Copatki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lan3 -> Copatki (5.9.2009 16:44:41)

Lahko prosim poveste kakšne copatke imajo vaši otroci za v vrtec? Zanima me predvsem za otročke, ki so v jaslični skupini in ki še ne hodijo povsem samostojno, ne manjka pa jim veliko.
Vnaprej hvala za odgovore.
Lep dan




tikatonka -> RE: Copatki (5.9.2009 16:55:47)

Cicibanove




Najaa -> RE: Copatki (5.9.2009 17:06:08)

Superfit.




kajajaka -> RE: Copatki (5.9.2009 18:11:40)

dr. Harvey (podobni cicibanovim) v vrtcu, doma ciciban

Dr. Harvey coaptki so v Alpininih trgovinah 23€, v Leclercu pa 12... tako, da če se boš odločila za njih, se ti splača malo pogledat...




Brenčačka -> RE: Copatki (5.9.2009 19:31:24)

http://copatki.homeip.net/index.php?var=12-18

Naš ima doma in v vrtcu te, so res fajn. Niso dragi, so usnjeni, so "kamot" pa še na voljo imaš res veliko različnih copatkov med katerimi lahko izbiraš...




maktub -> RE: Copatki (5.9.2009 20:10:45)

tudi sama sem bila v dilemi.. pa sem se na podlagi nasvetov odločla za Ciciban z(vrtec ), Jinwood pa sem vzela za doma... no vzgoj. v vrtcu so mi rekle da one že leta in leta priporočajo Cicibanove...




krtek 1 -> RE: Copatki (5.9.2009 21:33:41)

Superfit.So podobni Cicibanovim,ampak so malo bolj mehki.




asso -> RE: Copatki (7.9.2009 8:53:31)


IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Superfit.So podobni Cicibanovim,ampak so malo bolj mehki.


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Sicer malo dražji[sm=smiley1.gif][sm=smiley13.gif]




nananaja -> RE: Copatki (7.9.2009 12:16:16)

Jaz pa cicibanovih ne kupujem, ker se dobijo cenejši, ki so ravno tako dobri. Dr.Harvey  moji punci niso ravno lepo pasali ali niso imeli prave tevilke, se ne spomnim. Smo imeli ene druge, se mi zdi da Petejan al nekaj podobnega. Doma je imela enkrat ene mehke poceni, pa so imeli pregladek podplat.

Če mene vprašaš, glej, da se bodo otrokovi nogi prilegali, da ne bodo preveč tesni ali ohlapni, pa da imajo nedrseč podplat. Zgoraj pa ni nujno, da je usnje, ker ponavadi čas, ko jih preraste, zdržijo tudi copati iz tekstila, ni pa fino, če so skajasti.




Stran: [1]