|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   povodec za 2 otroka
2.9.2009 13:09:19   
Nenya
Ali katera ve, kje bi dobila povodec za 2 otroka. Ne mislim na vajeti za učenje hoje. Kar iščem je da imam jaz pas na katerega sta pripeta dva pasova - povodec za otroka in tako imam jaz proste roke.
Grem namreč na letalo sama z mojima nagajivkama, skrbi me, da bi mi katera ušla in se izgubila, vzeti moram pa tudi cca 60kg prtljage in še kar bom imela ročne.

Spraševala sem v Pika... pa mi je ponujala le vajeti za hojo.
[
Hvala

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povodec za 2 otroka
2.9.2009 13:42:06   
Hope2
Hm, če boš to sploh dobila v sloveniji. Prvič, ko sem to videla v tujini sem se mal zamislila nad mamo, ki je imela otroka na povodcu. Joj se grozno slišiuser posted image . Ampak kmalu potem sem spoznala, da sploh ni tolk slaba ideja v velikih šoping centrih ali na letališčih, pa še v tujini, kjer otrok ne pozna jezika. Tu v SLO, pa tega še res nisem videla, pomoje bi te še kdo na CSD prijavuuser posted image

No, pa ti nisem bila glih v pomoč. V skrajni sili jima lahko za zapestje zavežeš kako vrv/elastiko, pa da jima bo bolj zanimivo, naj jo pred odhodom okrasita z gumbi, bleščicami ali pobarvata. Pa daj jima v žep kak listek z imeni, naslovom in telefonsko (ne pozabi klicno zaslovenijo dodat), če sta taki nagajivki in te skrbi.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 2.9.2009 13:43:28 >

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povodec za 2 otroka
2.9.2009 13:53:56   
Anonimen
A to se prodaja? In jaz pravim, da se trgovci ne odzivajo na potrebe potrošnikov ampak je obratno.

(odgovor članu Nenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povodec za 2 otroka
2.9.2009 14:25:57   
emaa
Na ebay-u imaš tega veliko, tam sem to jaz dobila, sicer ni eden za dva otroka, imam za vsakega svojega. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povodec za 2 otroka
2.9.2009 16:04:09   
barika
meni je tole všeč ideja http://www.kibuba.com/index.php?&cID=135&scID=55&pID=1876 , samo za 2 otrokauser posted image , pa še cena je malo visoka.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: povodec za 2 otroka
2.9.2009 16:32:56   
Splišni
Ja pa saj vajeti so tudi čisto v redu za ta namen, a niso?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: povodec za 2 otroka
2.9.2009 16:35:03   
Splišni
Tukajs em zasledila en pogovor  sicer iz leta 2004 in takrat so ga v Sončku očitno imeli:

http://www.soncek.si/forum/viewtopic.php?p=1343

Mogče ga pa imajo,.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: povodec za 2 otroka
2.9.2009 17:00:32   
peronija
http://cgi.ebay.co.uk/CHILD-WRIST-LINK-KEEP-HOLD-OF-YOUR-CHILD-MUST-HAVE_W0QQitemZ370254336431QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Baby_Safety_ET?hash=item5634e0d1af&_trksid=p3286.c0.m14

Tole imam pa jaz domauser posted image . Enega še original zapakiranega, enega pa odpakiranega, ampak je nerabljen, ker smo pozabili nanj.

Ugodno prodam, če te zanima se mi javi na ZS.

lp

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: povodec za 2 otroka
3.9.2009 9:24:06   
ALWAYS LARA
kaj pa če bi kr tamalima dala navadne otroške pasove gor pa sebi pas, pa umes dva lepa trakca navezala pa je? tko da sama nardiš. pa da mate vse proste roke, ke mene bi tole na zapestju motil.
ja pa seveda listke z iomeni naslovom in telefonsko ne pozabi!!!

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 10:08:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: povodec za 2 otroka
3.9.2009 10:59:09   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

jaz bi kupila kar vrvico za pse. Sej v končni fazi je vseeno user posted image


očitno res ja,... eh kaj češ, 100 ludi 100 čudi :)

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: povodec za 2 otroka
3.9.2009 11:24:16   
Šaki
oh grozno se sliši res,user posted image
samo če boš mela res za na letališče je res bolje si to umislit kot da bohnedaj do kakšne stavri pride.
tista za na roko se mi je še najboljš zdela.user posted image
sj zleda ko zapestnica.

drugače pa prvič slim za take zadeve.



_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?