|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ptujske nosečke
16.9.2009 10:21:15   
babyloverka
bili83 hvala za info. sem tudi sama resno premišljevala da bi šel dragi na nuhalno zraven. samo morem ga pravi čas informirat user posted image  si ful želim da bi videl pikico in da bi zadelo v srčka tak kot je mene user posted image  res nepopisni občutki

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ptujske nosečke
16.9.2009 11:04:19   
sisi77
Tudi midva sva hodla k Pelkičevi. Je pač strokovnjakinja na svojem področju. Drugači pa menim da je na mojega user posted image to naredilo izjemen vtis in je bil to tisti prelomen trenutek ko se je začel zavedati da bo očka. Sedaj ko pa vidi velik trebuh pa čuti brcike pa se vidi da kar žari. Me več ne pokliče po imenu kar nosečnica mi reče user posted image  user posted image

_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ptujske nosečke
16.9.2009 11:33:57   
lenika83
Jaz sem šla na nuhalno k Rosiču, potem pa na 3d k Lukmanu. Oba sta se mi zdela ok, fajn sta razlagala zraven, ko sta delala uz. V glavnem meni se je zdelo, da ni bilo nobene razlike med njima. Edino je pa bil vsaj za 3d Lukman 20€ dražji od Rosiča. Kak je pa za nuhalno, pa nimam pojma, ker sem kar k Rosiču šla.

Aja, pa tako čisto mimogrede. Meni se zdi, da bi me morale dati tole našo temo na čvekanje v pričakovanju, ne sem...

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ptujske nosečke
16.9.2009 11:36:38   
lenika83
Saj sem vedela, da bom nekaj pozabila. Ena je spraševala za materinsko šolo na Ptuju. Jaz sem hodila ravno prejšnji teden, v zdravstveni dom, tam ko dela Šučur. Ker baje obstaja še ena, ki jo vodijo babice. Meni sicer ni žal, da sem šla, ampak izvedela nisem pa čisto nič novega. Se mi zdi, da tu na rr itak dobiš vse informacije, ki jih rabiš ali pa ne user posted image
Res pa je, da če nimaš ravno ne vem kaj drugega za delat, je fajn malo it pogledat. Če drugega ne, sem videla porodne sobe, ker si nisem niti približno predstavljala kako sploh izgledajo.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ptujske nosečke
16.9.2009 18:36:04   
Oren
A ve katera koliko stane 3d pri Rosiču in koliko pri Lukmanu?
V ponedeljek imam sicer pregled pri dr.Šučurju in mislim da glede na to da bom takrat 22 teden bi že lahko bila morfologija in bi lahko zvedla spol. Če se še pa ne bo videl pa grem na 3d ker me enostavno preveč radovednost razganja.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ptujske nosečke
16.9.2009 19:05:41   
tea85
hej

jaz se spomnim da sem dala pri g.rosiču 50 eu, za lukmana ne vem.

hehe, glede spola pa ti bom tak rekla, jaz sem tudi nestrpno čakala, da mi bo povedal, ampak na njegovem uz-ju se ful slabo vidi, vsaj ko še je bebi tak mali. če bo videl, bo ti povedal ampak ti bo rekel da ni to ziher in jaz tudi nisem bla ziher vse do konec 7 meseca, ko mi je znova potrdil da bomo meli punčkouser posted image user posted image se pa je moji kolegici zgodlo tako, ki je noseča nekje tak kot jaz, da ji je rekel da bo punčka, pol čez mesec al 2 pa je  tej punčki lulček zrastel user posted image

no , upam da nam boš zaupala spol če ga boš zvedlauser posted image

uh, naša user posted image pa je tak živahna danes, prej se je tako hecno obrnila, da sem imela na eni strani tako bunko ven in mislim da je bila to ritkauser posted image user posted image


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ptujske nosečke
16.9.2009 20:30:59   
lenika83
3d pri Rosiču je 50€, pri Lukmanu pa je 70€. Jaz sem bila pri Lukmanu, ker je bil Rosič ravno takrat na dopustu. Ker se prvič ni preveč lepo videl obrazek in ni mogel narediti lepih slikic, sem potem morala iti še enkrat, pa se spet ni videlo in sem šla še tretjič. Je pa bilo vseh trikrat za eno ceno, torej 70€. Pa vseh trikrat sem dobila kup slikic, nekaj posnetkov in dvakrat je naredil vse meritve.

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 9:45:24   
babyloverka
hej ptujčanke user posted image

ma eno vprašanje user posted image
oktobra grem na nuhalno k rosiču, komaj čakam, pa tega tak verjetno ne rabim niti razlagat user posted image
no torej: če prav razumem se nuhalna dela od 11 do 14 tedna in je poanta v odkrivanju bolezni in nepravilnosti.
3d ali 4d pa greš pozneje in je to zato da podrobno vidiš svojo dete ali? ne vem, ni mi čisto jasno glede tega 3d

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 10:08:23   
Oren
Joj, će me bo razgnalo od tega da ne vem katerega spola je:), saj mi je vseeno kaj bo samo da zvemuser posted image


(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 10:15:34   
bili83
oren, jaz imam pregled naslednjo sredo, tudi morfologijo in tudi jaz upam, da bo naše dete končno pokazalo kaj skriva med nogicamiuser posted image user posted image  ko sem bila nazadnje na pregledu v 18. tednu pa moram pohvaliti Šučurja, si je res ful čas vzel, da bi le ugotovil katerega spola je, pa naš user posted image  nikakor ni hotel sodelovat...
babyloverka, nuhalna svetlina je UZ za napoved tveganja pojava Downovega (in še dveh) sindroma. 3D je pa kot en "dodaten" UZ, ki ti pač pokaže bebeka kot da bi ga videla v živo. Samo moraš imeti srečo, da je fajn obrnjen in se lepo pokaže.user posted image user posted image

