|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 13:05:38   
heli23
Pozdravljene!

Po doolgem premisleku sma se z mojim odločila da tamalemu za 2.roj.dan kupima kolo. In sma gledala od Kawasakija tegale http://www.trgoavto.si/index.php?page=popup&target=otroska_kolesa-kawasaki&pic=45d94dedbc09c_big.jpg .
A ga je že imela katera in kako ste zadovoljne z njim? Ga priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 15:07:28   
yaris
Tega smo tudi mi gledali za našega sinčka,nato pa smo se raje odločili za Schwin-a.In nam ni žal.
Tamali se je takoj naučil pedalirati.In bi cel dan bil na kolesu.

lp

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 15:59:18   
maya1
Naš 4,5 letnik ima takšnega, samo zelenega. Smo ful zadovoljni. V intersportu jih imajo znižane.
lp

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 16:00:10   
maya1
Sem mislila še napisat, da ima malo večjega, 16 col.

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 18:46:37   
Splišni
Naj se vsede gor in proba peljat. Potem ga pa še na kakšnega drugega posadite, pa boste videli razliko.

Drugače je pa fajn, da je kolo čimlažje. Po moje je tole kar težko. Pa tudi za 2 leti je mogoče 10-colsko dovolj. Najboljše še tisti poganjalec - like a bike.

Mi smo drugače pri treh letih začeli s temle:

user posted image

pri treh in pol je vozil že brez koleščk.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 16.8.2009 18:49:10 >

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 19:15:37   
kajalin*
ti svetujem pogajalca,naša je stara 4leta ima schwinna,pa smo ji dali dol pomožne bicikle pa je vrgla kolo v živo mejo češ da ga noče več imet,če bi še enkrat kupovala bi kupila pogajalca.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 20:17:05   
pravljica
mi smo gledali najprej tega, potem sem pa na ebayu našla novejši model http://cgi.ebay.de/KAWASAKI-Kinderfahrrad-BX-12-Zoll-NEU-1091512_W0QQitemZ310156572054QQcmdZViewItemQQptZSport_Radsport_Kinder_und_Jugendr%C3%A4der?hash=item4836c5b596&_trksid=p3286.c0.m14  in je zakon user posted image ...veliko mimoidočih nas je že vprašalo, kje smo ga kupili, ker malo drugače izgleda, kot ostala kolesa te velikosti.
...res pa je imel prej poganjalca (tudi kawasaki user posted image  ) in je tega takoj zagonil brez koleščk.
če imaš možnost, tudi jaz priporočam najprej poganjalca in šele naslednje leto kaj takšnega.


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 20:18:16   
heli23
Sem šla malo gledat in skoraj nikjer ne piše koliko so težka ta otroška kolesa! Ker je kar fajn da je bolj lahek. Sem ga zadnjič dala na tega ko nima pedal, pa je še malo premajhen, ker komaj na prstkih stoji, zato sem pa misla da bi raje kar kolo. Zaj pa sem v dvomih kaj narediti! Ja ali ne kolo in katero! 

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 22:25:26   
krtek 1
Mi imamo Kawasakija že tretjo sezono in smo Ful zadoviljni.Letos se je na njem naučil voziti brez pomožnih koles,tako da ga bo treba drugo leto zamenjat za večjega.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 22:27:05   
heli23
Povej mi krtek kako je težak ta kawasaki, a misliš da je primeren že za 2.leti starega? Sej vem da mu ne bo ko ulit sam vseeno.Pri kolkih letih ga je pa že tvoj imel?

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
16.8.2009 22:41:06   
pravljica
heli, tale kawasaki je precej težek...ne vem, kako so druga kolesa...in dokler ne bo do tal dovolj dosegel, se brez koleščk sigurno ne bo mogel naučit vozit in računaj, da bo rabil pri vsakem neravnem terenu tvojo pomoč, da ne bo gonil v prazno user posted image  nabavi poganjalca in vam ne bo žal...ko bo dovolj velik za pravo kolo, boš pa videla, kako bo super, ko bo takoj šibal brez teh stranskih pomožnih user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
17.8.2009 10:42:56   
livia
Točno tega imajo naši sosedje. Zgleda ok, sicer smo se pa mi tudi odločili za Schwinna in ni nam žal.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
17.8.2009 13:31:15   
livia
Vsa ta kolesa so kar težka, ker jih ne delajo v alu izvedbi. Ena so bolj plastik fantastik, druga manj in tam kjer je več plastike so avtomatsko lažja. Itak pa otrok tega kolesa ne nosi okoli tako da teža ne igra vloge, saj ga samo vozi.
Ti pa tudi jaz priporočam najprej poganjalca, šele drugo leto ali čez dve leti pa kolo.

