Spletna stran za naročanje otroške opreme (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


petruscha -> Spletna stran za naročanje otroške opreme (25.9.2009 21:30:15)

Ojla!

Ali je katera že naročala preko te spletne strani http://www.kidsroom.de/.  ?  Namreč, V BC imam naročen avtosedež Romer Safefix Plus Bastian, ki ga v SLO trenutni ni v nobeni trgovini, roka dobave pa je nekje 10 dni. Čakam pa že vč kot 2 tedna in še vedno ne vedo, kdaj bodo imeli uvoz, lahko traja tudi tri tedne [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]. 

Pa sem nekje zasledila to stran, kjer je sedež še cenejši in ga dobiš s poštnino vred za 305 EUR, v BC pa za 389 EUR.

Malo sem skeptična kar se takšnega naročanja tiče, čeprav do sedaj nisem imela slabih izkušenj.




bina30 -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (26.9.2009 13:37:55)

Sicer s to stranjo nimam izkušenj, sem pa dva avtosedeža naročila pri o-baby.de in sicer enega Römer Safefix plus, drugega Römer Evolva. Poštnina je samo 9,5 eur, cene pa proti našim res ugodne. Obakrat je trajalo 1 teden, da sem dobila paket.  Poglej




ZmajTolovaj -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (27.9.2009 22:42:02)

IZVIRNO SPOROČILO: bina28

Sicer s to stranjo nimam izkušenj, sem pa dva avtosedeža naročila pri o-baby.de in sicer enega Römer Safefix plus, drugega Römer Evolva. Poštnina je samo 9,5 eur, cene pa proti našim res ugodne. Obakrat je trajalo 1 teden, da sem dobila paket.  Poglej


Jaz tudi, priporočam!




vijolca -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (28.9.2009 8:02:14)

Preko Kidsroom.de smo naročili voziček (na uporabnika sicer še čakamo) in jih lahko samo pohvalim. Kljub temu, da nekaterih stvari naj ne bi imeli na zalogi (pisalo, da se čaka 2 do 3 tedne), so že čez nekaj dni vse poslali. Dobiš tudi številko, s katero slediš svojim paketom vse do dostave na dom.




žabic@ -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (28.9.2009 9:49:14)

Vijolca, kako si pa plačala? Preko Pay-Pala ali predračun (pre-payment)?





petruscha -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (28.9.2009 13:24:04)

Mene tudi zanima glede plačila, ker mislim da nimajo VISE, Mastercard,... si plačilo opravila preko svoje banke, KLIKA,...




lan3 -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (28.9.2009 21:01:48)

Mi smo pred kratkim dobili naročenega Römer Safefix plus TT Bastian in je bilo vse ok. Dobavni rok je bil 14 dni - te pa sproti obveščajo (po mailu) kaj se dogaja. Ko naročeno odpošljejo ti pošljejo tudi številko paketa tako, da lahko slediš kje se paket trenutno nahaja in imajo ažurne informacije. Je pa res, da sem morala iti plačat na banko, pošljejo ti izpolnjen plačilni nalog tako, da ga samo neseš na banko in opravijo transakcijo v tujino.




petruscha -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (28.9.2009 21:17:03)

Evo, sem ga danes naročila, jutri ga grem plačat na banko in potem, samo čakam, da pride pošiljka. Moj sonček je že res prevelik za lupinico.

Hvala punce!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (28.9.2009 21:19:59)

Sam to je kr velik dnarja - jaz sem naročila preko baby-markt.de, pa sm dala manj kot 300€




petruscha -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (28.9.2009 21:40:20)

IZVIRNO SPOROČILO: nya

Sam to je kr velik dnarja - jaz sem naročila preko baby-markt.de, pa sm dala manj kot 300€


sem tudi tukaj gledala in res je cena okoli 273 EUR, vendar pa ne dobavljajo v Slovenijo.




