Potrebujem predlog (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nutela -> Potrebujem predlog (17.9.2009 14:21:24)

Prosim za predlog za darilo za fantka starega 7 let. Gre pa za eno žlahto, ki se sploh ne družimo, ampak oni so začeli z darili in zdaj se jasno spodobi vrnit enako. In seveda bi rada nekaj kupila, ker denar mi je malo bedno dajat v kuverte.Hvala za nasvete...




Volga -> RE: Potrebujem predlog (17.9.2009 14:22:47)

Bakugane ali Gormite ali Bionicla.




Kerensa* -> RE: Potrebujem predlog (17.9.2009 14:24:15)

Ben10.




blaža -> RE: Potrebujem predlog (17.9.2009 14:30:39)

Moja prva enciklopedija od - Učila ali pa Moj prvi slikovni atlas - Učila

res fajn knjigici, če ima rad knjigice in je zvedav. je na otroški način razloženo vse od narave, do vulkanov, potresov, kako živijo ljudje, kako črpajo nafto,... sto in ena stvar, za male bistroumneže.

Mi imamo obe, jih je vidu pri enemu prijateljčku in ju vsak dan beremo, se jih ne naveliča.




Splišni -> RE: Potrebujem predlog (17.9.2009 14:32:57)

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Moja prva enciklopedija od - Učila ali pa Moj prvi slikovni atlas - Učila

res fajn knjigici, če ima rad knjigice in je zvedav. je na otroški način razloženo vse od narave, do vulkanov, potresov, kako živijo ljudje, kako črpajo nafto,... sto in ena stvar, za male bistroumneže.

Mi imamo obe, jih je vidu pri enemu prijateljčku in ju vsak dan beremo, se jih ne naveliča.


Ja, ti dve sta res fajn, s tem ne moreš falit.




Rožica I -> RE: Potrebujem predlog (17.9.2009 14:46:22)

Pa fajn so tudi tisti kompleti, kjer "izkopavajo" minerale, zlato, viteze, okostja (mamutov, dinozavrov, pterozavrov...) ali sestavljajo delujoče vulkane ali simulacijo planetov [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




ribica. -> RE: Potrebujem predlog (17.9.2009 15:12:26)

kupi kaj preprostega, saj si sama rekla da se niti ne družite. Ne vem zakaj bi se zdaj z ne vem čim ven metala. Pozornost, pa je. Razen če imate zdaj tekmovanje?




Stran: [1]