igrala v blokovskem naselju (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anonimen -> igrala v blokovskem naselju (19.8.2009 22:59:20)

pozdravljene.imam eno vprašanje.zanima me kdo je v bloku odgovoren za igrala postavljena pred 20leti??na koga naj se stanovalci obrnemo,da se iz zelenic in ostalih površin umaknejo nrazpadla lesena igrala,zarjavele in polomljene klopi in gugalnice,peskovniki z razpadajočim lesenim okvirjem in metrsko travo?ker mi že pošteno najeda živce ta vsakdanji pogled na zarjavele žeblje ki štrlijo iz klopi,da ne omenjam betonskih miz za pingpong zaradi katerih si non stop v strahu kdaj si bo kdo glavo ratreščil gor!!
povejte je to samo pri nas tako al še kje in kaj bi ve naredile?me ima da vzamem fotoaparat in vse dam v časopis,samo bi rada prej vedela kdo je odgovoren za tako stanje.pa tistih 20 let je res 20 let da ne bo pomote.prosim za nasvete ali izkušnje.lp




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.8.2009 23:39:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




lukec -> RE: igrala v blokovskem naselju (20.8.2009 9:09:07)

Pri nas to ureja občina oziroma krajevna skupnost.




cukr07 -> RE: igrala v blokovskem naselju (20.8.2009 9:11:25)

Kaj storiti ti ravno ne znam svetovat, lahko ti pa povem, da imamo pri nas podoben problem.
Obrnila sva se na hišnika, pa nama je povedal da se njega to ne tiče. Potem sva napisala še dopis na občino od katere sva dobila odgovor, da oni nimajo s tem nič (zemljišče pa je občinsko [sm=hudicek1.gif]) in da moramo za to poskrbet sami.
No u glavnem sedaj moj kosi okoli bloka, parkirišča in igral, ker nama je enostavno pogled na visoko travo katastrofalen. Očitno trava moti samo naju, ker živiva v pritličju, saj noben drug iz bloka ne pokaže kakšnega interesa po urejanju okolice. Spomladi je poštimal tudi gugalnice na katerih se od kar sva midva v tem bloku (se pravi vsaj 5 let) ni gugal nihče, sedaj so pa popoldne vse mamice z malimi otroki iz bloka na njih.[sm=zmeden.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.8.2009 10:01:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]