nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


urška -> nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 8:49:55)

zanima me, če nezgodno zavarujete otroke v vrtcu? in katera zavarovalnica se vam zdi najugodnejša?
sem pravkar nekje prebrala, da starši otroka zavarujejo in da dejansko sploh ne pogledajo zneskov izplačil, ki jih dobijo v primeru nezgode (ok, ne vem če je to res, ampak tko je pisalo).
ravno se odločam kako naj ga zavarujem pa bi mi prav prišlo malo več info.




Kerensa* -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 8:57:12)

Otroke v našem vrtcu (vsaj v naši skupini) kolektivno nezgodno zavarujejo. Da ti povem po resnici - nimam pojma, pri kateri zavarovalnici, niti ne vem, kolikšen je znesek mesečne premije in kolikšno izplačilo v primeru nezgode. In v bistvu mi je to tudi nepomembno. Zakon je enak za vse zavarovalnice, zneski premij se ne razlikujejo tako zelo, da bi bil zaradi razlike ogrožen naš družinski budžet in znesek izplačila v nobenem primeru, pri nobeni zavarovalnici, ni dovolj visok, da bi lahko odtehtal poškodbo, invalidnost ali smrt mojega otroka.




zband -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 8:59:50)

znesek izplačila v nobenem primeru, pri nobeni zavarovalnici, ni dovolj visok, da bi lahko odtehtal poškodbo, invalidnost ali smrt mojega otroka.


to pa je tako lepo povedano[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]l.p




urška -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 9:13:54)

IZVIRNO SPOROČILO: zband

znesek izplačila v nobenem primeru, pri nobeni zavarovalnici, ni dovolj visok, da bi lahko odtehtal poškodbo, invalidnost ali smrt mojega otroka.




ok seveda. ne gre pa za to pri mojem vprašanju. hotela sem vas vprašat, če gledate na to, ali vam je pač važno samo, da je otrok zavarovan.
in seveda se strinjam s tem.




zband -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 9:43:36)

ne seveda je pomembno kako je otrok zavarovan,ampak mislim,da imajo v vrtcu dobro razmisleno kake stvari ponujajo,ker mislim,da se ne-bi radi izpostavljali v primeru,da se kaj zgodi




brigitaa -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 10:22:58)

Ja seveda je pomembno, da so otroci zavarovani, jz naprimer grem vsako leto kar na zavarovalnico in sklenem šolsko nezgodno, ki velja celo leto, ne šolsko ampak koledarsko. Mislim, da je primerno, sploh , če so zelo aktivni, pa nč ne škodi kak evrček dnevnega nadomestila za njih.....stane pa poizvedbah približno tm okol 12€, na ZM




Tjašy -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 11:38:02)

Jaz bom vse otroke zavarovala pri Triglavu(kot vsako leto).Letos vsakega za 12eur.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




lily975 -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 11:45:54)

Mi imamo za oba sklenjeno nezgodno zavarovanje za predšolske otroke pri Triglavu.Cena 17 € za vsakega!




Anonimen -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 11:57:28)

Zavarovanje samo za primer trajne invalidnosti. Vse ostale so nebuloze kot so bolnisnicni dnevi in podobno.

Najugodnejsa je ZM, letna premija 7,19€, pri 100% invalidnosti je zavarovalna vsota 40.000€, Tilia letna premija 14€ za 54.000€.




brigitaa -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 11:59:38)

Pomembno pri vseh teh zavarovanjih je da so zavarovani za primer invalidnosti, ki bognedaj da pride do tega, ta znesek zelo pride prav.




Anonimen -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 12:07:01)

IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Pomembno pri vseh teh zavarovanjih je da so zavarovani za primer invalidnosti, ki bognedaj da pride do tega, ta znesek zelo pride prav.


Tocno to. Ne odresi te invalidnosti, lahko pa fajn pomaga pri logisticnih tezavah, ki jih prinasa. Vse ostalo je metanje denarja skozi okno.




urška -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 12:22:59)

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zavarovanje samo za primer trajne invalidnosti. Vse ostale so nebuloze kot so bolnisnicni dnevi in podobno.




no, ravno to me je zanimalo. sedaj me pa zanima kaj menite o ponudbi na spodnjem linku?

http://www.alibeg.si/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=1

razmišljam o F kombinaciji....




nanka -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (5.9.2009 15:52:09)

jaz sem moja dva šolarja zavarovala za najvišji znesek pri Adriaticu ( vsakega za 35), eden je športnik, druga bo letos voznica, vrtičkarico pa za 22,5 Eurov. Vse pri Adriaicu, pri izplačilu nič ne komlicirajo, za sina sem dobila odškodnino, ko si je prebil ustnico in je imel šive.




