sab simplex pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lunca77 -> sab simplex pomoč (4.6.2005 17:27:01)

hojla!

nujno rabim pomoč. zanima me koliko kapljic sab simplexa ste dajali svojim dojenčkom. jaz ne vem točno kaj je rekla zdravnica, se mi zdi da 15 kapljic na 6 ur, ampak v navodilih pa piše 15 kapljic na dan. zdej pa ne vem:zmeden::zmeden::zmeden:.

a je delovalo? naš mali je tko bogi :(( pa čist nč ne jem:(.

lp lunca77




špelica -> sab simplex pomoč (4.6.2005 17:33:36)

Mislim, da sem dozirala kot piše v navodilih, ampak itak ni pomagalo čisto nič! Potem sem šla v Italijo po Mylicon kapljice, ki naj bi bile podobna zadeva, vendar mislim, da tudi z njimi ni bilo večjega učinka! Pa Plantex čaj smo tudi pili, brez uspeha.

Samo čas pozdravi krčke! To so moje izkušnje! Verjetno slaba tolažba.




k1 -> sab simplex pomoč (4.6.2005 17:44:05)

probaj čaj skuhat s kumino in janežem.... nam je pomagal tud komarčkov čaj, da so šli vetrovi ven...




dremucka -> sab simplex pomoč (4.6.2005 18:21:35)

Mi smo dali 10 kapljic 3-krat na dan. Pa je kar pomagalo. Še boljše pa so Antiflat kapljice, ki se dobijo v Avstriji.




rainbow -> sab simplex pomoč (4.6.2005 20:39:11)

Po mojem mnenju vse te kapljice niso nič kaj prida, pa se stroške si človek s tem dela; pa tudi otroku so po moje nasilne;
če dojiš, morda pij čaj za otroke, ali kuminov/janež, ki pomagajo proti vetrovom, pa veliko masiraj trebušček, nosi svojo bebo, pa bo hitro minilo;
posebej pri prvem otroku smo starši ful panični, pa bi radi na hitro nekaj rešili; otrok se pač mora navaditi na svet in okoljein hrano itddd.

kak jaz pametujem, ampak iz lastnih izkušenj, in dobronamerno:rozica:




dinika -> sab simplex pomoč (4.6.2005 21:04:12)

Mi smo davali 15 kaplic 6× na dan, deset minut pred obrokom. To so bila navodila zdravnice, in je 100% učinkovalo.




mtd -> sab simplex pomoč (4.6.2005 21:11:51)

mi smo dajali Lefax iz Nemčijo ali pa Lefaxin iz Avstrijek, pa tut menda ni nič zaleglo, ko mine, mine,
pa kuminov sirup smo probali, pa kuminov/janežev naravni čaj, pa nč

sm pa slišala za nekaj, kar naj bi se imenovalo "koroške kapljice# sam ne vem, kaj to je
lp




Anonimen -> sab simplex pomoč (4.6.2005 21:20:04)

Za nas so kapljice Lefaxin zakon in so tudi pomagale.




CatJa -> sab simplex pomoč (4.6.2005 21:28:23)

Ce bi katera pogledala sestavine, bi ugotovila, da je Sab Simplex in Lefaxin popolnoma eno in isto! Verjetno pa psiholosko gledano bolj pomaga, ce stvar nabavis v tujini :zmeden2:

Drugace pa obstajajo Vetrovne kapljice iz Koroskih lekarn - in Janu so pomagale. Sam na Korosko se moras pa res peljat :)-




niki5 -> sab simplex pomoč (5.6.2005 11:53:05)

Jaz ob primerjavi sestavin sab simplexa in lefaxina ne morem trditi da sta popolnamo enaka, so pa določene sestavine res enake, ne pa vse :zmeden2:
Firmi Phzer in Bayer pa sta obe tuji.





lunca77 -> sab simplex pomoč (5.6.2005 15:27:35)

ja koroške kapljice so res vetrovne kapljice iz koroških lekarn. ti jih pa pošljejo po pošti :bravo:. smo poskusili pa ne dela pa čajčke tudi in nošenje pa crklanje pa petje (pa se je še bolj dret začel :)-).

smo rekli bomo še sab simplex če bo pomagallo drugače pa bom obupala in ga samo še masilrala, crklala in čakala da mine.

hvala punce in lp lunca77




Anonimen -> sab simplex pomoč (5.6.2005 19:03:50)

Lunca77, na tej stopnji smo pa mi posegli po Lefaxin kapljicah in nam je pomagalo. Poskusiti ni greh.:rozica:




Stran: [1]