[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.6.2005 10:05:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Maxica -> frutka- suhe marelice (3.6.2005 10:20:59)

Jaz sicer nisem Frutka;), uporabljam pa suhe marelice precej. Že od šestega meseca dalje, ko sem :duda: začela kuhati kašice. Sem dala ene tri, štiri marelice v vodo, da so se malo namočile (pa prej fajn oprala), nato pa zraven dala še olupljeno in na koščke narezano jabolko ali/in hruško, prevrela in zmiksala. Odličen frutek za :duda:-brez dodanega sladkorja in odličen za prebavo.
Dober tek.:)




Errai -> frutka- suhe marelice (3.6.2005 10:25:33)

Tudi jaz premišljujem, da bi malemu v jabolčno kašo dodala suhe marelice, ker mu samo jabolko nikakor ne gre v želodec. A si ti uporabila žveplane ali nežveplane marelice. A se nežveplane sploh dobi v navadnih štacunah?




Maxica -> frutka- suhe marelice (3.6.2005 10:39:38)

Ma, jaz nisem nič komplicirala glede tega. Sem kupila kr v navadni štacuni tiste zapakirane marelice, jih fajn oprala, zdrgnila, pa namočila, pa je bilo. Nežveplane se po moje dobi v kakšnih specializiranih trgovinah, ali pa na tržnici mogoče, ampak jaz sem od vsega tega predaleč doma, da bi lahko komplicirala;).




Natas@ -> frutka- suhe marelice (3.6.2005 15:51:04)

Kaj pa sveže marelice? V sparu imajo "akcijo< 399 sit/kg.




HuAnita -> frutka- suhe marelice (3.6.2005 20:30:22)

Jaz jih tudi uoprabljam od 7m, prinčipesa tisto kašo obožuje! (vsaj nekaj).
Nežveplane marelice imajo v Šparu, stane pa 200 gramov okoli 700 sit (hja, te vrže na rit). No, enkrat sem jih kkupila, nadalje pa bom verjetno prešaltala na žbeplano varianto...




Blink1 -> frutka- suhe marelice (3.6.2005 21:35:15)

Ojla...jaz sem suhe marelice začela uporabljat kar hitro...pri 5. mesecu, zraven jabolka. Sem jih skuhala in zmlela, pa poleg jabolka dala...Samo jabolko je kislo, marelice pa fino sladke. Neja jih je oboževala.

Kupila pa kar ene v trgovini:ups:




Stran: [1]