|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Saj nevem kaj naj...
2.9.2009 13:55:15   
TIA22
Stara sem 27 let in po 10 letih sem se odločila dokončati srednjo poklicno šolo-ki sem jo zaključila zelo uspešno. naj povem, da mi je dokončanje šolanja plačala borza. Sedaj imam možnost da se zaposlim v svojem poklicu-vsaj za 3 mesece kolikor pogodbeno poteka izobraževanje na delovnem mestu. Za naprej ni jamstva za zaposlitev. Imam pa možnost nadaljnega izobraževanja-torej delat 5. stopnjo izobrazbe - v petek grem na predavanje. Kaj naj naredim? Naj grem za 3 mesece v službo? Imam pa prvošolčka, pa še noseča sem....Ali naj bom raje doma, se vpišem v šolo in delam honorarno naprej-kot delam sedaj? Malo sem v dilemi in več glav več ve, zato sem se odločila da vas malo povprašam po nasvetihuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Saj nevem kaj naj...
2.9.2009 13:59:11   
Oceania
Nadaljuj s šolanjem, glede na to da boš kmalu na porodniški.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Saj nevem kaj naj...
2.9.2009 14:00:26   
Arwenko
hmmm...ni lahko, ampak baje po tem izobraževanju na delu itak ne zaposlijo nobenega, ker se jim finančno bolj splača vzet novega na izobraževanje. Je pa odvisno kakšen poklic je in ali bi ti ta delovna izkušnja dala kakšno primerjalno prednost. Če tukaj ni odgovor ja, potem bi jaz šla dalje v šolo in delala honorarno, seveda če te bi nadaljne šolanje veselilo in ti bo poklic potem všeč. Porodniške pa predvidevam, da ne boš mela tako ali drugače, tako da tudi tukaj je vseeno.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Saj nevem kaj naj...
2.9.2009 14:34:24   
Čebel@
jaz bi nadaljevala šolanjeuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Saj nevem kaj naj...
2.9.2009 14:57:24   
TIA22
mislim, da ga bom jaz tudi ja...nadaljevala šolanje...user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Saj nevem kaj naj...
2.9.2009 15:16:59   
n€na
Nadaljujuser posted image user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Saj nevem kaj naj...
2.9.2009 15:25:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

mislim, da ga bom jaz tudi ja...nadaljevala šolanje...user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Saj nevem kaj naj...
2.9.2009 15:45:40   
Šarki
če je to tvoje izobraževanje na delovnem mestu mišljeno Usposabljanje na delovnem mestu preko ZRSZ, ti tega ne svetujem če imaš otroke in če nimaš drugega dohodka, ker je zelo malo plačano, nimaš plačane ne malce, ne prevoza, pa še delovna doba ti ne teče.  pa če imaš socialno pomoč slučajno, ti še to ukinejo na račun tega.

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Saj nevem kaj naj...
2.9.2009 16:26:52   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

če je to tvoje izobraževanje na delovnem mestu mišljeno Usposabljanje na delovnem mestu preko ZRSZ, ti tega ne svetujem če imaš otroke in če nimaš drugega dohodka, ker je zelo malo plačano, nimaš plačane ne malce, ne prevoza, pa še delovna doba ti ne teče.  pa če imaš socialno pomoč slučajno, ti še to ukinejo na račun tega.


Plačano je cca 400€ na mesec, pa do 10km ti plačajo prevozne stroške. Si pa brez dodatka za malico in res ti vzamejo socialno pomoč jauser posted image . P delo je stoječe cel dan in jaz sem na začetku nosečnosti, pa mi je malo riziko, ker tale moja šefica pa nima nič kaj usmiljenja....

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Saj nevem kaj naj...
3.9.2009 6:51:20   
matejchy
Ti kr lepo nadaljuj šolanje. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Saj nevem kaj naj...
3.9.2009 6:55:39   
kofetarica
Čestitke za nosečnost. Ali nisi še pred kakšnim mesecem pisala, kako si osamljena, da nimaš partnerja?
To je šlo pa hitro.user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Saj nevem kaj naj...
3.9.2009 8:15:18   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

če je to tvoje izobraževanje na delovnem mestu mišljeno Usposabljanje na delovnem mestu preko ZRSZ, ti tega ne svetujem če imaš otroke in če nimaš drugega dohodka, ker je zelo malo plačano, nimaš plačane ne malce, ne prevoza, pa še delovna doba ti ne teče.  pa če imaš socialno pomoč slučajno, ti še to ukinejo na račun tega.


Plačano je cca 400€ na mesec, pa do 10km ti plačajo prevozne stroške. Si pa brez dodatka za malico in res ti vzamejo socialno pomoč jauser posted image . P delo je stoječe cel dan in jaz sem na začetku nosečnosti, pa mi je malo riziko, ker tale moja šefica pa nima nič kaj usmiljenja....



ja, jest sm imela to še v tolarjih, dobila sem 73,000, brez prevoza, pa sm bla bližje kot 10 km user posted image  otroški dodatek so mi znižal, socialno so mi ukinli, oz. dobila sem čist mal zraven, vrtec so mi uvrstil razred višje- iz 0% na 10%, pa še malco sem si mogla plačevat. moj je pizdu, k norc, ni blo računice, sam sem vztrajala, ker se mi je šlo za izkušnje in zdej lah delam v pisarni, prej sem delala v trgovini.

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Saj nevem kaj naj...
3.9.2009 8:38:38   
Bojana82
Punca nadaljuj šolanje, če si pametna!user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Saj nevem kaj naj...
3.9.2009 9:52:43   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: kofetarica

Čestitke za nosečnost. Ali nisi še pred kakšnim mesecem pisala, kako si osamljena, da nimaš partnerja?
To je šlo pa hitro.user posted image


Me nisi ti z nekom zamenjala?user posted image

(odgovor članu kofetarica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?