Trma (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


viv_ -> Trma (6.6.2005 10:41:15)

Help! Help! Moja sicer zelo pridna in nekomplicirana hčer je ratala trmasta ko sam :hudicek:. Čim nekaj ni po njeno se dere k bi jo iz kože dajali, ali pa se samo usede na tla in "nima nog". Sicer jo pri teh izpadih ignoriram maximalno, pa vedno obvelja "naša", ampak vseeno mi gre na živce...

Dejte me potolažit - a je to samo obdobje, pa bo šlo mim, a bo zdej to do konca življenja? :zmeden2:




karmy -> Trma (6.6.2005 10:57:21)

smo tipa kak daleč gre lahko... sej jo bo minil, sm meje morjo bit jasno začrtane in ne smeš popuščat.. nikol...




viv_ -> Trma (6.6.2005 11:19:58)

karmy - po kok časa to mine?

Kar se tiče (ne)popuščanja ni panike, ker tega se pa res držim 100%.




dory -> Trma (6.6.2005 11:45:19)

welcome to the club..zato ne hodim nikamor prevec rada z njim,ker se mi mece po tleh in temu posledicno kao doseze ta svoje...doma ga dam pa na ignore...mal je celo plavo ampak za tisto stvar ne izsiljuje vec :)

se vedno upam na to,da ga bo cimprej minil :)

sam ej resno...sem mela mirno za cist pridno punco :)




viv_ -> Trma (6.6.2005 11:49:05)

Tamala sicer kr hitro popusti, ker ve, da ne bo prtrucala, pa če se na trepalnce postavi, ampak ji pa zelo hitro "zmanjka" nog. Zdej greva v mesto ponavadi kr brez vozička (razen če se res mudi), pa ene 3x vmes sedi na tleh, ker nisem hotla v kakšno trgovino, al pa ji nisem pustila vsakega kamenčka pobrat ali pa (to je najhujš) jo pri cerkvi zvlečem preč od vodnjaka... Ampak pol jo pustim mal sedet, pa pride za mano, ali jo pa dvignem, prestavim za 15 metrov pa je OK. Sam mi gre na živce, ker mi pobere ful ene energije, pa še enga dretja je full za brezveze...





dory -> Trma (6.6.2005 11:50:31)

Pr nas odkar hodi ne uporabljam vec vozicka..v bistvu je bolj za okras...bognedaj da ga probam dat notr...krici k nor...




viv_ -> Trma (6.6.2005 11:51:29)

Pr nas se pa rada vozi še vedno, ampak gre tudi lepo za roko... Sam če je brzina pa ni druge k vozek...




dory -> Trma (6.6.2005 11:52:11)

Pr nas ce je brzina najvec spedenam sama...s tamalu je pol k zakleto se vecji kriz :zmeden:




ribica. -> Trma (6.6.2005 13:12:39)

Naša bejba se dere tud po dve uri skup ko zmešana, če jo prime. Pa tud čist brez veze. Kr vztraja in vztraja, in to iz principa. Prav vidim ji na faci. Ker potem, ko se eno uro dereš kot nor, pa ja ne moreš kr nehat! No, pol se pa dere in dere in dere.....noro!




Pupica -> Trma (6.6.2005 13:23:33)

viv kr potolaž se...nč je ne bo minil:)-:)-:)-

Men ko pravijo kaka sem bila k sem bila :duda: mi kr :ups: rata.
Ampak pogledano z dobre strani, v življenju veliko več dosežeš kot pasivnež. Vse kar sem si kdajkoli zadala v življenju sem dosegla, ko so drugi že zdavnej obupal...tko da ...sej vem da je slaba tolažba, ampak bolje nekaj kakor nič a ne!!!!
Evo for you:rozica::rozica::rozica:




viv_ -> Trma (6.6.2005 13:24:59)

Madona pupica! Dobr da se farbam, k če ne bom do njenga drugega rojstnega dneva komplet siva, pa živčna razvalina :)-




Urša -> Trma (6.6.2005 13:27:33)

ja,ja, tud mi mamo občasno take situacije. je baje po meni, pravi moja mami. Baje sem se jest metala ob tla in jokala pa me je vprašala: "Urška, a je luštn?" Jst pa: "JAAAA" :)-:)-:)-
Je pa res treba bit dosleden. Ko se je to pri nas začelo, je šel mož takoj v knjižnico po ABC vzgoje, se mi je tko fajn zdel...9nebesa in sva preštudirala... ignorirat, se umaknit stran, skratka, kot da ne vidiš.. sam po trgovinah pa tole ni glih najbolj izvedljivo. :ups:




Primoza -> Trma (6.6.2005 13:38:58)

samo obdobje je, brez panike. Vztrajati na načelih, pa bo hitreje minilo.




mojcapr -> Trma (7.6.2005 8:34:38)

Pri nas je bilo isto. Pa sem ga enkrat kar tako brez da je videl polila malo z mrzlo vodo od takrat pa se mi ne meče več potleh.

Drugače pa mine in pride še hujša pol pri 4. Mi imamo zdej glih to obdobje in je hujše ker je močnejši in ga težje obvladaš. Zadnič mi v trgovini ni pustil, da bi si kupila čevlje. Ampak ne smeš pošušat, pol je konec.

Lp:kava::kava::kava:




Stran: [1]