti rečem, da je poezija za vozit, da ne omenjam, da jo obrnem na skoraj pol manjšem placu, kot sem Punteka, kljub temu da je skor šeenkrat daljša.

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
29.9.2009 12:28:00   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


pa 1 leto staro Mazdo 5 in ti rečem, da je poezija za vozit, da ne omenjam, da jo obrnem na skoraj pol manjšem placu, kot sem Punteka, kljub temu da je skor šeenkrat daljša.



user posted image . A ni cort za vozit? Midva sva jo malo testirala in nama je bila všeč. Na koncu sva se odločila pa za 6-ko, ker nama je bila lepša in še bolj lušna za vozit. Mazda je zakonuser posted image .
Ampak je pa zanimivo kako vsak svojo znamko zagovarjamo? Še bolj zanimivo pa je to, da je vsaka znamka najboljšauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
29.9.2009 12:32:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


pa 1 leto staro Mazdo 5 in ti rečem, da je poezija za vozit, da ne omenjam, da jo obrnem na skoraj pol manjšem placu, kot sem Punteka, kljub temu da je skor šeenkrat daljša.



user posted image . A ni cort za vozit? Midva sva jo malo testirala in nama je bila všeč. Na koncu sva se odločila pa za 6-ko, ker nama je bila lepša in še bolj lušna za vozit. Mazda je zakonuser posted image .
Ampak je pa zanimivo kako vsak svojo znamko zagovarjamo? Še bolj zanimivo pa je to, da je vsaka znamka najboljšauser posted image .


Pikica, ja midva sva imela pa 6-ko doma, ko je bila najina na rednem servisu pri 3000km ... pa ti rečem, da na avtocesti je bila bogovska (sploh ko je imela 6. prestavo), samo drugače sem se pa kar malo utesnjeno v njej počutila, ker v 5ki se visoko sedi, pa vetrobransko steklo je daleč stran, pa velika bočna ogledala in to ... v 6ki si pa nizko ... bo že res kar pravijo, da kdor se enkrat na enoprostorca navadi nazaj na navadnega ne gre več user posted image .

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
29.9.2009 12:33:44   
kalbo
Zanimivo je to, da se jest že 12 let prevažam s Fiati, pa takšnih kapitalnih težav ni blo še nikol. Moja žena ma puntiča letnik 2001, pa dela ko urca. V glavnem je cela moja familija na Fiatu že od nekdaj.

Fiata pa ne menjam za nobenga japonca, ni šans.

Cromo tud jest lažje bočno parkiram kot puntota. Na sploh je večji avto lažje parkirat, tko da to ni ravno Mazdina vrlina.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 29.9.2009 12:35:40 >

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tiste, ki ste imele/imate Scenica...
29.9.2009 12:42:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Cromo tud jest lažje bočno parkiram kot puntota. Na sploh je večji avto lažje parkirat, tko da to ni ravno Mazdina vrlina.

Tega nisem rekla, da je to samo od Mzde vrlina ... je pa res, da sem tut moj 1. avto mojo drago petkico ... tisto ta renaultovo brez servota ... obrnila na pol manjšem placu kot punteka. user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





slutnja

kdaj ste dojencke zaceli dajati "kravce past"

1m (40%)

2m (21%)

3m (15%)

4m (8%)

kasneje (5%)

nikoli (10%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!