|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj v svojo sobico?
29.8.2009 14:54:01   
SaaS
Pri nas smo najprej spali vsi štirje skupaj, potem pa stašla skupaj v svojo sobo, ko sta bila stara 1 in 2,5 leti. Ni bilo problema, saj sva jima takrat šele uredila sobico, pobarvala, opremila in sta bila navdušena, da sta bila v svoji novi sobici.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj v svojo sobico?
29.8.2009 15:46:22   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: grahek85

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

še nismo,pa bo kmalu star 5 let
Ne vidim potrebe da bi ločeno spali



bi samo vprašala - kako pa vama s partnerjem shaja glede spolnosti? verjetno je otrok že toliko star, da ve, kaj se dogaja?



Jao, jao, pa taka spolnost, ki je vezana samo na posteljo in nočuser posted image user posted image . Kaj vi ne seksate nikjer drugje in čez danuser posted image

Da odgovorim še na vprašanje. Odselili smo ga pri 3,5 mesecih, problemov ni bilo nobenih, šli smo na bolje, saj smo vsi bolje spali. Zdaj pa je hudič, ker otrok ne zna spati z nama v sobi, kaj šele z nama v postelji in če gremo na dopust, jaz spim na kavču, mož na dormeju, mali pa sam v splaniciuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj v svojo sobico?
29.8.2009 15:49:38   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: grahek85

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

še nismo,pa bo kmalu star 5 let
Ne vidim potrebe da bi ločeno spali



bi samo vprašala - kako pa vama s partnerjem shaja glede spolnosti? verjetno je otrok že toliko star, da ve, kaj se dogaja?



Jao, jao, pa taka spolnost, ki je vezana samo na posteljo in nočuser posted image user posted image . Kaj vi ne seksate nikjer drugje in čez danuser posted image

Da odgovorim še na vprašanje. Odselili smo ga pri 3,5 mesecih, problemov ni bilo nobenih, šli smo na bolje, saj smo vsi bolje spali. Zdaj pa je hudič, ker otrok ne zna spati z nama v sobi, kaj šele z nama v postelji in če gremo na dopust, jaz spim na kavču, mož na dormeju, mali pa sam v splaniciuser posted image user posted image user posted image .



hehe....kaj človek vse bere na te forumu...bolj ko se komplicira bolj smešno je... zakaj pa vidva ne v postelji pa mali v drugi sobi kjer je kavč ?



_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj v svojo sobico?
29.8.2009 15:51:54   
ana b
Kaj pa enosobno stanovanje?
Nekateri so primorani spat v eni sobi. To pa ne pomeni nujno v isti postelji.
Pri nas še vsi spimo v eni sobi, ker ostanek hiše adaptiramo, pa otrok drugod brez problema spi sam npr, pri babici, bili so tudi z vrtcem.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj v svojo sobico?
29.8.2009 16:08:07   
tasa.m
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

Kaj pa enosobno stanovanje?
Nekateri so primorani spat v eni sobi. To pa ne pomeni nujno v isti postelji.


To je pa druga, če ni prostora. Če imaš pa sobico frej, pa ne vidim smisla, da bi otrok spal pri starših do petega leta, ali pač user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj v svojo sobico?
29.8.2009 16:20:12   
marjetica8
se strinjam! Tudi naš spi v svoji sobi od začetka brez problemov. Včasih ga zjutraj prinesem k nama za pocrklat, pa ponavadi sploh noče bit v najini postli - začne jokat. Meni se že zdi prav da se navadijo samostojnega spanja od začetka.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj v svojo sobico?
29.8.2009 16:51:09   
Katy78
Jaz sem ga prestavila v svojo sobo ko mu je zibka postala premajhna, nekje pri 3 ali 4 mesecih. Vsi bolje spimo, ker ali se je on premetaval po zibki in budil naju, ali pa sva ga midva predramila, ko sva prišla spat.
Nama tako popolnoma odgovarja, malemu pa očitno tudi ni hudega, saj že dolgo časa prespi celo noč. Je pa tašča na začetku jamrala, da je ful revček ker mora spati v svoji sobici in da ga je strah. user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj v svojo sobico?
29.8.2009 17:03:08   
grahek85
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Jao, jao, pa taka spolnost, ki je vezana samo na posteljo in nočuser posted image user posted image . Kaj vi ne seksate nikjer drugje in čez danuser posted image


user posted image ja to že, samo nas vsi strašijo, da je ob otrocih malo zasebnosti možno itak samo takrat, ko grejo spatuser posted image Pa npr. če sta pol dneva oba v službi, potem je še doma kaj za narest, pol je pa že večer... Pa nimam nič proti brzakom izven splanice, ampak crklanja po seksu na pralnem stroju si pa tut ne predstavljamuser posted image Za popestritev že, ampak da ti je to vse kar maš mi pa ni... Moraš potem vedno hitet pa se skrivat, da ti kje rata zadevo spelat v celoti.  


