plačilo zdravniškega pregleda - DELAVCI IZ ZAVODA (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Moyca_ -> plačilo zdravniškega pregleda - DELAVCI IZ ZAVODA (31.8.2009 10:34:48)

a ni nekje določeno, da vsem plačajo zdraviški pregled?




Anonimen -> RE: plačilo zdravniškega pregleda - DELAVCI IZ ZAVODA (31.8.2009 11:01:44)

a ni tko, da delodajalec VEDNO mora plačat zdravniški pregled, ne glede na to, a so delavci iz zavoda al ne[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Moyca_ -> RE: plačilo zdravniškega pregleda - DELAVCI IZ ZAVODA (31.8.2009 12:09:36)

ne vem, zato ravno sprašujem,
nam so rekli prvo na zavodu da oni plačajo za vse svoje delavce, zdaj pa pravijo da ne




lukec -> RE: plačilo zdravniškega pregleda - DELAVCI IZ ZAVODA (31.8.2009 12:47:44)

Jaz sem šla v službo z zavoda in mi je pregled plačal delodajalec.




Pingvinčica -> RE: plačilo zdravniškega pregleda - DELAVCI IZ ZAVODA (31.8.2009 13:06:23)

Zdravniški pregled plača delodajalec.




donat -> RE: plačilo zdravniškega pregleda - DELAVCI IZ ZAVODA (31.8.2009 13:53:16)

....sem šla na zdravniški pregleda in sem ga sama plačala, rečeno mi je bilo da bo delodajalec, vendar je, z tri mesečno zamudo mi povrnil zdravniški pregled




ly117 -> RE: plačilo zdravniškega pregleda - DELAVCI IZ ZAVODA (31.8.2009 21:25:44)

IZVIRNO SPOROČILO: donat

....sem šla na zdravniški pregleda in sem ga sama plačala, rečeno mi je bilo da bo delodajalec, vendar je, z tri mesečno zamudo mi povrnil zdravniški pregled


Pri meni isto, s tem da smo mi dobili denar povrjen ob prvi celotni plači.




Antilopa -> RE: plačilo zdravniškega pregleda - DELAVCI IZ ZAVODA (3.9.2009 5:34:09)

Mi smo imeli 3 mesece delavko z zavoda na usposabljanju. Za ta program nam bo zavod povrnil stroške zdravstvenega pregleda, drugače pa je bil račun izstavljen na naše podjetje in tudi plačati smo ga morali sami.




Stran: [1]