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 10:18:58   
babyloverka
bili83 hvala za odgovor user posted image  se mi je zdelo da bo nekaj takega ja.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 10:39:15   
tea85
dan

ko vas tak berem, se spomnim, kje so tisti dnevi, ko sem bla sama tak živčna zarad teh pregledov user posted image user posted image pa komaj čakala da se mi začne bušček poznat, zdaj ko pa sem že kot žoga user posted image user posted image pa ko vsak dan(hvalabogu), čutim kak mi  user posted image porine al nogo al roko nekam in ko že včasih prav boli user posted image si želim le še eno...naj pride že enkrat venuser posted image user posted image user posted image
saj bote vidle kak hitro bo minlo teh nekaj mesecev, meni se zdaj tile zadnji mesec pa pol tak vleče, to pa zato ker sem že tak nestrpna user posted image


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 12:34:58   
princeska29
punce a je že katera kupovala preko ebaya??meni je gor všeč en košek pa mi gre angleščina bol slabo zato bi rabla malo pomoči

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 13:01:24   
princeska29
user posted image

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 13:02:09   
princeska29
punce povejte kakšen se vam zdi ta košek??

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 14:17:18   
sisi77
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

punce povejte kakšen se vam zdi ta košek??


ja meni se zdi prav cartik

tudi jaz sem mnenja da bi bilo bolje temo preseliti v čvekanje v pričakovanju. če katera tole ve izvest bi bilo bolje saj bi verjetno dobili še kakšno novo klepetuljo.


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 15:30:10   
tea85
ful lepi košek, res !! kolko je cena? ker jaz mam kinderpet ki pa je malo velik za sobo in bi mi mogoče košek prav prišel, pa so pri nas tako dragi.

pa nisem še nikoli kupovala prek ebay-a ravno zato ker mam tako polomljeno nemščino, angleščino sicer malo bolše obvladam, ampak nisem tako zaupljiva.


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ptujske nosečke
17.9.2009 17:13:31   
princeska29
jaz mam tudi bolj malo prostora zato pa bi za začetek rada imela košek pride pa US 119$
upam da sem prav napisala drugač mi punce ne zameriteuser posted image

če sem prav preračunla je to okrog 180 eurov + poštnina


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ptujske nosečke
18.9.2009 8:52:12   
babyloverka
hej punce! user posted image
košek je lušten. mislim da ni problema glede naročevanja prek ebaya, sem slišala same dobre izkušnje.
mi bomo ostali kar pri kinderpetu user posted image

lep dan vam želim user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ptujske nosečke
18.9.2009 12:28:15   
tea85
no pa so nas premaknili user posted image

še 40 dni do dan D..uh, hitro bo to  minlo user posted image

kakšno brezvezno vreme je danes...nič se mi ne da, nekaj bi mogla it kuhat, pa saj mi ni.


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ptujske nosečke
18.9.2009 20:26:01   
barvar
Še ena Ptujčanka se javlja. PDP 12.5.2010. Sem imela danes ravno pregled in sem že videla user posted image kako bije. Moj G je dr.Šučur in sem z njim zeeelooo zadovoljna. Sem imela kar težave z zanositvijo in mi je res pomagal, tako da smo tudi mi zdaj v veselem pričakovanju. Na nuhalno pa grem jaz v MB ali pa v Domžale k dr.Strahovi.
Lep vikend vam želim user posted image .


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ptujske nosečke
19.9.2009 9:57:06   
Oren
Se mi res zdi da dr. Šučurja še vsaka pohvali. Jaz sem res zadovoljna z njim, vedno je nasmejan in sproščen. Sem pa imela prej Rosiča in Džukanoviča in Džukanovič je bil tudi super, Rosič pa ....

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ptujske nosečke
19.9.2009 11:58:07   
donna22
O, poglej, ptujske nosečke user posted image user posted image user posted image

Jaz sem sicer s Hajdine, kar je itak čisto blizu user posted image Nisem pa več user posted image , zdaj imam doma že 2 meseca in pol staro punčko user posted image Vseeno sem vas prišla malo pozdravit in zaželet lepo user posted image user posted image Božajte svoje trebuščke, zdaj so user posted image lepo na varnem in toplem ... Pa tiste brcike ful pogrešam, moja pupa je bila prav živahna noter user posted image Boste vidle, kako hitro bo minilo ...

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ptujske nosečke
21.9.2009 12:04:43   
sisi77
Ojla punce!
Kje mislite kupovati stvari za dojenčka? Na Ptuju? Pikapolonic se mi zdi fulll  draga. BC pa tudi no. Kaj gre katera kaj kupovat v Avstrijo? Se sploh tam kaj splača?
Lep sončen dan!


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ptujske nosečke
21.9.2009 14:50:15   
Oren
Pozdravljene Ptujčanke, danes sem imela morfologijo in mi je dr.Šučur povedal da bomo zibali pupiko!!!! Drugače pa vse kot mora biti vse zdravo in OK.

Meni se tudi zdijo cene prezasoljene pri nas in me tudi zanima če ima katera kakšno izkušnjo z avstrijo?

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?