telefonska oddelka za izvršbe NLB (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


COCKTA -> telefonska oddelka za izvršbe NLB (24.9.2009 16:34:12)

Ker vem, da čvek obišče največ uporabnic, sem temo odprla kar tukaj.

Nujno, nujno , nujno  bi vas prosila, če pozna kdo telefonsko številko LJUBLJANSKE BANKE_oddelek za izvršbe?

Hvala vam vnaprej!





Anonimen -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (24.9.2009 16:40:59)

poklici v centralmo banko, pa naj ti jo dajo. samo po mojem ne delajo popoldan.




COCKTA -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (24.9.2009 16:46:28)

Je ktera pravnica? rabila bi nek nasavet na ZS plis!




COCKTA -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (24.9.2009 16:47:00)

miska...hvala bom poskusla ju3 poklicat tja, upam, da bojo mi dali št.




Anonimen -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (24.9.2009 17:01:32)

COCKTA. CE GRE ZA BLOKIRAN RACUN....
moj ga ima. dolg poravnan. sem lih danes klicala. na skb. traja par dni, da se odblokira.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




zband -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (24.9.2009 17:15:35)

men so odblokirali po dveh urah,kukr so volje




COCKTA -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (24.9.2009 17:33:35)

ok naj sprva napišem, da nisem zagovornica kreditov, ampak drugače ni šlo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


imela sem izvržbo, upnik je dobil denar, ki ga je zahteval z izvržbo....hkrati pa mu je banka nakazala denar še za preostali dolg, ki ga imam pri njemu. A to se sme?

Banka mi je rekla, da če ni izvržbe, denar upnik ne bi smel vzeti. Danes pa so mi na banki rekli drugače, naj se poskusim zmenit z upnikom, da mi vrne denar [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] naj povem da sta banka in upnik v dobrih prijateljskih odnosih...pa kdo bi vrnil denar, v današnjih časih?

Vzela sem si kredit, hotla s tem kreditom poplačat 1.dolg pri upniku + prejšnji kredit. Zdaj pa mi je upnik vzel denar za oba dolgova...meni pa sta ostala 2 kredita[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]neplačane položnice, neplačan hipotekarni kredit, brez drv za zimo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] prosim če je kdo podkovan v tem poslu, naj mi pomaga.


pri tem upniku sem že imela blokiran račun, ...minili sta 2 leti od poplačila dolga, če ne bi nekaj potrebovala za ta račun, sploh ne bi vedela ,...račun je bil še zmeraj blokiran ...račun blokiran 2 leti po plačilu dolga, čeprav v tem času nisem imela dolga pri tem upniku ?!?!

mafija[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]





Onasiss -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (24.9.2009 20:27:10)

A dolg si ves poravnala????




Oceania -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (24.9.2009 20:40:29)

Sodišče mora izdat odredbo za preklic izvršbe, banka pa to mora odblokirat. Tud upnik ima cel kup dolžnosti, samo je praksa čist drugačna.




COCKTA -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (25.9.2009 7:51:08)

dolg izvršbe sem poravnala...ostal mi je še drug dolg, pri istem upniku, a je "le dolg, brez izvršb "...naj povem da se ne gre za 200,300E, ampak kar za tisoče E.





Kerensa* -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (25.9.2009 8:04:47)

IZVIRNO SPOROČILO: COCKTA
- imela sem izvržbo, upnik je dobil denar, ki ga je zahteval z izvržbo....hkrati pa mu je banka nakazala denar še za preostali dolg, ki ga imam pri njemu...
- naj se poskusim zmenit z upnikom, da mi vrne denar

Vse razumem, ampak tega dvojega pa ne. Zakaj bi ti upnik vračal denar, ki si mu ga dolžna?
Ja, to je res, da brez sodne izvršbe upnik denarja s tvojega TRR ne bi smel vzeti (v bistvu pa ga ni vzel upnik, temveč mu ga je nakazala banka, torej se obrni na banko), ampak v končni fazi pa - vzel je, kar je njegovega. A ni bolje, da je vzel zdaj, kakor pa npr. čez dve leti, ko bi bila sodna izvršba pravnomočna, ti pa bi poleg današnjega zneska dolga plačala še dodatne obresti in stroške?
Vzela si kredit, da bi plačala 1. dolg. Razumem. Ne razumem pa, kam si dala ta kredit? Si plačala 1. dolg ali do ti 1. dolg trgali od plače? In zakaj 2. kredit? Za poplačilo 2. dolga? Za tega pa se mi zdi, da so ti ga tudi trgali. Čemu torej 2 kredita, če dolgova nista bila poplačana z njima? In trganje s TRR se ne zgodi čez noč - to ponavadi traja kar lep čas (razen, če nimaš poslanske plače, ampak iz napisanega sklepam, da je nimaš) - kaj si čakala do zdaj? Pustila si, da ti s TRR trgajo nekaj, za kar nimajo sodne izvršbe? Ne razumem.




COCKTA -> RE: telefonska oddelka za izvršbe NLB (25.9.2009 13:32:39)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: COCKTA
- imela sem izvržbo, upnik je dobil denar, ki ga je zahteval z izvržbo....hkrati pa mu je banka nakazala denar še za preostali dolg, ki ga imam pri njemu...
- naj se poskusim zmenit z upnikom, da mi vrne denar

Vse razumem, ampak tega dvojega pa ne. Zakaj bi ti upnik vračal denar, ki si mu ga dolžna?
Ja, to je res, da brez sodne izvršbe upnik denarja s tvojega TRR ne bi smel vzeti (v bistvu pa ga ni vzel upnik, temveč mu ga je nakazala banka, torej se obrni na banko), ampak v končni fazi pa - vzel je, kar je njegovega. A ni bolje, da je vzel zdaj, kakor pa npr. čez dve leti, ko bi bila sodna izvršba pravnomočna, ti pa bi poleg današnjega zneska dolga plačala še dodatne obresti in stroške?
Vzela si kredit, da bi plačala 1. dolg. Razumem. Ne razumem pa, kam si dala ta kredit? Si plačala 1. dolg ali do ti 1. dolg trgali od plače? In zakaj 2. kredit? Za poplačilo 2. dolga? Za tega pa se mi zdi, da so ti ga tudi trgali. Čemu torej 2 kredita, če dolgova nista bila poplačana z njima? In trganje s TRR se ne zgodi čez noč - to ponavadi traja kar lep čas (razen, če nimaš poslanske plače, ampak iz napisanega sklepam, da je nimaš) - kaj si čakala do zdaj? Pustila si, da ti s TRR trgajo nekaj, za kar nimajo sodne izvršbe? Ne razumem.



to me je zanimalo
ma saj sem napisala vse odgovore zate Kerensa, a se mi zdi, da tudi s tem ne bi prišla do rešitve...
Vem da je zapleteno, če te res zanima mi lahko pišeš na ZS




Stran: [1]