oblacila next - placilo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


beba beba -> oblacila next - placilo (23.9.2009 12:03:47)

Zanima me, ce je imel se kdo tezave s placilom s kreditno kartico mastercard na spletni strani izdelkov Next (http://www.nextdirectory.eu/)?
Ko hocem zakljuciti narocilo in vpisem vse ustrazne podatke za placilo, me vedno znova opozori, da so podatki pomanjkljivi???
Ni mi jasno, v cem je problem, saj lahko zbiras med viso in mastercard-om?
Morda jim pa samo stran ne dela...ze dva dni...
hvala in lp.






Lu -> RE: oblacila next - placilo (23.9.2009 12:19:03)

Jaz sem ravno danes oddala naročilo in je funkcioniralo. Poizkusi večkrat. Včasih res nagaja njihova stran.




RinkyDinkyDoo -> RE: oblacila next - placilo (23.9.2009 13:06:22)

Vse dela, sem tudi jaz včerej oddala naročilo. Preveri podatke, naslov imetnika kartice se mora ujemati z naslovom dostave. Preveri zadnje 3 cifre (varnostna koda), če je pravilna, preveri datum od kdaj do kdaj velja kartica....... Morda je samo kakšna številka sfaljena.....

LP




Jančika_ -> RE: oblacila next - placilo (23.9.2009 14:07:08)

Zna bit, da je fora v presledkih med ciframi pri številki kartice. Mislim, da jo moraš vtipkati brez presledkov, potem pa gre. 




Jančika_ -> RE: oblacila next - placilo (23.9.2009 14:09:10)

IZVIRNO SPOROČILO: RinkyDinkyDoo

Vse dela, sem tudi jaz včerej oddala naročilo. Preveri podatke, naslov imetnika kartice se mora ujemati z naslovom dostave.


S tem večkrat preverjeno ni težav, čeprav tam piše, da ne sprejmejo plačila. Ampak ga. Mi smo se pred kratkim selili in mož ni takoj spremenil naslova pri banki in na kartici, pa ni bilo problemov.




J.L. -> RE: oblacila next - placilo (23.9.2009 22:02:50)

mene pa zanima, če št obutvije ustrezajo našim?




beba beba -> RE: oblacila next - placilo (24.9.2009 23:21:11)

Eto, koncno mi je uspelo. :)
Zgleda, da jim vcasih stran (oz. povezava) pac ne dela.
Komaj cakam, da posiljka prispe.





pikapokica12 -> RE: oblacila next - placilo (7.10.2009 16:44:14)

Tudi jaz imam težave s plačilom z eurocard kartico. Ali mi lahko poveste prosim, kaj napišete ve pri security code (so to res tiste zadnje tri številke na zadnji strani kartice, kjer je podpis?). Prav tako pa me zanima, kaj napišete pri Start date. Jaz tega ne vem. Kje najdem ta podatek?

Res najlepša hvala za pomoč.




pikapokica12 -> RE: oblacila next - placilo (8.10.2009 19:57:53)

Sem že ugotovila napako.




Stran: [1]