|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: angelcare - kako naštimati alarm
18.9.2009 14:47:15   
juniorka
Malo po spletu pobrskajte, se nov model dobi za manj kot 90 eur in to z obema funkcijama!
Jaz sem nasega preverla tako, da ko sem malega ven vzela in pozabla izklopit premikanje, mi je kar hitro zacelo tulituser posted image !

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: angelcare - kako naštimati alarm
19.9.2009 8:06:31   
anika87
Tudi jaz sem preverjala tako kot ti juniorka, potem sem probala tudi s knjigami user posted image , saj je v bistvu isti šmorn, če pustim kaj notri ali pa če nejca ven vzamem in ne izklopim... Sem pogruntala, da sma v bistvu midva z možem nepravilno preverjala, je blo naštimano na 5 in ko sva prestapljala poleg posteljice je vse zaznalo...
Sedaj imam na 1-2 in ko sem ga vzela ven za dojit in pozabila izkopit je kar hitro zapiskalo, tako da je vse ok.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: angelcare - kako naštimati alarm
19.9.2009 9:13:31   
manna
Moram še jaz povedat: jaz sem z angelcare ful zadovoljna, občutljivost imamo naštimano na 3, če deluje pa preveriš lahko samo tako da pač vzameš ven dojenčka in aparata ne izklopiš, pa najprej po nekaj sekundah samo enkrat piskne, potem pa še čez nekaj sekund začne alarm. Meni je ful fajn, da vem da mala lepo mirno spančka, ker tako tiho diha in nepremično spi, da bi jo drugač ziher skoz gledala če še diha. Tako pa sem prov mirna... Pa še tako lep aparatek je in lučka...

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: angelcare - kako naštimati alarm
19.9.2009 13:10:13   
anika87
Ej punce... A se tega ne da uporabljat smo kot babyfonuser posted image Mi smo se danes recimo cartali v veliki postelji in sem izklopla, valda, da ne bi tulilo, a ne...
Sem pa potem vstala, Nejc in mož sta še zaspala in sem hotla met samo kot babyfon, sem izklopla žico od senzornih plošč, pa je isto začelo tulituser posted image
A potem mora škrat biti vedno samo v posteljici, ko to delauser posted image Jaz ga mam čez dan na kavču, pa tudi tam zaspi, pa bi recimo odnesla angelčka z nočno lučko v dnevno sobo in če grem malo ven, da ga čujem... A se to ne dauser posted image Imam AC 401.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: angelcare - kako naštimati alarm
20.9.2009 18:36:52   
Anonimen
Anika, itak da se da uporabljat samo kot bayphone ... samo desno krilce na otroški enoti je treba prav naštimat ... ti svetujem, da si malo navodila prečitaš user posted image .

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: angelcare - kako naštimati alarm
20.9.2009 21:03:37   
anika87
Hvala otika, saj sem pol že un večer naštudirala. Ampak verjetno maš ti un starejši model, jaz mam na desnem krilcu samo lučko za pržgat. Saj sem vedla, da bi se moralo dat kot babyfon samo uporabljat, zato sem potem vse v miru prebrala. Na mojem pa se naštima v meniju na starševski enoti, se izklopi tisti znakec valov, ki pomeni da zaznava dihanje. 

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Kako ste dojile?
endrina



sprva leže, potem sede (48%)

sprva sede, potem leže (11%)

samo leže (15%)

samo sede (17%)

nisem splpoh dojila (8%)


Število vseh glasov: 383

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!