Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


endrina -> Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (26.8.2009 22:48:09)

Zanima me kdaj so ponavadi te akcije BC, da za vsak nakup otroške opreme iz zaloge v vrednosti 50€ dobiš  bon za 10€.

Vem da so to akcijo imeli prejšnji vikend v petek in soboto 21. in 22.08.09 in da si bil o tem obvešeč preko sms.

A imajo take akcije vsak mesec al naključno.




t5t6 -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (27.8.2009 7:47:47)

Meni se zdi, da je to bolj naključno, jaz dobim vedno sms, ko so in niso vsak mesec.




piko12 -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (27.8.2009 8:19:46)

Jeseni je v BTCju še festival nakupov in zabave in ponavadi imajo kaj takega.




cukr07 -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (27.8.2009 9:02:55)

Ob sredah imajo akcije pri nakupu tekstila, in sicer če kupiš za 50€, dobiš darilni bon v vrednosti 10€. Moraš pa imeti kuponček, ki ga izrežeš iz abc novičk (ali ti ga pa prodajalka da na tekstilnem oddelku).




endrina -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (27.8.2009 12:31:55)

A tako. Mene zanima to bolj zaradi nakupa otroške opreme (eventualno vozička), ker sem ta vikend to akcijo zamudila, pa sem mislila, če kdo ve kdaj bo približno naslednja takšna akcija. Se kar pozna če narediš večji nakup, dobiš kar nekaj teh bonov.




ajataja -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (27.8.2009 14:05:29)

IZVIRNO SPOROČILO: cukr07


Ob sredah imajo akcije pri nakupu tekstila, in sicer če kupiš za 50€, dobiš darilni bon v vrednosti 10€. Moraš pa imeti kuponček, ki ga izrežeš iz abc novičk (ali ti ga pa prodajalka da na tekstilnem oddelku).

ja,to je to.Samo nakup oblačil se šteje.




*bubi* -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (28.8.2009 18:39:00)

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: cukr07






Ob sredah imajo akcije pri nakupu tekstila, in sicer če kupiš za 50€, dobiš darilni bon v vrednosti 10€. Moraš pa imeti kuponček, ki ga izrežeš iz abc novičk (ali ti ga pa prodajalka da na tekstilnem oddelku).





ja,to je to.Samo nakup oblačil se šteje.



Nakup oblačil ima vsako sredo to akcijo.

Nakup opreme pa samo občasno, težko je predvidet, kdaj bo spet. Včasih je taka akcija samo na določene znamke opreme.

Proti koncu leta imajo običajno tako akcijo še na igrače.




baby blue -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (28.8.2009 18:53:59)

Za oblačila so akcije vsako sredo... Drugače me pa po sms-u obveščajo kdaj so kakšni popusti in akcije... 




endrina -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (28.8.2009 20:42:12)

Že že punce, ampak mene to za oblačila ne zanima.

Zanima me kdaj je bila prejšnja takšna akcija za otroško opremo (vozičke, avtosedeže, pohištvo,...) v BC, al če se na prejšnja leta spomnite kdaj predvidoma bo naslednja, ker kupujem voziček, pa bi rada nakup opravila ko bo ta akcija.

Torej zanima me ali imajo to vsak mesec, ali na 3 mesece al kako.




Aniiita -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (29.8.2009 22:36:18)

Pa še mene nekaj zanima glede te občasne akcije,ki velja tudi za opremo- potrebno je kupiti nekaj iz zaloge? Torej, če naročiš voziček, ga sicer takoj plačaš, vendar čakaš nanj- nakup ne velja ali pač?




lea23 -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (30.8.2009 8:56:24)

anita - ne, potem ne velja. jst sem želela kupit voziček marelo ko je bila ta akcija ( za vsakih 50€ nakupa dobiš bon za 10€ ), pa so mi rekli da to velja samo za izdelke iz zaloge. če nekaj naročiš, to ta akcija ne velja več.
in še ena informacija - takat ko poteka ta akcija, ful spraznejo vozičke!!! samo ene par ( brezveznih ) je še na razpolago! jaz sem bila v btcju v času te akcije in sem hotla kupit en voziček, in ko sm prišla spodaj na oddelek vozičkov, sploh ni bilo vse polno vozičkov tako kot ponavadi. tako da ta akcija se splača če pač iščeš takšen voziček da boš najjceneje prišel skozi. če pa želiš peg perego ali quinny, ga pa itak ne boš dobil. od vseh peg perego vozičkov, je bil takrat na razpolago samo modularni sistem rdeče in sive barve. drugače jih imajo pa razstavljene v skoraj vseh barvah..    




