|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bumbar MB
16.9.2009 13:36:37   
NinaNiki
http://www.bumbar.si/

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bumbar MB
16.9.2009 13:37:44   
mojcaziga
ja, odpira se v soboto

Mi smo sicer bolj za zunanja igrišča kot za notranja, sploh v času bolezni, tako da si bomo stvar ogledali šele spomladi

lp

(odgovor članu NinaNiki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bumbar MB
16.9.2009 14:16:02   
Tejči
Mogoče katera ve, kakšna bo cena rojstnodnevnih praznovanj? 

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bumbar MB
17.9.2009 12:02:09   
jasnika
že ve kdo kaj glede roj dnevov??


_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bumbar MB
17.9.2009 13:32:30   
Tejči
Nop, jaz tudi potrpežljivo čakam na informacijeuser posted image

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bumbar MB
17.9.2009 14:20:56   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

ja, odpira se v soboto

Mi smo sicer bolj za zunanja igrišča kot za notranja, sploh v času bolezni, tako da si bomo stvar ogledali šele spomladi

lp



Saj imajo zunanjih poviršin , kar 2500 kvadratnih metrov, kjer imajo igrala za manjše in večje otroke.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bumbar MB
17.9.2009 14:32:06   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

ja, odpira se v soboto

Mi smo sicer bolj za zunanja igrišča kot za notranja, sploh v času bolezni, tako da si bomo stvar ogledali šele spomladi

lp



Saj imajo zunanjih poviršin , kar 2500 kvadratnih metrov, kjer imajo igrala za manjše in večje otroke.


Vem, ja. Hvala. Nismo daleč proč doma tak da smo na tekočem user posted image
Bolj sem mislila na to, da so zdaj lepi dnevi bolj pri koncu oz. jih jeseni porabimo za nabiranje kostanja in kakšen kostanjev piknik. Zdaj notranjih zadev se ne poslužujemo in tako si bomo šli pogledat zunanje šele spomladi. Je pa res odvisno tudi od vremena, če bo kaka indijanska jesen, mogoče tudi letos.

lp

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bumbar MB
19.9.2009 9:37:17   
ŽanaTaja
Mi smo pa prav navdušeni nad tem Bumbar parkom..je moj sonček čist v gusarjih, piratih itd...tako da gremo danes v Maribor k mojim staršem in nato v Bumbar park...user posted image

Itak se povsod v zaprtih prostorih da dobit kakšno bolezen...tko da ga pri tem ne bom bremzala...je čist navdušen in že komaj čaka....user posted image

Hvala bogu, da je tudi Maribor dobil takšno super zadevo...bravo:):)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?