|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   raje žlico kot flaško
3.9.2009 9:23:23   
nana81
Živjo,

vem, da je bilo že res veliko napisanega o tem, kaj storiti če dojenček zavrača določeno vrsto AM. Mene pa zanima ali vam je to sovpadalo z uvajanjem gh. Punca je stara 6m in vse skupaj se je začelo pri 5m, ko smo uvedli žlico. Nekaj časa nama je z možem ratalo jo dobit na finto in je spila, sedaj ko pa probava vedno več okusov se ji očitno čist uprl. Do sedaj smo poskusili Aptamil Comformil in navaden Novalac - ni bilo uspeha-sedaj sem v lovu za drugo vrsto mleka pa bomo videli. Zdaj ponoči je pa ratal problem. Nekaj časa ga je normalno pila-napol v spanju, sedaj pa ni šans. Tisto noč, ko se zbudi ji zdaj dava vodo ali čaj, traja sicer malo dalj da zaspi ampak potem je ponavadi mir do jutra.
Sedaj je za zajtrk mlečno kašo, za malico sadje, kosilo je zelenjavno-mesa še nisva poskusili, pop malica je ponavadi tudi sadna (prej je bila flaška mleka) in pa zvečer okrog sedmih mlečna kaša in pa vsaj en deci vode pred spanjem.
Vesela bom kakršnegakoli nasveta ali finteuser posted image .

pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: raje žlico kot flaško
3.9.2009 21:23:21   
leo**tia
mi smo imeli tak problem.patronažna mi je svetovala naj ji drugo nič ne dam,pa bo pojedla..na srečo ni bilo potebno.ker je nazaj sprejela flaško.ima 4obroke flaške in 3-4 obroke gh...pa poskusi dat 1 žličko cukra v mleko,al pa če drugače ne bo šlo pa kravje mleko...eni nočejo adaptiranega....to mi je patronažna povedala...vso srečo,vem kako ti je..pri nas se je začelo pri 4mesecih.sedaj je hb vse okuser posted image

(odgovor članu nana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: raje žlico kot flaško
3.9.2009 23:19:28   
NINOLINA
mi jemo na žlico že od 5 meseca, pravi pediatrinja da je tako prav, ne pa gosto po flaši... nam tk paše mali se je navadil, sam da dobi dovol mleka

lp
nin@

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: raje žlico kot flaško
4.9.2009 10:29:25   
nana81
Punce hvala, jst sem dosegla bolj malo, sem poskusila z Novalacom-noče, pa z mlekom v prahu od Pomurskih mlekarn...preprosto se obrne stran in ne odpre ust; pa sem probala ponoči, ko je bolj zaspana. Tako, da sem se odločila, da je ne bom več silila, ker smo bili vsi samo preveč živčni.
Samo ponoč je mal smotan, ker rabi malo več časa, da zaspi..pa sej bo bolje.

lp

(odgovor članu NINOLINA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: raje žlico kot flaško
4.9.2009 10:38:12   
scorpiogirl
če ima ponoči dovolj vodo in ne rabi mleka, ji jaz ne bi silila mleka (tudi v spanju ne) ... boš lahko imela kasneje težave, ko bo mislila, da rabi še mleko. naš pri 16 mesecih še kar ponoči spije flašo mleka, ne pali nič (matrat njega in sebe pa nočem), tko da pač čakam, da mine.
pa, če vama funkcionira brez flaše, jaz ne bi forsirala AM. dovolj mlečnega dobi z mlečnimi kašicami (pač poskrbiš, da ima 3x na dan kašico z mlekom, tudi banane npr. ji lahko daš z mlekom, da je bolj gosto in lahko po žlički poje), tako da bi bila jaz čist vesela, ker ne bo težav z odvajanjem od flaše user posted image tudi za zobke je boljš, če ne pije (razen vode al pa nesladkanega čaja) po flaški. nikakor pa ne bi v mleko dodajala sladkorja, ker se lahko zgodi, da boš imela težave ta sladkor iz mleka potem ukinit. a čaj al pa vodo pa lepo pije po flaški?
ne vem, no. jaz ne bi silila tega mleka po flaški. sicer pa, kakor ti paše user posted image upam, da se vam zrihta tako, da boste vsi srečni user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu nana81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: raje žlico kot flaško
4.9.2009 21:01:39   
nana81
Ja zdej je definitivno flaški odklenkalo. Sem se prepričala, da je res samo dobro, kakorkoli že je. Ampak v vse obroke ji nekako ne uspem vrinit več kot 400-500ml mleka. No pride dan, ko še manj...
Ampak, kot sem rekla in moj mož bi bil zeloo vesel, ko bi tole bral-ne bom se sekirala, no vsaj preveč ne.

Mlečne kašice so zakonuser posted image .

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: raje žlico kot flaško
4.9.2009 21:03:54   
nana81
Še to sem pozabila, ja čaj in voda iz iste flaške nista problem.

(odgovor članu nana81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?