|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 14:11:28   
Čebel@
bom kar tukaj vprašala in upam da dobim odgovor,ker moram v trgovinouser posted image

koliko naj kupim mesa(masa za čevapčiče) za 6 odraslih oseb?user posted image user posted image je dovolj pol kile,ali raje več kupimuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 14:12:56   
blaža
pol kg za 6 oseb?!

ma vsaj ene 2,5 kg za 6 oseb.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 14:14:21   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

pol kg za 6 oseb?!

ma vsaj ene 2,5 kg za 6 oseb.
user posted image user posted image user posted image joj mene,dober da sem vprašalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 14:14:39   
Anonimen
Ja pol kile maš čist dovolj je pa odvisno ali se hitro poje pa adijo ali se zadržite celo popoldne potem pa premao kajti še skoz se nekaj je,ko si pri mizi.Mi ponavadi mamo zelo malo čevapov nimamo jih radi mamo raje perutke ali piščančje meso na žaru.

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 14:15:42   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Ja pol kile maš čist dovolj je pa odvisno ali se hitro poje pa adijo ali se zadržite celo popoldne potem pa premao kajti še skoz se nekaj je,ko si pri mizi.Mi ponavadi mamo zelo malo čevapov nimamo jih radi mamo raje perutke ali piščančje meso na žaru.
ja bojo še perutničke.......pa to se bo naenkrat pojedlo.......aha,torej pol kileuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 14:17:01   
Anonimen
Aja ona je mislila vsega skup pol kile za šest oseb????user posted image user posted image

Na vsako osebo pol kile sem mislila jaz.

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 14:17:49   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Ja pol kile maš čist dovolj je pa odvisno ali se hitro poje pa adijo ali se zadržite celo popoldne potem pa premao kajti še skoz se nekaj je,ko si pri mizi.Mi ponavadi mamo zelo malo čevapov nimamo jih radi mamo raje perutke ali piščančje meso na žaru.
ja bojo še perutničke.......pa to se bo naenkrat pojedlo.......aha,torej pol kileuser posted image


ja ti si vprašala samo za čevape, če bo pa še vse ostalo meso, kake perutničke, ražnjiči,..pol je pa druga stvar.

jaz nekje računam 400g na osebo mesa, pa takega al drugačnega. pol pa eni pojejo več drugi manj, ma važno, da ni premalo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 14:18:23   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Aja ona je mislila vsega skup pol kile za šest oseb????user posted image user posted image

Na vsako osebo pol kile sem mislila jaz.



ja je bla ura, da smo poštekale. se podpišem.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 14:23:52   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Aja ona je mislila vsega skup pol kile za šest oseb????user posted image user posted image

Na vsako osebo pol kile sem mislila jaz.



ja je bla ura, da smo poštekale. se podpišem.user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image no važno da jaz premalo ne kupimuser posted image user posted image user posted image hvala vamauser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 16:05:14   
Anonimen
Spol kile mase boš lahk naredila za vsakega en čevapčič.Hb,da se ne poznavauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 16:10:53   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Spol kile mase boš lahk naredila za vsakega en čevapčič.Hb,da se ne poznavauser posted image
user posted image user posted image user posted image nisem škrta,ampak raje vprašam da ne bo premalo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 16:39:23   
Spiria
Se hecaš, ne? user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 16:56:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Spol kile mase boš lahk naredila za vsakega en čevapčič.Hb,da se ne poznavauser posted image
user posted image user posted image user posted image nisem škrta,ampak raje vprašam da ne bo premalo

To sem se hecala.user posted image Jaz pač rada jem čevapčiče in bi ziher šla lačna od vas,glede na to,da si misla kupit samo pol kile maseuser posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 17:10:15   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Spol kile mase boš lahk naredila za vsakega en čevapčič.Hb,da se ne poznavauser posted image
user posted image user posted image user posted image nisem škrta,ampak raje vprašam da ne bo premalo

To sem se hecala.user posted image Jaz pač rada jem čevapčiče in bi ziher šla lačna od vas,glede na to,da si misla kupit samo pol kile maseuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image če bi ti k meni prišla na čevapčiče,bi jaz verjetno vedela da jih obožuješ in bi jih samo zate 1 kilo napeklauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko mesa za 6 oseb
8.8.2009 17:53:00   
kalbo
Pol kile mesa za 6 oseb :). Če je mešana družba je kila zadosti za ene tri osebe, tko jest vedno kupim, pa vedno še nekaj za rezervo. Pol kile mesa pa pojeva jest pa moja žena za kosilo, če ni otrok zraven.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?