Aparat za kavo Dolce Gusto? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Splet.Ka -> Aparat za kavo Dolce Gusto? (17.9.2009 8:51:24)

Ima kdo izkušnje s tem aparatom? Je menda lep in uporaben, kava ne vem, ali je dobra, je pa menda draga.

Na splošno me zanima, kako je z avtomati na kapsule. Je kava dobra? Se kapsule da dobiti?

Mnogi, ki imajo običajne avtomate, pravijo, da se jih ne splača "zalaufat" za eno kavico. Predstavljam si, da je pri tem drugače.

Kakršnekoli izkušnje bodo dobrodošle:)




špelin@ -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (17.9.2009 9:04:51)

Tega sicer ne poznam, imam pa Cafissimo od Tschibo (tudi na kapsule) in sem zelo zadovoljna uporabnica [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




tintin -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (17.9.2009 9:25:20)

tudi mi imamo Cafissimo od Tchiba že leto in pol. zelo,zelo zadovoljni! Deluje na podoben princip kot Gusto samo kava je pomoje boljša.




Splet.Ka -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (17.9.2009 9:37:23)

Se da cafissimo pri nas dobiti? Koliko stanejo kapsule?




špelin@ -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (17.9.2009 9:39:32)

IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka
Se da cafissimo pri nas dobiti? Koliko stanejo kapsule?

V Sparu - zanj smo dali 66 EUR. "Šteka" 10 kapsul je - misilm, da - 2,49 EUR.




tintin -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (17.9.2009 9:49:53)

ja, pa Cafissimo ima prednost, da lahko peniš mleko;) in delaš božanske bele kave, capuccino...

mi hodimo po kapsule pogosto tudi v avstrijo (trgovine Eduscho), imajo zadnji petek v mesecu akcijo 2+1 gratis, malo večjo izbiro kapsul (brezkofeinske, razne posebne serije....)...







babylove -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (17.9.2009 10:44:50)

Nimam pojma, ampak so mi pa reklame zanj svetovne!




Lejči -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (17.9.2009 11:56:52)

se samo podpišem pod Špelino in tintin [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




cawt -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (5.10.2009 11:42:02)

Jaz ga imam že en čas, kupila v Avstriji, kjer je 35 EUR cenejši, tudi kapsule so 3,86 EUR in ne 4,89 EUR kot so pri nas. Kava je pa res odlična. Meni je najboljši latte macchiato, možu caffe lungo, sinu pa chococino, tako da vsak najde nekaj za svoje razvajanje. Prednost aparata mi je tudi zelo hitro segrevanje vode, cca 15 sekund. Zaenkrat res nimam pripomb razen, da so kapsule predrage, saj jih vsaj pri nas prehitro zmanjka.

LP, Lidija




cesarica1981 -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (7.10.2009 12:24:56)

Pozdravček.
Kje v Avstriji si pa kupila ta aparat?




cawt -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (7.10.2009 12:27:54)

V Metroju, nasproti prodajnega centra Ikea.




mary_lou -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (7.10.2009 13:30:01)

mene pa zanima kaj je fora teh kapsul? sem namreč v fazi odločanja al navadni kavni avtomat al na kapsule?




Lianna -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (7.10.2009 16:56:56)

IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka

Ima kdo izkušnje s tem aparatom? Je menda lep in uporaben, kava ne vem, ali je dobra, je pa menda draga.

Na splošno me zanima, kako je z avtomati na kapsule. Je kava dobra? Se kapsule da dobiti?

Mnogi, ki imajo običajne avtomate, pravijo, da se jih ne splača "zalaufat" za eno kavico. Predstavljam si, da je pri tem drugače.

Kakršnekoli izkušnje bodo dobrodošle:)


Mi imamo navaden aparat za kavo in kuhamo kavo vsaj 2x na dan. In ne vem zakaj naj se ne bi splačal zalaufat samo za eno kavo. Pa sej je manj dela kot pri navadni kavi.

Drugače pa mi je ta aparat Dolce Gusto všeč, ampak se mi zdi s temi kapsulami totalno nepraktičen. Jaz si rada privoščim različno kavo (Illy,Kenija...itd) in pri tej napravi to ni mogoče. Pa kapsule se mi zdijo drage. Kakšen no name aparat pa jaz ne bi vzela, ker se kar pozna na okusu kave.

Lp




Anonimen -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (7.10.2009 17:04:00)

IZVIRNO SPOROČILO: mary_lou

mene pa zanima kaj je fora teh kapsul? sem namreč v fazi odločanja al navadni kavni avtomat al na kapsule?

Kar se mene tiče je bolj praktičen avtomat na navadno mleto kavo, ker lahko kupiš navadno mleto kavo, ne pa teh dragih tablet. Mi imamo tak avtomat na navadno mleto kavo doma in dela super kavo in s kuhanjem 1 kave je veliiiiko manj dela kot s kuhanjem v džezvi ... manj praktičen je, ko moraš naprimer 10 kav naenkrat skuhat..




cawt -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (7.10.2009 18:03:15)

ja, saj so tudi pri meni oči kupovale ampak moram rečt, da mi ni žal...je prijetno razvajanje zame in za moje. Ker sem pa prava gorenjka bi najbrž ob večjem obisku džezvo pristavila, so kapsule res predrage [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




DeVilla -> RE: Aparat za kavo Dolce Gusto? (8.10.2009 13:06:38)

V pisarni imamo tole Gaggia napravco v žametno rdeči izvedbi, uporabljamo pa tri vrste kapsul - Tango za ful močno kavo, Prezioso za bolj blago in za nekofeinske odvisnice žitno različico kava Orzo.. Kot pa vsi programerji se za fante vsak dan skuha še vedro ali dve prave turške kave... [sm=jezicek.gif]





Stran: [1]