|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Besna na Bohinj
11.8.2009 13:13:59   
liliana
Izgleda, da je tudi naša občinska stran v prenovi.....ker že skoraj dve leti ne najdem skoraj nobenega občinskega predpisa......pa nisem v Občini Bohinj.....user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Besna na Bohinj
11.8.2009 14:07:16   
mate0ja
LoCa zakaj si kvariš dneve s tako bedarijo. Jasno je, da lahko parkiraš na posebej označenih mestih (navadno se tam nahaja moder zank P). Vsa ostala mesta, ki niso označena pa so lahko javna, kjer se ne sme parkirati ali pa celo zasebna. Logično je tudi, da niso vsa mesta, kjer bi si posameznik predstavljal, da lahko parkira, označena z znakom prepovedano parkiranje. Klopico pa po mojem mnenju nima nič s parkiranim mestom. Saj so tudi v parku klopice, pa ne parkiramo tam.

Ker ima v zadnjih letih že skoraj vsak svoj avto je jasno, da manjka parkirnih mest in če povpraševanje preseže ponudbo se jasno da cena zviša oziroma se pojavi interes po zaračunavanju. To velja povsod, ne samo v Bohinju. Prav tako so povsod posebaj označena mesta za parkiranje. Si zna kdo predstavljat, da bi bili znaki prepovedano parkiranje na vsaki malo večji bankini?

Iz lastnih izkušenj povem, da se je najbolje držati splošnih pravil (parkiraj tam, kjer je posebej označeno mesto za parkiranje) in iz lastnih izkušenj vem, da nikoli ne dobiš kazni.

Kar se pa tiče odnosa do Ljubljančanov v drugih krajih pa mislim, da se vsi zavedamo, da obstajajo stereotipi ... Tud jest sm padla v eno tako kategorijo. Kar nekaj let sem se z registerski KR vozila v LJ. Takoj ko sem prevozila tunel v Šentvidu, je že kdo za mano hupal. Če nisem že skorej v rumeno speljala ali pa po možnosti s ceste zrinila avto pred sabo, je bil za mano že kdo živčen. Zadnji dve leti imam registersko LJ - zakaj že nobeden več ne piska za mano?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Besna na Bohinj
11.8.2009 16:20:45   
citrončica
Midva sva v Bohinju dobila listek, ko sva se toliko ustavila, da sva nesla motor in akumulator v čoln,ki je bil ob jezeru, pa je slikal in šel naprej, je rekel da sva dovolj mlada da lahko neseva to iz parkiriščauser posted image ,no comment..

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Besna na Bohinj
13.8.2009 6:48:35   
LoCa
ja liliana inSplišni, hvala za trud. dobro, ne bom zgubljala besed, kolko časa sem porabla za iskanje tega odloka....če bi moral človek pred vsakim izletom tolko porabit za gledanje odlokov bi blo vikenda vmes že konec user posted image .
whatever, zgleda da bom kr plačala. če se še znajdem tam bom pa kr pred bajto od prijateljice parkirala pa upam da ne dobim spet kake kazni tam, ker ne bom parkirala na lastni zemlji. user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Besna na Bohinj
13.8.2009 10:35:49   
liliana
Kolikor imam v spominu pa se mi zdi, da je tam v začetku Ribčevega laza neka tabla o parkiranju.......user posted image

Se pa strinjam, je pa fajn vedeti, ko dobiš kazen zakaj so te sploh kaznovali.......tudi jaz vedno preverim......user posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Besna na Bohinj
14.8.2009 6:51:24   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Se pa strinjam, je pa fajn vedeti, ko dobiš kazen zakaj so te sploh kaznovali.......tudi jaz vedno preverim......user posted image



ja to je pa res najmanj kar naj bi človek naredil. ne poznam nobenga k bi dnar talal brez razloga. sploh pa se ne gre samo za denar, ampak za to, da vem kaj si narobe nrdu. js pač oblastniškim strukturam nikoli nisem in nikooli ne bok apriori verjela, ampak ravno obratno. so pa ljudje na svetu ki si vprašanj niti ne postajvlajo, bog jim pomagajuser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Besna na Bohinj
14.8.2009 8:13:55   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja


Kar se pa tiče odnosa do Ljubljančanov v drugih krajih pa mislim, da se vsi zavedamo, da obstajajo stereotipi ... Tud jest sm padla v eno tako kategorijo. Kar nekaj let sem se z registerski KR vozila v LJ. Takoj ko sem prevozila tunel v Šentvidu, je že kdo za mano hupal. Če nisem že skorej v rumeno speljala ali pa po možnosti s ceste zrinila avto pred sabo, je bil za mano že kdo živčen. Zadnji dve leti imam registersko LJ - zakaj že nobeden več ne piska za mano?



Verjetno menijo, da ti niti hupa vec ne more pomagati. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?