noče več jesti po faški (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


pikapoka12345 -> noče več jesti po faški (31.8.2009 8:45:19)

živjo,

midva sva stara 5 mesecev in se še polno dojiva. Vendar sva si z možem večkrat vzela kak večer zase. Zato sem si jaz načrpala mleko. Prej je brez problema vse popil. In se nikoli ni nič upiral. Zadnje čase pa ugotavljam, da popolnoma zavrača flaško.

Kaj naj naredim? Je še vedno zelo pogosto? Ta teden imava eno zadevo in sva ga mislila pustit doma... ampak kaj naj?

Poskusila sem mu dati tako zamrznjeno moje mleko kot tudi svežega. ČE ima katera kakšno idejo, lepo prosim.

Lp




Volga -> RE: noče več jesti po faški (31.8.2009 8:47:07)

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka12345

živjo,

midva sva stara 5 mesecev in se še polno dojiva. Vendar sva si z možem večkrat vzela kak večer zase. Zato sem si jaz načrpala mleko. Prej je brez problema vse popil. In se nikoli ni nič upiral. Zadnje čase pa ugotavljam, da popolnoma zavrača flaško.

Kaj naj naredim? Je še vedno zelo pogosto? Ta teden imava eno zadevo in sva ga mislila pustit doma... ampak kaj naj?

Poskusila sem mu dati tako zamrznjeno moje mleko kot tudi svežega. ČE ima katera kakšno idejo, lepo prosim.

Lp


Ostani doma.




rija -> RE: noče več jesti po faški (31.8.2009 8:47:55)

pač ne greš. svet se ne bo podrl....




tinaaja -> RE: noče več jesti po faški (31.8.2009 8:52:20)

Probaj, ce zna pit iz kozarca. Nasa flase noce, iz kozarca pa pije, tudi ima 5m.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.8.2009 9:08:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Ajvy -> RE: noče več jesti po faški (31.8.2009 9:10:13)

kaj pa kaj na žličko?




pikapoka12345 -> RE: noče več jesti po faški (31.8.2009 13:26:51)

Punce hvala....

Ostani doma.... Kaj pa če me čaka operacija?





Hope2 -> RE: noče več jesti po faški (31.8.2009 14:19:59)

Ta teden imava eno zadevo in sva ga mislila pustit doma... ampak kaj naj?
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka12345

Punce hvala....

Ostani doma.... Kaj pa če me čaka operacija?




Iz tega tvojega stavka "Ta teden imava eno zadevo in sva ga mislila pustit doma... ampak kaj naj?" ni razbrati, da greš na operacijo, torej lahko ostraneš doma[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Volga -> RE: noče več jesti po faški (31.8.2009 14:21:40)

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka12345

živjo,

midva sva stara 5 mesecev in se še polno dojiva. Vendar sva si z možem večkrat vzela kak večer zase. Zato sem si jaz načrpala mleko. Prej je brez problema vse popil. In se nikoli ni nič upiral. Zadnje čase pa ugotavljam, da popolnoma zavrača flaško.

Kaj naj naredim? Je še vedno zelo pogosto? Ta teden imava eno zadevo in sva ga mislila pustit doma... ampak kaj naj?

Poskusila sem mu dati tako zamrznjeno moje mleko kot tudi svežega. ČE ima katera kakšno idejo, lepo prosim.

Lp


A potem imaš večkrat ti kakšne operacije?




Anonimen -> RE: noče več jesti po faški (31.8.2009 14:39:43)

Lahko poskusiš po žlički ali ga začneš učit pit po kozarčku.




Stran: [1]