Kerensa* -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (6.9.2009 8:45:40)

IZVIRNO SPOROČILO: urška
IZVIRNO SPOROČILO: zband
znesek izplačila v nobenem primeru, pri nobeni zavarovalnici, ni dovolj visok, da bi lahko odtehtal poškodbo, invalidnost ali smrt mojega otroka.

ok seveda. ne gre pa za to pri mojem vprašanju. hotela sem vas vprašat, če gledate na to, ali vam je pač važno samo, da je otrok zavarovan. in seveda se strinjam s tem.

V bistvu je tako nekako, kakor je napisala Mič:
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Ne odresi te invalidnosti, lahko pa fajn pomaga pri logisticnih tezavah, ki jih prinasa. Vse ostalo je metanje denarja skozi okno.

Čeprav še dodajam, da tisti znesek za tisti "bolnišnični dan" lahko pokrije potne stroške (vsaj delno) obiskovanja otroka v bolnišnici (v kolikor niste konstantno z njim).

V bistvu pa mi ni prioriteta, da ima otrok nezgodno zavarovanje. Otrokom namreč OZZ pokrije takorekoč vse. Da bi pa jaz hotela zaslužiti na račun zdravja ali življenja mojih otrok oz. da bi mi bil denar tolažba za to, mi pa ne pade na kraj pameti.




Anonimen -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (6.9.2009 8:48:47)

IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zavarovanje samo za primer trajne invalidnosti. Vse ostale so nebuloze kot so bolnisnicni dnevi in podobno.




no, ravno to me je zanimalo. sedaj me pa zanima kaj menite o ponudbi na spodnjem linku?

http://www.alibeg.si/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=1

razmišljam o F kombinaciji....



To je ZM, samo lansko solsko leto.
Tocno to sem gledala, vendar je tarifa letos nekoliko drugacna.




Anonimen -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (6.9.2009 8:50:51)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


V bistvu pa mi ni prioriteta, da ima otrok nezgodno zavarovanje. Otrokom namreč OZZ pokrije takorekoč vse. Da bi pa jaz hotela zaslužiti na račun zdravja ali življenja mojih otrok oz. da bi mi bil denar tolažba za to, mi pa ne pade na kraj pameti.



Tocno to, in niti zneski niso enormni, od 2€ naprej, do 5,6€. Obicajno itak koncajo v kaksnem PSPju [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




Kerensa* -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (6.9.2009 8:54:18)

Mi smo tako ali tako ena zelo nezavarovana družina (vsaj, kar se v tem pogledu tiče). [sm=smiley36.gif] Vsaj zase lahko rečem, da nimam niti enega zavarovanja, razen OZZ. Ne zdravstvenega, ne premoženjskega, ne nezgodnega, ne življenjskega, ne avtomobilskega, ne nepremičninskega - nič.




urška -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (6.9.2009 11:35:59)

jaz sem ga sedaj zavarovala. pa upam, da bo murphyjev zakon deloval. 




DeVilla -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (6.9.2009 22:31:11)

Mi smo zadnje dve leti zavarovali pri Adriaticu Slovenica, pa še to kar preko interneta... :) Kolk je pa premija pa zdele ne vem povedat, ker čakam evrčke, da jih bom še za letošnje šolsko leto zavarovala... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley9.gif[/image]




Kerensa* -> RE: nezgodna zavarovanja za predšolske otroke (7.9.2009 9:58:37)

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
niti zneski niso enormni, od 2€ naprej, do 5,6€.

Danes sem pogledala na oglasno desko v vrtcu prav s tem namenom - letna premija za predšolske otroke preko tega kolektivnega nezgodnega zavarovanja stane malenkost manj kot 7€ in nam jo bodo prišteli k septembrski položnici za vrtec.
Meni je prav.




Stran: [1]