višanje ocen izpitov (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Oceania -> višanje ocen izpitov (27.8.2009 11:26:05)

Zanima me kako je z višanjem ocen na faksu. V katerih primerih se splača? Z eno oceno nisem zadovoljna in bi šla še enkrat.

Ima kdo kakšne izkušnje s tem?




veronikab -> RE: višanje ocen izpitov (27.8.2009 11:38:53)

Pri nas je bilo tako, da je bilo pametno oceno vpisat in pol iti popravljat, saj če si v drugem poskusu dobil slabšo oceno ali pa izpit celo padel, si staro oceno že imel vpisano. Če si pa dobil 2. višjo oceno, je pa profesor v indeksu oz. pozneje v sistemu, oceno popravil.




ninataja -> RE: višanje ocen izpitov (27.8.2009 11:43:56)

Pri nas na faksu je vse elektronsko, ocen se več ne vpisuje v indeks. Prijaviš se še enkrak na izpit in če dobiš boljšo oceno ti sistem povozi slabšo, v nasprotnem primeru ti ostane prvotna ocena. Oceno pa lahko izboljšuješ le 1x.
Vseeno pa se obrni na vaš referat in jih povprašaj.




mala maja -> RE: višanje ocen izpitov (27.8.2009 12:07:40)

pri nas mislim da če padeš ti celo izpit izbrišejo. Drugače pa popravijo oceno na boljšo ali slabšo




Ribica ** -> RE: višanje ocen izpitov (27.8.2009 15:09:52)

Pojma nimam, samo vem, da moras pri nas dat neko prosnjo (nek obrazec je) za visanje ocene oz. se moras s profersojem dogovorit. Je pa od predmeta do predmeta odvisno, tako da se najbrz tudi po faksih razlikuje.




matejchy -> RE: višanje ocen izpitov (27.8.2009 18:29:32)

Pri nas samo pokličeš v referat naj ti razveljavijo oceno, pa se prijaviš pol pač na nasljedni rok, pa greš pisat. Upošteva se ti boljša ocena, tudi če izpit padeš. Moje izkušnje so pozitivne, saj sem oceno zvišala. Vem pač kak zgleda izpit in kaj približno se od tebe zahteva.




Stran: [1]