Pralni prašek (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Suzikaa -> Pralni prašek (30.8.2009 9:44:13)

Mene pa zanima kateri pralni prašek je najboljši za dojenčke. Ali je čisto vseeno ali je bolje da malo gledaš kaj uporabljaš. Razumem pa da če je otrok bolj občutljiv da potem pač moraš najti kaj mu bo odgovarjalo. Mene zanimajo samo vaša mnenja. Sem zadnjič malo Mullerju gledala in majo ogromno izbiro, zdaj pa ne vem kaj naj kupim. Mogoče malo hecno ampak vseeno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




moci -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 9:53:20)

frosch ali oreški






Suzikaa -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 10:06:02)

Oreške sem že kupla ja, te bom ta prvo sprobala.

Kaj pa mehčalec uporabljate ali ne?




Anonimen -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 10:09:14)

Meni je vseeno, so pa punce hvalile Dash in  Frosch, kjer so bile pri otrocih alergije.
Sicer pa je bilo na to ze OGROMNO napisanega, poglej z iskalnikom.




akin -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 11:04:33)

Jaz sem tudi šla posebej za mojo [sm=duda.gif] nabavit oreščke.
Potem pa slišim od prijateljice, da so njim v materinski šoli oreščke odsvetovali, ker naj bi bili zelo alergeni, tako kot pač tudi ostali oreščki za prehrano... [sm=zmeden.gif]
No, pri nas ni bilo problemov na srečo ne z oreščki, ne z pralnim praškom Ava (sem ga pa vedno dala res minimalno)




maktub -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 16:26:13)

na začetku sem uporabljala Dreft sesitive ki je prav za otroke in sem bila kr zadovoljna, nisem pa uporabljala nobenega mehčalca.. če se je le dalo sem prala njegovo posebej , če pa sem z nasimi sem vedno dodala Napisan za razkužit...




babylove -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 16:57:38)

Jaz sem prala skupaj z našimi oblačili, običajnim praškom in mehčalcem. Ničesar nisem posebej kupovala ali spreminjala.




Dashenka -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 18:32:06)

Dash je zakon.

Je prasek, ki je preizkuseno med najbolj ucinkovitimi in povrzroca najmanj alergij.

Orescki so en cisti "larifari", v bistvu en totalni nateg- nimajo nebenga pralnega ucinka, kot bi bral s samo vodo.




aromaja -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 19:07:17)

Jaz sem perem VSE z DMjevim Ultra sensitive praškom, dam na dodatno izpiranje, pa namesto mehčalca dam v zadnjo vodo 3 žlice alkoholnega kisa.




Najaa -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 20:46:51)

Najraje perem z dashem, pa ne sam zarad otrok. Všeč mi je pa tudi prašek iz hoferja, še posebej v kombinaciji z mehčalcem lenor (zeleni).




soncica01 -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 21:25:39)

zelo zelo zadovoljna z frosch-em, Pa dam še 1x na izpiranje in je to to.




jutranja rosa -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 21:25:51)

Frosh aloe vera...lepo diši.

Bolje, da mehčalca ne uporabljaš niti za svoje obleke. So škodljivi.




blaža -> RE: Pralni prašek (30.8.2009 21:36:23)

Mi smo imeli tekoči Dash - ta vijola.




Suzikaa -> RE: Pralni prašek (31.8.2009 17:26:06)

Danes sem kupla frosch - aloe vera in zdaj ga bom sprobala. Tiste, ki ga uporabljate in še niste zasledile: v sparu dobite zdaj dvojno pakiranje za 9 evrov [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] v glavnem, lepo prišparaš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




krtek 1 -> RE: Pralni prašek (31.8.2009 22:31:19)

Moram probati ta Dash,me res zanima kako je.A pravite da lepo diši in ne rabim mehčalca?Sem pogledala v Sparu in ga imajo,tako da bom ko mi starega zmanjka poskusila tega.A ni to drugače star pralni prašek,zdi se mi da so ga že naše mame uporabljale?




zmajaz -> RE: Pralni prašek (31.8.2009 22:43:44)

IZVIRNO SPOROČILO: babylove
Jaz sem prala skupaj z našimi oblačili, običajnim praškom in mehčalcem. Ničesar nisem posebej kupovala ali spreminjala.


Enako. Uporabljam pa Persil, najraje iz Müllerja, ker dobro pere in lepo diši, mehčalec pa Silan. Patronažna mi je rekla, da nič komplicirat - naj pač probam dati recimo mehčalec, če vidiš, da se pojavi kaka reakcija, pač potem pereš brez, če se ne, pa tako ni problema. Pri nas ni bilo problema s tem niti pri ta prvi niti zdaj pri ta drugem.




botrca -> RE: Pralni prašek (1.9.2009 7:33:41)

IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Bolje, da mehčalca ne uporabljaš niti za svoje obleke. So škodljivi.



Kaj je vse škodljivo pa uporabljamo. Jaz nisem do 3. meseca uporabljala mehčalca, potem sem pa uporabljala in še zdaj Lenor iz Mullerja.




tasa_m -> RE: Pralni prašek (1.9.2009 7:36:13)

Vse sem prala s Persilom, razen plenice (tetra) sem prala posebej s praškom za občutljivo kožo. 




Tanja_ -> RE: Pralni prašek (1.9.2009 9:14:28)

Jsz uporabljam isto kot prej-Dash in Frosch,ampak izključno iz Mullerja.Mehčalec pa Luna.In ni nobenih problemov.Perem tudi njene obleke z našimi-vse okej.




anabanana1981 -> RE: Pralni prašek (1.9.2009 9:29:54)

Jaz tud mislim da je frosch najbolši!Pa mehčauci od froscha tud ful dišijo,sploh tist mandelj vonj.Če dam kater kol drug prašek je tamala čist pikasta  ,pa je že skor tri stara.




anci banci -> RE: Pralni prašek (1.9.2009 10:32:52)

jaz za enkrat uporabljam DREFT sensitive in brez mehčalca, se bojim da bodo kake alergije(ker jih imava tudi midva z dragim), pa istega uporabljajo tudi pri moji nečakinji, ki je pa težek alergik in ima kronični atopijski dermatitis




Stran: [1]