žabic@ -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (29.9.2009 9:01:47)

A na banki moraš plačat še kakšno provizijo? Če ja, koliko pride?





petruscha -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (29.9.2009 12:33:40)

Enkrat sem že tako plačala akontacijo za dopust, pa je prišlo nekaj malega 1 ali 2 EUR. M;isli, da je odvisno od višine zneska.




petruscha -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (29.9.2009 19:16:28)

IZVIRNO SPOROČILO: žabic@

A na banki moraš plačat še kakšno provizijo? Če ja, koliko pride?




Ekola, danes plačala na banki in pride provizija 1,80 EUR za ceno 309,00 EUR.


EJ, a si ti mogoče decemberka 2008? Nekako mi je tvoj nick ostal v glavi, morda se motim[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




vijolca -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (30.9.2009 8:09:52)

Sicer malo bolj pozno, mogoče pa katero še zanima. Plačali smo s predplačilom, ker je bilo tako kar nekaj popusta (približno toliko kot poštnina). Po opravljenem naročilu dobiš mejl z vsemi podatki, ki jih potrebuješ, plačali pa smo prek klika, brez kakršnekoli provizije.




babyloverka -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (11.3.2010 9:00:11)

da ne odpiram nove teme bom vprašala kar tu:

naročila sem vozek in še nekaj preko spleta, na svoje ime in svoj naslov. sedaj sem dobila po mailu predračun ki ga plačam na banki in jim nakažem denar. zanima me, če morem denar nakazati iz svojega računa ali lahko partner nakaže iz svojega, posledično ne bo isto ime?

upam na čimhitrejši odgovor in hvala




kalypso -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (11.3.2010 9:12:19)

ni važno, ker verjetno imaš na računu napisan sklic. ta je pomemben (ali št. predračuna).




babyloverka -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (11.3.2010 9:36:37)

aha ok hvala. torej če gre partner na banko s tem kar so mi poslali po mailu bo dovolj, ne?




sanelaa -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (11.3.2010 12:01:02)

IZVIRNO SPOROČILO: petruscha

Ojla!

Ali je katera že naročala preko te spletne strani http://www.kidsroom.de/.  ?  Namreč, V BC imam naročen avtosedež Romer Safefix Plus Bastian, ki ga v SLO trenutni ni v nobeni trgovini, roka dobave pa je nekje 10 dni. Čakam pa že vč kot 2 tedna in še vedno ne vedo, kdaj bodo imeli uvoz, lahko traja tudi tri tedne [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] . 

Pa sem nekje zasledila to stran, kjer je sedež še cenejši in ga dobiš s poštnino vred za 305 EUR, v BC pa za 389 EUR.

Malo sem skeptična kar se takšnega naročanja tiče, čeprav do sedaj nisem imela slabih izkušenj.



ja, jaz sem točno preko te strani naročila vse za našega Lukca.

Komplet voziček, jajčko, posteljo, jogi, posteljnino.......z njimi sem kontaktirala skoz preko mejla, plačala na banki, drug dan so plačilo že imeli in je šla roba že naprej. So rekli da dobava traja 3tedne do mesec dni, pa je prvi paket prišu v manj kot 10 dneh, druhi pa v 14 dneh. Poštnina za oba skupaj 30 €, pripeljal mi je PDp direkt na dom............

skratka, super..........zadovoljni, prišparali pa 500€ v primerjavi z baby centrom.




sanelaa -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (11.3.2010 12:01:51)

IZVIRNO SPOROČILO: vijolca

Preko Kidsroom.de smo naročili voziček (na uporabnika sicer še čakamo) in jih lahko samo pohvalim. Kljub temu, da nekaterih stvari naj ne bi imeli na zalogi (pisalo, da se čaka 2 do 3 tedne), so že čez nekaj dni vse poslali. Dobiš tudi številko, s katero slediš svojim paketom vse do dostave na dom.


Isto je blo pri nas!




podezelje -> RE: Spletna stran za naročanje otroške opreme (11.3.2010 18:53:03)

hej

ja,sem naročila voziček,ki so mi ga dostavili v 3 dneh!




Stran: [1]