senčnik za quinny-ja (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


a.jda -> senčnik za quinny-ja (18.8.2009 10:19:00)

Pozdravljene.

Mene pa zanima kje bi dobila črn senčnik za quinny buzz voziček. Lahko bi bil tusi bebe comfort, ker je nastavek isti. Spraševala sem že vsepovsod po otroških trgovinah in nikjer nimajo več.






pravljica -> RE: senčnik za quinny-ja (18.8.2009 11:19:51)

jaz vem, da sem ga kupila v Mothercare trgovini, sam zdaj je ni več...mogoče, kjer rabljenega dobiš, vem da v 2 letih ni niti malo pobledel, je bil še kot nov [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




miapia -> RE: senčnik za quinny-ja (18.8.2009 12:41:11)

IZVIRNO SPOROČILO: a.jda

Pozdravljene.

Mene pa zanima kje bi dobila črn senčnik za quinny buzz voziček. Lahko bi bil tusi bebe comfort, ker je nastavek isti. Spraševala sem že vsepovsod po otroških trgovinah in nikjer nimajo več.




Ja, jaz sem dobila zadnjega, sicer rdečega, dva tedna nazaj v BC. Novo robo dobijo šele septembra. Bi bilo treba prej misliti.




a.jda -> RE: senčnik za quinny-ja (18.8.2009 15:17:45)

Bi mislili prej, ja, če bi se ta tastari že prej pokvaril.




Anonimen -> RE: senčnik za quinny-ja (18.8.2009 20:46:42)

Kupi pepeny-ja ... je boljši kot vsak dežniček.




muca79 -> RE: senčnik za quinny-ja (18.8.2009 22:52:42)

Pozdravljena,
tudi jaz sem iskala dežniček ku zmešana in danes smo bili v italiji v Gradiški in sem ga kupila od bebe comfort. Imajo jih full tako da se pri njih dobi v vseh barvah. Trgovina pa se imenuje Baby Pulman in cena je 22 Eur.

NEvem če sem ti kaj pomagala ker jaz živim blizu Italije in sem končno najdla oranžnega za JANE voziček ker v Pikapolonici (čeprav imajo eksluzivo za te vozičke) oni niso mogli dobit oranžnega- KATASTROFA!!!!!

Pa lep večer




MARTINŠČICA -> RE: senčnik za quinny-ja (25.8.2009 0:00:52)

V Dipo imajo senčnike za otroške vozičke, ki pašejo na vse vozičke (ali večino). Cena je 10€, pa UV zaščito imajo. Videla sem bež, rdeče, modre, zelene, oranžne in rdeče. Mi smo iskali senčnik za PegPerego, pa smo videli ceno in nas je skoraj kap. Tako da smo na koncu kupili tega v Dipo-tu.




Stran: [1]