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj v svojo sobico?
29.8.2009 22:05:34   
zez76
Mi smo našega dali v svojo sobo pri 5 mesecih pa razmišljamo,ker ne spi da bi ga dali nazaj v našo sobo(8 mesecev), se pa še dojiva! Ponoči se mi zbuja in,ko ga nosim mi v naročju zaspi,ko ga pa dam v posteljico nazaj pa takoj začne jokat!

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kdaj v svojo sobico?
30.8.2009 11:47:58   
tanja1980
od meseca dni dalje, ker je tko glasna ponoči, da bi se sicer jaz zbujala...tako pa smo vsi lepo naspani :)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kdaj v svojo sobico?
30.8.2009 12:42:20   
teja28
smo ga dali pri 6 mesecih. NI bilo nobenih problemov.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kdaj v svojo sobico?
30.8.2009 14:10:43   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: grahek85

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

še nismo,pa bo kmalu star 5 let
Ne vidim potrebe da bi ločeno spali



bi samo vprašala - kako pa vama s partnerjem shaja glede spolnosti? verjetno je otrok že toliko star, da ve, kaj se dogaja?



Jao, jao, pa taka spolnost, ki je vezana samo na posteljo in nočuser posted image user posted image . Kaj vi ne seksate nikjer drugje in čez danuser posted image

Da odgovorim še na vprašanje. Odselili smo ga pri 3,5 mesecih, problemov ni bilo nobenih, šli smo na bolje, saj smo vsi bolje spali. Zdaj pa je hudič, ker otrok ne zna spati z nama v sobi, kaj šele z nama v postelji in če gremo na dopust, jaz spim na kavču, mož na dormeju, mali pa sam v splaniciuser posted image user posted image user posted image .



hehe....kaj človek vse bere na te forumu...bolj ko se komplicira bolj smešno je... zakaj pa vidva ne v postelji pa mali v drugi sobi kjer je kavč ?





Ker je tam kjer je kavč tudi TV, hladilnik, pivouser posted image . Otrok gre spat vedno po 19.00 uri, midva pa gledava TV in kasnej smuk v mižuleuser posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kdaj v svojo sobico?
31.8.2009 12:45:35   
ledenaa
grahek a vidva seksata samo v svoji postelji user posted image
Meni bi bilo dolgčas user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kdaj v svojo sobico?
31.8.2009 13:06:57   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

grahek a vidva seksata samo v svoji postelji user posted image
Meni bi bilo dolgčas user posted image



Kaj ne bereš, noče se cartat po kvikiju na pralnem stroju, ampak na posteljiuser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kdaj v svojo sobico?
2.9.2009 0:28:06   
Seven*
Samo v razmislek. Kar nekaj študij obstaja, ki trdijo, da bi naj bila smrt v zibelki - oz. nenadva smrt dojenčka povezana s tem, da je bil otrok stran od mame. Trdi se namreč, da bi se naj ritem dihanja po nekem čudnem ključu usklajeval z maminim, oz. bi naj minimalno gibanje mame vzpodbujalo otroka..

Kakorkoli. Moji otroci so spali VELIKO pri nama. Ravnala sva se po njih. Ema je bila prej pripravljena zapustit spalnico kot Jakob. Pa nobenemu nič ne manjka. Glede na to, da sem dolgo dojila, je bilo to precej priročno, ker nisem rabla ponoči vstat. Samo zizo ven in gremo. Pa smo se vsi naspali. Na mnenja drugih pa se nisem ozirala. Če bi poslušala vse kar so mi povedali glede skupnega spanja in dojenja 3 letnega otroka, bi se mi lahko zmešalo. Lahko pa povem, da sta moja otroka sedaj ena izmed bolj samostojnih v primerjavi z drugimi v vrtcu.

Samo v razmislek...


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kdaj v svojo sobico?
6.9.2009 10:12:31   
Monni
Mi smo se preselili v novo stanovanje, ko je bila pikica stara mesec dni in od takrat spi v svoji sobici. Zvečer ob 20.00 jo dama v posteljo, nekje do 20.30 zaspi, ponoči se okrog 05.00 ure zbudi, jo nahranim in spi dalje do 08.00 ali 09.00 ure, kakor kdaj.

Vsak starš se pač odloči kakor njemu paše oz. kako se odziva otrok, ni pisanega pravila kako mora biti, niti kaj je bolj prav oz. narobe.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kdaj v svojo sobico?
7.9.2009 18:18:40   
grahek85
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

grahek a vidva seksata samo v svoji postelji user posted image
Meni bi bilo dolgčas user posted image



Ne, kjeuser posted image Samo mava ful malo stanovanje, ni prostora za sedežno ali kaj podobno udobnega. Seksava pa praktično vsak dan in mi res ni do tega, da bi si rit, hrbet pa kolena vsak dan utrjevala na stroju, tleh, mizi ipd. Vsake toliko ni panike, ampak vsak dan mi je pa malo tumač. Pa tudi kaj vse lahko počneš na postli, ki je precej velika in kaj vse na mizi, ki je precej manjša, je tudi svoje poglavjeuser posted image


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?