RE: vizitke s sliko, kaj mislite (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


FLASK_A -> RE: vizitke s sliko, kaj mislite (8.9.2009 11:29:26)

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Meni se to ne zdi slaba ideja.
Ker včasih najdem kakšno vizitko, pojma nimam kdo je to, pa bi če bi videla obraz, mogoče povezala za koga gre in kje sva se spoznala.

Sigurno pa ne bi crknila od smeha.



To mi je edino smiselno, ja, imamo tone vizitk, neka imena, pa ti ni jasno, kdo so to, je pa res, da tudi če vidim znan obraz, mi še vedno velikokrat ne potegne in 'tavam v temi', pazim, da se ne izdam, da nimam pojma, s kom se pogovarjam - je pa res, da službemo spoznam veliko ljudi, skoraj dnevno, pa mi potem ni za zameriti[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley9.gif[/image]


Vizitka je za moje pojme opremljena le z najpomembnejšimi podatki, vključno s spovezavo na spletno stran- kjer pa si podjetje lahko privošči še cel kup dodatnih informacij (med katerimi je recimo tudi izgled vodilnega človeka ter njegovih sodelavcev).




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.9.2009 12:33:31)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




BUŠICA -> RE: vizitke s sliko, kaj mislite (8.9.2009 12:48:10)

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa
pravtako se ne bi prijavila za službo, kjer želijo, da poleg CV-ja priložiš svojo fotko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley11.gif[/image]



zakaj pa to? se sramuješ svojega izgleda?

vizitka s sliko- nekaj normalnega, vsaj v tujini.




sazi -> RE: vizitke s sliko, kaj mislite (8.9.2009 12:52:10)

Prva misle mi je bila, da mi je to čisto mimo. No, pa se mi ta ideja o tem, da si tako lažje zapomniš človeka le ne zdi tako neumna. Vsseno pa imam sama vizitke brez fotografije in bo še nekaj časa tako.

Vizitka je za moje pojme opremljena le z najpomembnejšimi podatki, vključno s spovezavo na spletno stran- kjer pa si podjetje lahko privošči še cel kup dodatnih informacij (med katerimi je recimo tudi izgled vodilnega človeka ter njegovih sodelavcev).

Glede tega je pa tako, da jaz pa nočem, da je moja slika na internetu - kjerkoli. No, jasno, da obstajajo fotke, kjer sem tudi na internetu, ampak ne kot oseba, ki se jo direktno najde - to je pa ta in ta - tega pa res ne bi želela.





FLASK_A -> RE: vizitke s sliko, kaj mislite (8.9.2009 13:01:36)

IZVIRNO SPOROČILO: sazi
Prva misel mi je bila, da mi je to čisto mimo. No, pa se mi ta ideja o tem, da si tako lažje zapomniš človeka le ne zdi tako neumna. Vsseno pa imam sama vizitke brez fotografije in bo še nekaj časa tako.

Vizitka je za moje pojme opremljena le z najpomembnejšimi podatki, vključno s spovezavo na spletno stran- kjer pa si podjetje lahko privošči še cel kup dodatnih informacij (med katerimi je recimo tudi izgled vodilnega človeka ter njegovih sodelavcev).

Glede tega je pa tako, da jaz pa nočem, da je moja slika na internetu - kjerkoli. No, jasno, da obstajajo fotke, kjer sem tudi na internetu, ampak ne kot oseba, ki se jo direktno najde - to je pa ta in ta - tega pa res ne bi želela.


Sazi, jasno. Mislila sem bolj v stilu, da je bolje dat na net kot na vizitko, če se ta človek strinja.
Saj za vizitko moraš menda tudi privolit in sliko prinest? Če je za vizitko OK, je tudi za internet, domnevam. Ali ne?




sazi -> RE: vizitke s sliko, kaj mislite (8.9.2009 13:26:45)



Sazi, jasno. Mislila sem bolj v stilu, da je bolje dat na net kot na vizitko, če se ta človek strinja.
Saj za vizitko moraš menda tudi privolit in sliko prinest? Če je za vizitko OK, je tudi za internet, domnevam. Ali ne?

Ja, verjetno.
No, kot rečeno, do zdaj itak nisme nikoli o kakšnih fotkah razmišljala. Za našo internetno stran sem, ampak sem se odločila, da ne želim fotk, za vizitke mi pa sploh na pamet ni padlo. Kot rečeno - mi ni tako neumna ideja, ampal imeli jih pa še ne bomo. Morda nekoč, če bo to ustaljena praksa večine. Že tako me nekateri postrani gledajo, ker imamo gor mobi številke, ampak pri nas, ko nihče ne sedi v pisarni je to skoraj nuja.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.9.2009 14:39:59)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]