marantz -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (30.8.2009 20:34:39)

IZVIRNO SPOROČILO: lea23


in še ena informacija - takat ko poteka ta akcija, ful spraznejo vozičke!!! samo ene par ( brezveznih ) je še na razpolago! jaz sem bila v btcju v času te akcije in sem hotla kupit en voziček, in ko sm prišla spodaj na oddelek vozičkov, sploh ni bilo vse polno vozičkov tako kot ponavadi. tako da ta akcija se splača če pač iščeš takšen voziček da boš najjceneje prišel skozi. če pa želiš peg perego ali quinny, ga pa itak ne boš dobil. od vseh peg perego vozičkov, je bil takrat na razpolago samo modularni sistem rdeče in sive barve. drugače jih imajo pa razstavljene v skoraj vseh barvah..    


Kolk grdo, če je to res.




Aniiita -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (1.9.2009 9:26:32)

Hvala..torej za nas ne bo prišlo v poštev..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




altaja -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (1.9.2009 9:40:27)

IZVIRNO SPOROČILO: lea23

anita - ne, potem ne velja. jst sem želela kupit voziček marelo ko je bila ta akcija ( za vsakih 50€ nakupa dobiš bon za 10€ ), pa so mi rekli da to velja samo za izdelke iz zaloge. če nekaj naročiš, to ta akcija ne velja več.
in še ena informacija - takat ko poteka ta akcija, ful spraznejo vozičke!!! samo ene par ( brezveznih ) je še na razpolago! jaz sem bila v btcju v času te akcije in sem hotla kupit en voziček, in ko sm prišla spodaj na oddelek vozičkov, sploh ni bilo vse polno vozičkov tako kot ponavadi. tako da ta akcija se splača če pač iščeš takšen voziček da boš najjceneje prišel skozi. če pa želiš peg perego ali quinny, ga pa itak ne boš dobil. od vseh peg perego vozičkov, je bil takrat na razpolago samo modularni sistem rdeče in sive barve. drugače jih imajo pa razstavljene v skoraj vseh barvah..    


Midva sva kupila PP Skate in se nama je ful splačalo. Sva zravn dobila še za 110 eur bonov [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image], tko da se da dobit. Sva ga hotla pa 2 dni pred tem kupit in nama je prodajalka povedala za prihajajočo akcijo, tako da sva ga rezervirala in ga šla iskat pozneje. Mogoče sva mela pa sam srečo, no.




marantz -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (1.9.2009 11:19:15)

Trenutno poteka ta akcija v Baby Centru v Novi Gorici. Trajala pa naj bi kar do 31.10. Velja pa samo za otroško opremo, nepa za igrače, obleke...
Upam da nisem dala kake napačne informacije. Sem včeraj prav klicala tja dol in mi je rekla da do 31.10., pol je pa še mož klical in vprašal če velja samo za opremo na zalogi, pa mu je prodajalka rekla da ne, da lahko voziček izbereva in akcija vseeno velja.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Torej upam da to res drži




lea23 -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (1.9.2009 11:47:38)

potem zgleda imajo vsak po svoje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
jaz sem bila v baby centru v ljubljani v btcju. in bi za ta način "popusta z boni" lahko vzela samo voziček iz zaloge.




marantz -> RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon (1.9.2009 12:09:06)

Ja, sej jaz sem tud slišala da moraš vzet nekaj iz zaloge in začuda ravno takrat so zaloge minimalne[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Ampak sem potem rekla možu naj še on pokliče, ker midav mava že skor izbran voziček. In je rekla da je najbolje da midva prineseva kar kodo (določa barvo vozička) in ga bo naročila.
Upam da je vedela o čem govori :)




Stran: [1]