črn zobek-pomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lin -> črn zobek-pomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (6.6.2005 13:52:04)

Pozdravljene!
Enkrat sem zasledila debato o črnih zokih pri dojenčkih pa je na isalniku ne najdem.:zmeden:
Je pa tako ima samo malo črno,no bolj sivo na zgornji enkici čisto na vrhu pa ne da bi bil zob črn kot da bi bil gnil ampak kot da bi bilo neki gori,pa sem probala samo tako na hitro z pleničko dol zdrgnit,pa ni šlo,no bolje bom pogledala ko se zbudi ker je bla zaspana in ni pustila nevem kako tikat.
Naj povem da nepijemo nobenega sirupa(ker baje da sirup za slabokrvnost škodi zobkom),pijemo več ali manj vodo no enkrat na dan sokec in vsak dan pridno čistimo zobke(12 zob=11 mes)
Kaj bi to bilo,naj pokličem zobarco????????????
Hvala za kakršen koli nasvet.
lep dan




Anonimen -> črn zobek-pomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (6.6.2005 14:27:46)

Hja, pri tako malih zobkih se karies težko opazi, tako da je čisto možno, da se je pojavil. Pokliči zobarco, pa se pejta pokazat.




Blink1 -> črn zobek-pomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (6.6.2005 14:34:05)

Joj...Lin, nimam pojma...

Ampak...a si prav napisala???? 12 ZOB????

ja, kaj pa pol moja dela:zmeden2:




tana 1 -> črn zobek-pomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (6.6.2005 16:19:12)

Baje je to najboljša zaščita za zobke - ta črnina.Brez heca. Od moje prijateljice hči je imela ful črne zobke in so rekli da je to neka prevleka ki varuje zobke - tako jim je rekel zobozdravnik. Potem je to počasi zginilo in stalne ima lepe bele.
Pa vseeno povprašaj zobozdravika.
Lp




L&F&B -> črn zobek-pomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (7.6.2005 9:41:37)

Ali ji mogoče daješ Hippov sadni čaj? Pozimi sem Lukatu parkrat dala ta čaj, pa je dobil rahlo obarvane zobke. Sem ga takoj naročila pri zobozdravniku in paničarila, da sej sem mu dala le ene parkrat. Pa mi je takoj vprašal, če mogoče pije ta čaj, pregledal zobke in rekel, da ima zelo lepe in da mu tudi tisti čaj glih kaj ne bo delala škode, če ga tu pa tam popije. Naj še povem, da imamo drugače prav strašnega, zobozdravnika, zdel se mi je grozljivka, strah in trepet. Pa sploh ni tako slab. Je pa strokovnjak.




lin -> črn zobek-pomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (7.6.2005 14:33:32)

Ninika&Neja
ja 12 zob,smo hitri a?
Začeli smo pri 4,5 mes in do 10,5 je dobila zadnja dva,zdaj pa jih ima 12.

Za ostale:
Ma sem čistla in čistla in malo je že šlo dol ma tako majhne drobne črno sive pikice so.Bom pa vseeno poklicala zobarco.




Blink1 -> črn zobek-pomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (7.6.2005 14:41:38)

U kaka frajerka:bravo::bravo:




puncica -> črn zobek-pomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (8.6.2005 7:17:31)

Mi smo pa komi dva prdelal pri enem letu:)- Sicer pa je lara pisala o zobkih.




Stran: [1]