kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sonček2* -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 11:22:46)

ja, zanima me kaj čez dan pijejo vaši 7 mesecev stari otroci. Jst ji dam baby čaj pa ga skori nč ne popije. Res da se še vglavnem dojiva, samo v tej vročini bi blo pa vseeno dobro, da mal še zravn popije. Zdej pa še neki ni taprava, je mela včeri vročino in je rekla zdravnica, da se zna pojaviti 6 bolezen. Se precej poti, pa planica je bila zutri skori suha, zato me kr mal skrbi, da ma premal tekočine - se pa kr precej poti, mogoče na ta način tolk več vode izgubi:zmeden:




Zea -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 11:25:25)

Pri nas samo vodo in jo od kar je tako vroče kar veliko popije. Drugače pa se še vedno večinoma dojiva - tale gosta hrana ji še vedno ne diši preveč.




Anonimen -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 11:26:09)

Jst mojmu že skoz dajem čajček od Hippa al pa Bebe čaj. Včasih tudi vodo. Mogoče bi poskusila z vodo?:zmeden2:




dory -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 11:34:41)

Maj pije hippov caj :)




mtd -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 11:50:06)

navadna voda s pipe, pri vaših :zmeden:letih:zmeden:, hihi, pa sem mu jo prekuhavala
lp




HuAnita -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 11:52:16)

Sonček2, naša večinma zizla, po moje dobi dovolj. Če je imela vročino (6 bolezen), je bila plenica včasih popolnoma suha po 2 -3 urah, sem jo pa ful pristavljala, ker ni hotela vode, čaja, dodatka...




Pupica -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 12:37:45)

Sok, vodo, čaj, instant čaj...
Pije pa ogromno...čez dan od 600-900ml, pa še ponoči okoli 300 ml.




Natas@ -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 12:42:22)

Pri nas pije vodo, rad pa ima tudi razne sokove (npr. jabolčni). Ne mara pa čajev in mleka (čez dan).

Lp




niki5 -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 12:49:52)

Kadar je res zelo žejen mu dam Hipp-ov čaj, čeprav me moti da ima saharozo, ampak je to edino da mi vsaj malo spije, drugače se pa večinoma odžeja samo z dojenjem. Upam, da bo v prihodnje kaj bolje :zmeden2:




niki5 -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 12:51:13)

Hotela sem napisati, da kadar je res zelo žejen mi celo pije Hipp-ov čaj, drugače pa ne.. Mu pa velikokrat ponudim pa mi zavrača.. Najraje bi se odžejal samo z dojenjem.




ZARA -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (2.6.2005 19:35:07)

Zara je tud skoz pila Hipp-ov čaj (ga še zdej),pa kompot ji kuham iz jabolk,tega ima najraje...se razume 8)...




Pikca -> kaj dajete piti vašim sedemmesečnikom (5.6.2005 23:52:46)

Naša nikoli ni hotela pit iz flaške, zdaj pri 8 mes. je začela vleči iz magičnega lončka, ampak samo zato, da potem pljuva:hudicek::)-
Dokler ni kaj bolna, je po mojem dojenje dovolj, problem bi bil verjetno pri kakšni driski ali hudi vročini.
Lp, Pikca





Stran: [1]