Prijava na razpis..rabim vaše mnenje!! (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Tejči -> Prijava na razpis..rabim vaše mnenje!! (26.8.2009 20:32:37)

Našla sem razpis podjetja, ki ima objavljenih več prostih delovnih mest. Sama ustrezam dvema prostima delovnima mesta. Kako naj napišem prošnjo, naj se prijavim na obe delovni mesti? Če da, kako naj zgleda prošnja..npr. Zadeva: Prijava na delovno mesto to in to..?? Ali napišem dve prošnji? Ali se naj prijavim samo na eno delovno mesto? Prijatelj mi je rekel, da če se bom prijavla na dve mesti, me bodo imeli za neresno[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Jaz pa si le želim, da bi bi dobila eno od teh mest in mi je čisto vseeno katero. Kaj naj naredim???




caillou -> RE: Prijava na razpis..rabim vaše mnenje!! (26.8.2009 20:42:51)

Ja, prijavi se na tisto, ki te bolj zanima. Če te bodo poklicali na razgovor, jim pa omeni, da te zanima tudi tista druga opcija.




Teni_ -> RE: Prijava na razpis..rabim vaše mnenje!! (26.8.2009 20:47:43)

Jaz sem se enkrat prijavila na dve različni delovni mesti v enem podjetju. Na koncu sem bila za eno izmed teh izbrana, kasneje pa delala na drugegm, kjer mi je bilo bolj všeč.




Tejči -> RE: Prijava na razpis..rabim vaše mnenje!! (26.8.2009 20:54:39)

IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Jaz sem se enkrat prijavila na dve različni delovni mesti v enem podjetju. Na koncu sem bila za eno izmed teh izbrana, kasneje pa delala na drugegm, kjer mi je bilo bolj všeč.

In kako si napisala prijavo?? Za obe delovni mesti v enem ali kako??




TomTaylor -> RE: Prijava na razpis..rabim vaše mnenje!! (26.8.2009 21:14:24)

Jz sem se tudi enkrat prijavila na dva razpisa pri istem organu (dve ločeni prijavi), ker sem ustrezala pogojem na obeh, pa čeprav je šlo za dve različni področji. Pa so me povabili na razgovor za obe delovni mesti, pač so me izprašali za vsako delovno mesto oz. področje posebej. Res, da so me vprašali kako to, da sem se prijavila kar na obe mesti, pa sem navedla dejstva in razloge. Potem so me, logično, vprašali tudi za katerega bi se raje odločila oz. za katerega naj bi bila po lastnem mnenju najbolj primerna. Sem morala biti pri odgovoru precej previdna.
Lahko rečem, da je bil to eden mojih najtežjih razgovorov, ker sem morala zagovarjat znanje in izkušnje iz dveh področij naenkrat..

tako, da se jz ne strinjam s trditvijo, da te bodo imeli za neresno, če se boš prijavila na obe mesti, priporočam samo, da utemeljiš razloge zakaj si se prijavila na obe (bistveni razlog je resda ta, da iščeš službo in da ti je pravzaprav čisto vseeno na katerega te sprejmejo, ampak tega jim niti pod razno ne smeš dati vedeti) ter paziti pri odgovoru za katerega bi se rajši odločila, da ne boš izpadla neodločno.




Teni_ -> RE: Prijava na razpis..rabim vaše mnenje!! (26.8.2009 21:28:53)

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Jaz sem se enkrat prijavila na dve različni delovni mesti v enem podjetju. Na koncu sem bila za eno izmed teh izbrana, kasneje pa delala na drugegm, kjer mi je bilo bolj všeč.

In kako si napisala prijavo?? Za obe delovni mesti v enem ali kako??



Ne, vsako posebej, torej dve prošnji.




katipi -> RE: Prijava na razpis..rabim vaše mnenje!! (26.8.2009 22:19:24)

Dovolj je ena prošnja. V prošnji sploh ni več potrebno navajati: ZADEVA ta in ta... V prvem odstavku pač poveš, zakaj pišeš. Na tvojem mestu bi jaz  omenila obe delovni mesti in razloge, zakaj ustrezaš obema. Itak obeh ne boš mogla zasesti, lahko se pa poteguješ za enega ali drugega.




mamamajča -> RE: Prijava na razpis..rabim vaše mnenje!! (27.8.2009 10:31:22)

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Dovolj je ena prošnja. V prošnji sploh ni več potrebno navajati: ZADEVA ta in ta... V prvem odstavku pač poveš, zakaj pišeš. Na tvojem mestu bi jaz  omenila obe delovni mesti in razloge, zakaj ustrezaš obema. Itak obeh ne boš mogla zasesti, lahko se pa poteguješ za enega ali drugega.


To pa ne bo najbolj držalo.

V vlogi moraš lepo jasno napisati, da se prijavljaš na razpisano prosto delovno mesto to in to.
Za vsako delovno mesto daš svojo vlogo.





Stran: [1]