|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   škornji STONZ
4.9.2009 14:07:08   
vesna_14
Zanima me če jih katera ima in kako se to obnese na snegu??
Lahko te škorenčke obuješ na boso nogo s tem, da imaš pač zraven vložek iz flisa. ??
Kakšen namig bi mi prišel prav, ker na mini.... sprejemajo prednaročila.

Hvala lp Vesna


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: škornji STONZ
7.9.2009 8:57:07   
miškamaška
Mi smo imeli te škorenjčke prejšno zimo, ko še ni hodil in so se super obnesli.

Mali se je skoz hotel valjat po snegu, je kar lezel po vseh 4. Pa mu je skoz letel sneg v druge čeveljčke. Te se mu pa da krasno pritrdit čez kombinezen. Drugač pa sem ga jaz obljekla v žabice, tople nogavičke in te škorenjčke.

Drugač pa zahodit ravno niso, ker imajo mehek podplat. Aja pa zdaj sem se spomnila, da sem mu jih dajala tudi čez čeveljčke Pedinped.

Če imaš pa še kakšno vprašanje pa kar ustreli

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: škornji STONZ
8.9.2009 21:58:44   
Sooncek
A potem niso prav dobri za dvoletnike? Kaj pa če spodaj obuješ navaden čevelj? Se lahko hodi pozimi po snegu? Al drsijo?

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: škornji STONZ
17.10.2009 19:08:01   
lore
pozdrav!
tudi mene zanima uporaba škorenjcev stonz. sem jih sicer že dobila, ker so pač sprejemali prednaročila samo do konca septembra, ampak je še čas, da jih vrnem. ima kdo kakšno izkušnjo z njimi, ko je otrok že hodil, pa da ste te škorenjce obuli prek čevljev? kako so se obnesli? se da hodit v njih? a res ne pride skozi?
upam, da se bo katera oglasila. hvala že vnaprej.
lp

(odgovor članu Sooncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?