Štipendija? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Ayolinca -> Štipendija? (17.9.2009 12:27:21)

Zanima me, kako je s štipendijo v naslednjem primeru: gre za dijaka, ki je pričel s srednješolskim izobr., oddana je bila vloga in za Zoisovo in republiško štip. Ali ena drugo med sabo izključujejo? Obe najverjetneje ni mogoče dobiti, toda, kaj če dobiš pozitiven odgovor na eno in drugo vlogo? Ali imajo oni vpogled v bazo podatkov, tako da vidijo druga za drugega???

Imate kakšne izkušnje?

THX




ledenaa -> RE: Štipendija? (17.9.2009 13:06:24)

Vse ti piše

http://www.ess.gov.si/slo/Dejavnost/Stipendije/ZOIS/pravilnik2003.htm#42.__%C4%8Dlen

pa četudi bi po neki logiki se zmotili in mu dali obe štipendiji,verjemi da bi jo tudi vrnili.




zmajaz -> RE: Štipendija? (17.9.2009 13:43:18)

Ne, obeh štipendij ne more prejemati. Pa ker itak obe vlogi rešuje isti zavod, bodo v primeru, da bi izpolnjeval pogoje za Zoisovo, drugo vlogo za rep. štipendijo zavrnili. Drugače pa - kot je rekla Ledenaa - če bi prišlo do pomote in bi odobrili obe vlogi, bi to definitvno prej ali slej ugotovili in potem bi bilo treba eno štipendijo vračati.




zmajaz -> RE: Štipendija? (17.9.2009 13:45:12)

IZVIRNO SPOROČILO: Ayolinca
Ali imajo oni vpogled v bazo podatkov, tako da vidijo druga za drugega???


Kako druga za drugega? - saj je izplačevalec obeh štipednij vendar isti.




KIKI**** -> RE: Štipendija? (20.9.2009 17:00:40)

Republiško štipendijo izplačuje po novem CSD in ne ZAVOD!

Kolikor sem se sama pozanimala, ker sem tudi sama taka kandidatka, bom najprej dala vlogo za zosiovo ker rok za oddajo poteče prej kot za kadrovsko. Potem bom oddala še za kadrovsko. Kolikor sem seznanjena, ti je odobrena tista, ki je dodeljena in rešena prej kot druga.

Lp




Stran: [1]