pregled na pediatriji (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


daisyb -> pregled na pediatriji (6.8.2009 8:35:19)

zivjo,

zanima me, ce je katera morala peljati otroka na pregled na pediatricni oddelek v bolnisnico....za tiste, ki ste imele otroke takoj po rojstvu na pediatriji. kaj vse so otrku pregledali..kaksne preiskave so mu naredili. moj je imel po rojstvu eno infekcijo in zlatenico..drug teden bi ga morala peljati na pregled....vendar, ker je otrok zavarovan v italiji bi ga morala placati, zato me zanima, ce naredijo kaksne bolj pomembne preiskave.

lp,

daisyb




kaminek -> RE: pregled na pediatriji (6.8.2009 8:41:13)

moja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] je imela benigne mioklonuse-trzljaje med spanjem, kot jih imamo odrasli in to 2. dan po porodu. po odustitvi iz opazovanja na pediatrični v lj, smo mele čez teden kontrolni pregled, kjer te pediater vpraša glede stanja-opazovanja otroka, če se ponavlja bolezensko stanje itd., kaj je, ali je že kaj aktiven otrok itd. potem ga pa izmerijo-teža, višina, pretipa trebušček, pregleda hrbtenico oz. tak splošen pregled nardijo. si v roku pol ure konc. nič posebnega




_andreja_ -> RE: pregled na pediatriji (6.8.2009 19:17:16)

našemu so poleg naštetega še vzeli kri, da vidijo če je zlatenica izvenela,rezultat povedo v roku 10 minut




Stran: [1]