Kje na Koroškem dobra restavracija (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


krtek 1 -> Kje na Koroškem dobra restavracija (24.8.2009 22:12:33)

Kam greste korošice na kakšno kosilo ali dobro pico?Na Letališču je kar fensi za naša dva lumpa(ju lovim po celi restavraciji)V poštev pride relacija Ravne,Prevalje,Dravograd,Slovenj Gradec.




CatJa -> RE: Kje na koroškem dobra restavracij (24.8.2009 22:43:10)

Brančurnik, Prevalje.




krtek 1 -> RE: Kje na koroškem dobra restavracij (24.8.2009 23:00:47)

Smo bili nekaj časa nazaj tam,ampak smo bili malo razočarani nad kosilom,ker je bilo vse tako slano.Kam pa hodite na pico,tako da se lahko pošteno vsedeš z otroki in da je dobro?




CatJa -> RE: Kje na koroškem dobra restavracij (24.8.2009 23:05:46)

Za ostalo žal ne vem, ker nisem od tam. Ene dvakrat sem jedla pri Brančurniku, ko me je pot nesla mimo, pa se mi ni zdelo švoh.




krtek 1 -> RE: Kje na koroškem dobra restavracij (24.8.2009 23:22:44)

Prav pogrešam na našem koncu eno res dobro restavracijo ali picerijo,ni treba da je fensi,samo da lahko greš na kosilo z otroki,kakšno nedeljo ali čez teden.




Samsa -> RE: Kje na koroškem dobra restavracij (25.8.2009 7:26:42)

oj.

Kar dobro kuhajo pri Delalutu ( tudi postrežba in odnos do otrok je OK ), tudi pri Kekcu in Mojci se lahko kar fajn naješ, glede pizze bi ti pa priporočala Saloon na Selah. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




linika -> RE: Kje na Koroškem dobra restavracija (25.8.2009 10:25:19)

Na pico lahko greste tudi v Cosa Nostro na Ravnah (poglej na net), imajo tudi testenine.
Drugače pa Kekec in Mojca je tudi kar vredu, pa gostišče Škufca na Prevaljah (po naročilu, pice, slaščičarna)
LP




krtek 1 -> RE: Kje na Koroškem dobra restavracija (25.8.2009 11:09:28)

Joj,najbrž smo mi prezahtevni,ampak meni ima ta Saloon grozen ambient.Cosa nostra je vredu,pice so bolj tako tako in terasa je ob cesti,pol pa samo gledam,da se malčka ne oddaljita od nas.Ja,na Delalut sem pa pozabla,tam je pa res super.Že vemo,kje bomo v nedeljo kosilali. 




tanjusi -> RE: Kje na Koroškem dobra restavracija (25.8.2009 12:25:35)

kaj pa bar vagon- Mislinja  nam je kar ok.




Samsa -> RE: Kje na Koroškem dobra restavracija (25.8.2009 12:31:42)

ooo, saj (nas) je kar nekaj korošic tu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stran: [1]