MATURANTKE - eno vprašanje (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


*daša* -> MATURANTKE - eno vprašanje (1.6.2005 20:38:45)

oj!

sem prej brala par postov nazaj, da se vam slovenščina sploh ni zdela težka:zmeden2: na naši šoli pa še na eni drugi celjski šoli pa je večina čist prestrašena kr se jim je zdelo fuuuuul težko. pa meni tudi. pa premal časa.:grrr: pa me zanima če ste res na vsa vprašanja znale odgovorit in kako vam je to uspelo?

ok, sej men čist vse tud ni blo tak težko, pa sm na vsa vprašanja odgovorila, sam ena so mi bla pa čist mim in ful težka.

no mal komentirajte prosim:)

lp in uspešno učenje

daša




Micy -> MATURANTKE - eno vprašanje (1.6.2005 21:02:14)

Men se ni zdel težko, ampak da ne boš zdej mislna da sm jest pa use prov rešla jest upam da bo 2 zdela se mi je pa dokaj logično vse, nič tako presenetljivo težkega.
A si ti na poklicni ali splošni maturi, ker jaz sem na poklicni.:)-:nosecka:




*daša* -> MATURANTKE - eno vprašanje (1.6.2005 21:07:47)

aha, jst mam splošno maturo in kr visoke omejitve in sm se ful učila ampak bi blo čist vseen, če se ne bi nč, kr bi isto znala:grrr:




Micy -> MATURANTKE - eno vprašanje (1.6.2005 21:16:04)

Kako je bilo naslov članku ki si ga dobila in kaj si za en esej dobila.




maya1 -> MATURANTKE - eno vprašanje (1.6.2005 21:22:17)

meni se ni zdelo težko :bravo::bravo::bravo:, res pa je, da je bilo premalo časa za pisanje. bolj me skrbi matematke :) , ker pravijo, da je zelo težka na maturi.
lp
maya1




*daša* -> MATURANTKE - eno vprašanje (1.6.2005 21:22:26)

ja naslov članka je blo neki glede kviza lepo je biti milijonar

za esej pa ne vem kater misliš. a on ko smo ga pisali 9.5? kr tle ni blo nobenga eseja:zmeden:




Micy -> MATURANTKE - eno vprašanje (1.6.2005 21:29:12)

Aha no mi smo mel dva dela slovničnega in pa književnega (esej).
Zato ti bom zdej tkole rekla, naša poklicna matura je baje ful lažja k prava matura zato ti želim veliko sreče in znanja.:)-:rozica:


Men bo pa itak moj dojenčk pršepetvov tko da itak bom vse iz rokava stresla.




*daša* -> MATURANTKE - eno vprašanje (1.6.2005 21:38:00)

hvala:rozica: se mi pa vedno bolj zdi, da bom rabla več sreče kot znaja:hudicek:

tebi pa želim enga zdravega in pridnega in mal nagajivega:duda:




čaki -> MATURANTKE - eno vprašanje (1.6.2005 23:17:44)

jaz ta stara sem tud maturantka. :ups::zmeden::zmeden:
bla sem mal razočarana nad polami, mela sem besedilo o nekem plovilu....:((:((:((:(( na koncu je blo pa treba predstavit tudi eno plovilo, kar pa pri nas noben ni znal!!!:ups::ups::ups::ups: a je katera mela tako polo? :hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:
ja v pon pa matematka...jaz sem šele dans začela mal bolj računat...pa mi se nič ne sanja...:kava::kava::kava::kava::kava::kava:




maya1 -> MATURANTKE - eno vprašanje (2.6.2005 8:18:18)

ira!
jaz sem mela to polo pri slovenščin. no, ni se mi zdela težka, razen zadnja naloga je bla tko, tko. nisem vedla kako napisati, oz. opisati.
kdaj se pa matematka piše v ponedeljek, ob kateri uri?
lp
maya1




čaki -> MATURANTKE - eno vprašanje (2.6.2005 22:12:36)

mi smo se na pripravah 100 na uro pripravljali na zahvalo, prošnjo interju... :zmeden::zmeden::zmeden: pol pa to sranje!!!:hudicek::hudicek::hudicek::hudicek: men je itak cajta zmankal kar so najbolj poudarjali naj pazimo:ups::ups::ups::ups::ups:
ja tud jaz pišem matematko ob 9 je po celi sloveniji enako...spet bomo švical...:kava::kava::kava:




Stran: [1]