|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 13:00:21   
tikatonka
Ali je že katera probala in kako se obnese?

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 13:03:32   
Hope2
Kake točke pa smeš ali ne smeš jestuser posted image

Prvič slišimuser posted image

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 13:07:08   
tikatonka
Evo link

http://www.mojrecept.net/hitradieta/dieta.asp?Naslov=Tockovna_dieta

Sem videla eno gospo, ki je shujšala v dveh mesecih za 24 kg, po tej dieti. Izgleda fantastično.user posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 13:09:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka
Sem videla eno gospo, ki je shujšala v dveh mesecih za 24 kg, po tej dieti. Izgleda fantastično.user posted image


Osebno si videla to gospo?

(odgovor članu tikatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 13:13:55   
Hope2
Nič ne verjamem, mogoče zato ker ne rabim.

Sem pa prepričana, da v vsaki dieti obstaja oseba, ki je shujšala 20 ali več KG.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 13:16:53   
tikatonka
Ja osebno, mi jo je kolegica včeraj pokazala. Jo pa ne poznam tako da bi jo lahko kaj vprašalauser posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 13:17:46   
Volga
Mah, ne bi se mi dalo točk preštevat, ziher bi se že prvi dan zmotila.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 14:05:47   
Anonimen
ma kako je shujšala 24 kg v 2mescih,ko pa v dieti piše da do 1kg na teden?torej je točke znižala na nulo ala kajuser posted image

(odgovor članu tikatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 14:13:35   
Lenny
12 kg mesečno, torej cca. 3 kg tedensko user posted image Dvomim, točke gor ali dol. Razen če jih šteješ namesto da ješ.


_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 16:38:30   
kaya2007
ma to je bedarija, piše da moraš pojesti na dan 2 žlički olja ali margarine??? halo.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 17:31:57   
potepinček
To porabiš za kuhanje..

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 17:33:54   
TomTaylor
ja pa kakšna dieta še?...še ena "instant" dieta, nč drugega.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 17:34:25   
sahary
se smešno sliši pa dejansko deluje, moja teta je shujšala slabih 20kg, potem pa si je privoščila še OP prsi (pomanjšanje)
in je kot druga oseba, res

no sej če drugače pogledate so tov bistvu kalorije, spremenjene v točke isti drek če bi kalorije seštevale...

drugače pa svetovno znano združenje WEIGHT WATCHERS temelji na tem točkovnem sistemu

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TOČKOVNA DIETA
17.9.2009 21:40:38   
onka
Pod zdravniškim nadzorom se ponavadi hujša tako, da se sešteva kalorije, to je pa bolj preprost način. Zelo zanimivo, res. 

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TOČKOVNA DIETA
18.9.2009 21:39:21   
Abbey
jih poznam ogromno, ki so s to dieto shujšale, moja kolegica se je prepolovila, ampak je šla po tisti dieti ki moraš na dan pojesti 40 točk in nič več, no včasih jih je samo 20 pojedla.

Shujšala je pa ful.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: TOČKOVNA DIETA
18.9.2009 21:41:34   
Abbey
Sem pogledala tvoj link od te diete, ona je šla po drugih točkah, kjer ima kos torte 35 točk, jajce pa eno, hrenovka eno, toast 8 itd....mislim da je pri njeni dieti GI spremenjen v točke in s tem se res precej shujša.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
18.9.2009 22:20:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: TOČKOVNA DIETA
18.9.2009 22:38:34   
sahary
Bagi...to pa itak nobena dieta ni uspešna če ni  volje -pa če je točkovna, ločevalna, montignac ali pa samo zdravo prehranjevanje

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: TOČKOVNA DIETA
19.9.2009 11:38:36   
dory
Okej podvprašanje? se misliš it skoz to točkovno? ali dieto nasploh? ker glede na to,da je splošno znano,da se po končani dieti kilce vrnejo je potrebno spremenit način življenja za vedno...če hočeš efekt?
jst sem svoje cajte tud nasedala vsem možnim dietam...čim sem začela 'normalno' nazaj jest, je blo konc veselja...tko da...diete so bullshit...ampak to je treba dojet :)

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: TOČKOVNA DIETA
20.9.2009 10:54:49   
onka
IZVIRNO SPOROČILO: dory

veselja...tko da...diete so bullshit...ampak to je treba dojet :)



Se strinjam, lahko pa je dieta (taprava) ena vrste discipline, kjer človek dobi vpogled, koliko in kaj sme pojesti,  seveda, da s tem nadaljuje. Kot nekak uvod bi rekla.Ima mogoče kakšna kaj bolj opisano o tej točkovni dieti, mene pa zanima. Všeč mi je, ker svobodno izbiraš jedi, s tem da seveda ne prekoračiš.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
20.9.2009 17:16:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu onka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: TOČKOVNA DIETA
20.9.2009 18:25:08   
kaya2007
bolj ko gledam to dieto, bolj mi je mimo user posted image  zakaj ima mineralna voda 2 točki in zakaj ima kocka sladkorja, dietna kokakola ali žlička kisle smetane 0 točk? pa sojina omaka, ki ponavadi vsebuje sladkor in pšenično moko...in kako ima lahko pivo isto število točk, kot mineralna voda ali vino???
in sendvič s žđšunko ima isto število točk kot meso na žaru (7!!!). pa morska riba ima isto točk kot čokoladna krema ali sadna pita user posted image  vse to je skregano z zdravim razumom.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
20.9.2009 20:53:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: TOČKOVNA DIETA
20.9.2009 22:28:24   
robinzon
Poznam eno gospo, ki je to dieto pohvalila in po njej shujšala. Kolikor se jo spomnim, nikoli ni bila debela, ampak je šlo za par kil.
Malo sem pobrskala po netu in tole dobila v arhivu Dnevnika, mogoče bo katero zanimalo.
<http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dnevnik/5082>

Sicer pa na prvi pogled ni dieta nič posebnega. Veliko sadja, zelenjave, malo maščob, sladkarij in enostavnih OH.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




adaptirano mleko
Sanikaa



(68%)

(32%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!