DM prodajalke (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


čaki -> DM prodajalke (24.8.2009 18:34:16)

zanima me če katera dela v DMu.
kako je delo, plača, delavnik...
mal razmišljam da bi šla tja delat, pa čist nobene info ne dobim, kako je




Spark -> RE: DM prodajalke (24.8.2009 22:45:28)

Enkrat sem se z eno pogovarjal, pa mi je rekla da full delajo. Full imajo veliko dela, cel čas fila trgovino, pa na blagajni kasira. Veliko imajo prometa.
Mislim, da je ona pred več kot letom rekla da dela pri njih po 6 ur, pa je imela 700€. Upam, da sem si prav zapomnila.




naja17 -> RE: DM prodajalke (25.8.2009 12:47:01)

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Enkrat sem se z eno pogovarjal, pa mi je rekla da full delajo. Full imajo veliko dela, cel čas fila trgovino, pa na blagajni kasira. Veliko imajo prometa.
Mislim, da je ona pred več kot letom rekla da dela pri njih po 6 ur, pa je imela 700€. Upam, da sem si prav zapomnila.



Po moje bo tole kar držalo, ker kadarkoli pridem v DM, je točno tako kot je napisano in pol če hočem zbirat maskaro, k majo skrite, naredim tako vrsto na blagajni, ker una k fila police, ne pride pomaga itd.




mala zirafa -> RE: DM prodajalke (25.8.2009 17:23:18)

Tu mač.Se ne vidim v tem, ni šans.Vseeno pa ti želim veliko sreče.




Anonimen -> RE: DM prodajalke (25.8.2009 20:14:53)

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Enkrat sem se z eno pogovarjal, pa mi je rekla da full delajo. Full imajo veliko dela, cel čas fila trgovino, pa na blagajni kasira. Veliko imajo prometa.
Mislim, da je ona pred več kot letom rekla da dela pri njih po 6 ur, pa je imela 700€. Upam, da sem si prav zapomnila.



Pa saj to je povsod, kjer se dela v trgovini ali drugje s strankami.




Stran: [1]