Brez besed! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


M&P -> Brez besed! (2.6.2005 10:02:48)

Preberite si tole:

http://www.vecer.si/vecer2003/default.asp?kaj=6&id=2005060202711588

Brez besed,res!:(




puncica -> Brez besed! (2.6.2005 10:13:39)

Ne morem verjet kaki fanatiki so nekateri ubogi otrok, kar solze so mi prišle na oči, res ubogi fantek:((:((:((:((




muki1 -> Brez besed! (2.6.2005 10:16:42)

**** butasta,res. Vedno mi je bilo slabo ko sem kaj takega slišala, odkar pa imam svojega otroka pa mi je naravnost neverjetno, kako lahko ena mati tako neodgovorno ravna,ko je otrok bolan,tiste traparije na sodišču pa brez komentarja.:grrr:




leah -> Brez besed! (2.6.2005 10:17:03)

take ljudi bi jaz kar postrelila.Resno no,ma to ni normalno.

Naša soseda je tudi ena blazna verska fanatičarka in je rekla sinovi ženi,ki je pred kratkim rodila hčerko,da ima tamala v sebi hudiča in,da naj jo da nago ven na dež,da jo bo spralo....hallo!
MIslim sam na Goli Otok s takim folkom,brez vprašanja.




leah -> Brez besed! (2.6.2005 10:32:42)

...vbistvu takim ne moreš rečt verski fnatik,ampak psihopati....




AnBan -> Brez besed! (2.6.2005 10:48:45)

:((:((:((:((:(( ubogi :angel:Cristian:(




Magi* -> Brez besed! (2.6.2005 10:50:25)

se še dobro spomnim te zgodbe (poznam iz prve roke). jaz bi kaznovala njo, njenega moža in celo njeno familijo. oni so menda ja opazili, da z babnico nekaj ne štima, ko se tako veselo pogovarja z angeli, bogom, jezusom in pitajboga s kom še. ubogi otroček, kaj je moral pretrpeti tiste dni, ko je umiral po obrokih. :((




**Petra** -> Brez besed! (2.6.2005 11:00:30)

Pa to je noro!!!!!!! :(( :(( :(( :((





Anonimen -> Brez besed! (2.6.2005 11:01:43)

Žensko morajo zapret v psihiatrično bolnico za vse večne čase,ključ vrečt proč:grrr:
Ti skisani bolni,obsedeni možgani bodo še vedno sposobni kakšnega zločina.
Obsojam vso njeno najbližjo okolico,da tega ni prej zaznala in preprečila najhujše trpljenje nedolžnega bitja.Sramota,da so ljudje tako brezbrižni,tudi oni zaslužijo najhujšo kazen za svojo brezbrižnost.:grrr:




dory -> Brez besed! (2.6.2005 11:07:27)

matr da bi jih tud postrelu...verski fanatiki...in zato mora nastradat nedolzno bitje...neodgovorno cist!:((




urši* -> Brez besed! (2.6.2005 11:09:04)

mislim , a so ljudje res tako balani in nečimerni in zabiti in ne vem kaj še!!
pa saj je vendar bil njen otrok , mislim js bi za svojega Luka naredila vse, mene že skrbi , če noče jest, pa če se mal pojokca, sem cela paf!!
mislim , tako bi pa brez slabe vesti .....
zdej se dela neko pobožno, ne bog, ne nobeden ji ne bo pomagal!!!
js bi za svojega otroka dala vse, pa naj se svet okol mene podira, ko bi js nardila vse, samo , da bi bil zdrav!!!
hvala bogu, da je Luka in , da so vsi naši otroci zdravi in , da imajo prisebne starše, naj tudi naprej tako ostane!!!
lp, pa lupčka vsem vaši:duda:




Anonimen -> Brez besed! (2.6.2005 11:10:18)

A to je pa tisti fantek, o katerem sem zadnjič našla en link, ko smo govorili o vegetarijanstvu pri nosčenicah oz. malih otrocih? A da ta zadeva sploh še ni zaključena?




viv_ -> Brez besed! (2.6.2005 11:14:52)

Jaz bi mat pa fotra dala u arest in izstradala do smrti...




karmy -> Brez besed! (2.6.2005 11:48:09)

kaj bi jo jzt premlatila!! ufff! bogi otrok... :(( jzt bi jo tud izstradala do smrti!! naj vidi kako je ubogi otrok trpel! ****!:grrr::grrr:




wawa -> Brez besed! (2.6.2005 12:20:03)

Sebičnost
sebičnost
sebičnost
.................

bogi otrok!!!!!!!!!!!:((:((:((:((




TARA in MAJ -> Brez besed! (2.6.2005 12:25:40)

ženska je nora in v takih primerih potem nastanejo zrtve nemočni otroci
:angel:




pravljica -> Brez besed! (2.6.2005 12:28:33)

ženska je nora ja...po moje bo spoznana za "neprištevno", tako kot večina tistih, ki storijo takšna primitivna dejanja...pa ne gre vedno samo za otroke




niki5 -> Brez besed! (2.6.2005 13:03:33)

to se pa spomnim, to je že kar dolgo nazaj, se je veliko govorilo o tem.. te makrobiotiki so včasih res lahko malo odpiljeni.. Težko je razumeti, najhuje je pa da se ženska niti sama ne zaveda kaj je storila.




polona2 -> Brez besed! (2.6.2005 13:12:12)

Jaz sem že pred časom slučajno naletela na spletno stran te družine, kjer je vsa dokumentacija, vsi članki in še kaj, malo pobrskajte po internetu, ni samo mama premaknjena, mislim, da imajo vsi v tisti družini težave...
...linka pa nimam:ups:, poskusite vtipkati otrokovo ime ter polni priimek...taki ljudje ne bi smeli imeti otrok...




fipi -> Brez besed! (2.6.2005 13:30:42)

Ojla!

Ne morem verjet, da obstajajo taki ljudje. Pa jaz bi to pras...., zaprla ne samo v zapor, kar v kletko 1 meter x 1 meter, pa pol naj moli, če jo kdo reši, bele svetloba ali črna krogla :grrr::grrr::grrr:.

Ma sem ful žalostno, ko pomislim, kaj vse je mogel pretrpet ubogi dojenček :((:((:((.

Čao.




niki5 -> Brez besed! (2.6.2005 13:35:13)

http://www.elis-center.com/christian/html/doma_a_stran.html

tukaj je njihova stran..

jaz tega res ne razumem, kar srce me boli...

Se spomnim ko je bila enkrat gostja oddaje Polnočni klub, kmalu po smrti.. sploh ne moreš verjeti, da nekdo lahko tako razmišlja, verjame v to..




piščanc -> Brez besed! (2.6.2005 15:43:52)

tako kot je napisala neva6, to je zločin, pa kakorkoli že zavit

bogi otrok!!!! :angel:




Anonimen -> Brez besed! (2.6.2005 18:46:41)

Ojoooj pa kašna spletna stran... Jaz se jih kar bojim, frikov zmešanih...




urši* -> Brez besed! (2.6.2005 20:04:07)

pa kaka je to spl.stran, a so nori al kaj , js ne morem več brat , pa gledat tega, me je full iz tira vrglo. nimam besed!!!!




tinatona -> Brez besed! (3.6.2005 9:15:05)

sick... Druzga ne morem reč kot to da so bolni!!!!!!!!!!!! Ej vsi bi mogl it na zdravljenje...

LP




Stran: [1]