Mi smo naredili to napako, da smo ji kolo kupili pri 3-letih. Takrat sem jaz forsirala poganjalca, pa ga ni hotela, ker kao nima pedal. Zdaj secer kolo obvlada, a brez koleščk se še dolgo ne bo vozila, ker nima ravnotežja. Sosed je pa imel pri 2 letih poganjalca in šiba z njim kot not. Če bi ga dali zdaj na kolo brez kolešč (star je 2,5) stavim, da bi zvozil. Zdaj se je pa še naša navdušiča nad poganjalcem, zato sem ga ravno danes naročila. Smo pa imeli dvojni strošek, a mi ni žal, er imam še eno za njo, ki bo vse ponucala.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
17.8.2009 15:30:57   
anckabancka
Mi imamo tega kawasakija (12 col) že drugo sezono in je super. Letos je fantek star 4 leta in mu je že malo majhen, tako da drugo leto definitivno rabi novo kolo. Je pa res malce težek, samo ni moteče.

Če pa bi vedela lani, da je poganjalec tako fajn, bi mu raje kupila to kot pa pravo kolo. Leto smo kupili poganjalca mlajšemu bratci (2,5 leti). Tavečji je vozil poganjalca manj kot en teden in je tako osvojil ravnotežje, da je v parih minutah zvozil kolo (Kawasakija) brez koleščkov. Res priporočam poganjalca perd nakupom kolesa.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
17.8.2009 15:40:49   
svita
Mi smo ga našemu kupili letos za tretji rojstni dan,in je sin čist navdušen nad njim. Res je,da je pa kar težek ampak zelo masivno narejen.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
18.8.2009 18:32:13   
heli23
Zaj pa res ne vem kaj naj mu kupim, poganjalec ali kolo!En čas sem za eno en čas za drugo.

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
18.8.2009 23:49:13   
pravljica
poganjalec user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
19.8.2009 10:37:53   
Aja1
Poganjalec, vendar za 2- letnika bi bil dovolj 10 colski. Mi imamo 12 colskega in ji je prav šele zdaj (novembra bo stara 3). Tako, da smo še v fazi učenja.  user posted image  Ji gre pa vsak dan boljše.
Kolo pa dobi pa čez leto, dve, ko ne bo treba več malih koleščkov (upam). user posted image

_____________________________




(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
19.8.2009 10:45:57   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: heli23

Sem šla malo gledat in skoraj nikjer ne piše koliko so težka ta otroška kolesa! Ker je kar fajn da je bolj lahek. Sem ga zadnjič dala na tega ko nima pedal, pa je še malo premajhen, ker komaj na prstkih stoji, zato sem pa misla da bi raje kar kolo. Zaj pa sem v dvomih kaj narediti! Ja ali ne kolo in katero! 


Saj jih imaš različne velikosti, 12-colske in 10-coslke. Za 2 leti je očitno 10-colski. Jaz bi na tvoje mestu definitivno poganjalca vzela, za na kolo je po mojem mnenju 2-letnik še premajhen. Nima nič od tega. Mi smo ga kupili pri 3 letih, pri 3 in pol je bil brez pomoćnih koleščk. Tako da zamudila ne boš nič, edino pridobiš lahko s tem poganjalcem. Oziroma otrok se lahko nauči držati ravnotežje.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
20.8.2009 0:33:57   
krtek 1
Zanimivo,mi smo našemu pri treh letih kupili 16 colskega Kawasakija in se je čisto normalno vozil.Letos se je na tem tudi naučil brez pomožnih koles,ampak ima že dvignjen sedež,tako da ne vem če bo še za drugo leto.Je pa res,da je kar velik fant za svoja leta.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
25.8.2009 13:38:28   
NATAŠI
Midva sva tudi našemu kupila 16 colskega Kawasakija in je super kolo... smo zelo zadovoljni

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
25.8.2009 20:08:04   
2XXL
Kupi poganjalca, definitvno.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
26.8.2009 21:35:19   
krtek 1
Mene pa tile poganjalci ne ganejo preveč,se mi zdijo tako neuporabni in mali tudi ni ne vem kako navdušen.

(odgovor članu 2XXL)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: otr.kolo kawasaki 12"
30.8.2009 14:28:04   
golla
Mi smo kupili Kettler Speedyja na Igrarija.com in smo zelo zadovolnji. Se mi zdi, da je boljše začeti s poganjalcem potem pa iti počasi na kolo...

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?