|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež 9-36
9.8.2009 13:08:17   
ajtak
user posted image
Kupujemo nov avtosedež saj bo naš malček vsak čas prerasel starega...

Ker pa je star šele 20 mesecev vendar velik 95cm in ima 15kg mu je sedez do 18kg ze mali. Nisem pa preveč navdušena nad tem, da bi ga dala v sedež 15-36 kjer je pripet le s 3točkovnim varnostnim pasom.

Torej, ogledali smo si Recarovega - Young spot: http://www.recaro-slovenija.si/recaro/html/04_childsafety/sport.html
Romer oz Britax- Evolva 1-2-3: http://www.britax-roemer.com/car-seats/evolva-123/
Chicco- Neptune: http://www.chicco.si/ProductDetails/236/pgoid/2657f2c0-8ed6-4a1d-91e0-569a1f00e7fa/lang/Croatian/Chicco-Avtosedez-Neptune.wshtml

Prosim za mnenja, izkušnje...
Hvala

Aja, če pa kdo ve še za kakšen sedež v tej skupini, ki ga nisem napsala pa smo odprti tudi za nove predloge user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež 9-36
9.8.2009 13:45:53   
*bubi*
Sorchenmuhle (STM) Starlight je identičen Recarovemu (združena podjetja al nekaj takega). Dobi se v Rutarju, Toysu. Cena 200€, v Toysu v občasni akciji 165€.

Jaz sem zelo zadovoljna z njim, me je pozitivno presenetil. Dali pa smo not pupo pri 10m.
Predvsem opora za glavo je fajn ozka, da ji glavica ne pada na stran.
Naklon se lahko rahlo spusti, ni pa to tako kot pri sedežih skupine I.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež 9-36
9.8.2009 14:32:06   
yaris
Mi imamo recarovega 9-36kg za našo tamalo in smo zelo zadovolnji.
Starejši sin pa ima recarovega 15-36 kg z isofixom in ga tudi ne morem prehvalit.
Niso glin najcenejši ampak so odlični sedeži.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež 9-36
9.8.2009 14:51:02   
zmajaz
Mi imamo Römer Britax Evolvo in smo zelo zadovoljni - mala tudi veliko raje sedi v njem, kot je v Römer Kingu. Smo ga pa naročili iz Anglije, ker nas je tako stal s poštnino vred skoraj 100 eur manj kot če bi ga kupili v SLO (154 eur).

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež 9-36
9.8.2009 15:46:07   
J.L.
mi imamo recaroja 9-36 kg, smo zelo zadovoljni edino kar je, da se  mala v njem hitro spoti. user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež 9-36
10.8.2009 3:21:34   
*tajda*
Jaz sem tud gledala te sedeže od 9 pa do 36 kg pa mi nekako niso potegnili,sploh pa so tisti od 15 do 36 kg boljše ocenjeni,jaz imam v svojem avtu od maxi cosi rodija in sem super zadovoljna.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež 9-36
8.9.2009 15:05:45   
ajtak
Tako, mi smo se odločili in kupili recarov stol.
Kupili smo ga preko http://global.ebay.com/Recaro_Young_Sport_Trendline_Airmesch_Crystal_Yellow/370254382398/item in je ravno vceraj prispel, s postnino vred sva placala malo manj kot 160€ kar je neprimerno ceneje kot v slo user posted image
Hvala za vso pomoc in komentarje ki so pretehtali odlocitev na pravo stran user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedež 9-36
11.9.2009 14:15:12   
Nastjaa
Britax- Evolva 1-2-3


Lej tukaj imaš 109 različnih avto sedežev

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?