Kdaj Kengoru? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


janja.k -> Kdaj Kengoru? (21.8.2009 17:29:17)

Zanima me koliko naj bi bil star otrok, da ga lahko nosiš v kengorujčku. A je to sploh priporočljivo, da je otrok v takem položaju?
Hvala in LP




smej -> RE: Kdaj Kengoru? (21.8.2009 17:41:59)

Proizvajalci sicer pišejo, da je lahko v uporabi od rojstva naprej, ampak to je sigurno prekmalu. Meni ga je pediatrinja nasploh odsvetovala, prav tako v razvojni. Če pa že, pa od 4 meseca naprej in še to samo za kratek čas. Mi ga ne bomo uporabljali.




Hope2 -> RE: Kdaj Kengoru? (21.8.2009 17:51:06)

Rabila sem ga ene 5x po cca 5 minut in to šele po 5 mesecu. Prej je bil v štorklji




daisyb -> RE: Kdaj Kengoru? (21.8.2009 18:21:46)

jaz ga rabim tu pa tam...lih kakih 01 do 15 minut...pa ze pri drugem mesecu. moj hoce skoz pokonci bit...in ga moram drugace skoz nosit na rami.




ksenija12 -> RE: Kdaj Kengoru? (21.8.2009 19:08:49)

pediatri svetujejo, da ga naj starši uporabljajo nekje po 6.mesecu, oz. ko otrok že dobro drži glavico, pa še takrat za krajši čas vsega skupaj (za v trgovino 15 minut recimo). So pa eni, ki ga nosijo že od čisto majhnega v njih, slišala sem, da američanke ga oh in sploh uporabljajo ves čas. No, mi smo ga imeli po 6.mesecu, ampak res z 15.minut skupaj.




Blueeyes -> RE: Kdaj Kengoru? (21.8.2009 19:25:33)

jz sem jo mela v 2 mesecu že po 1 uro ali več notri... k ji je bil full všeč in jo je pomirjal.. je notr takoj zaspala.. zdej pa res že neki časa nism nč sprobavala... zdej bom pa spet začela k bo glavo držala sama in bo lahko gledala naprej kaj se dogaja




teja28 -> RE: Kdaj Kengoru? (22.8.2009 11:16:12)

mi smo ga uporabljali od začetka, saj je bil le b njemu miren, drugače je kar naprej jokal. Vem, da so priporočila drugačna, ampak mi smo se pač tako odločili in vse je bilo ok [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




Stran: [1]