zaprtje... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> zaprtje... (4.8.2009 17:50:13)

imam punčko staro 5 mesecev.začeli sva uvajati gosto hrano, fruteke, hipeke,sama naredim kašico...izogibam se banan (jo tudi dam vendar ne pogosto) in korenčka ker zapirata, ampak je moja mala vseen, vsak ljubi dan zaprta in nikakor noče sama kakat!?potem ji pomagam s palčko tako da jo samo pobožam po odprtini in se začne napenjati in potem kaka. nikakor palčko ne tiščim v zadnjik. no in njeno blato je vedno trdo.vsak dan ista pesem...zamenjala sem mleko, vendar nč ne pomaga...ma katera izkušnje?




Najaa -> RE: zaprtje... (4.8.2009 18:23:15)

Blato je trdo in zaprta je, ker se telo navaja na novo vrsto hrane. Ni se ti treba zarad tega izogibat banane in korenčka, ker po moje ne bo nič bolje. Naredi ji kompot iz suhih sliv in naj pije. Moja tavečja ga je od začetka uvajanja GH pila in ni imela problemov z zaprtjem. začeli sva pa ravno s korenčkom. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




yelci -> RE: zaprtje... (4.8.2009 18:30:13)

Ali pije kaj vode?Mojemu to zelo pomaga,opazam,da kadar ne spije dovolj tekocine,zelo tezko kaka.




Anonimen -> RE: zaprtje... (4.8.2009 18:32:00)

popije zelo veliko tekočine čez dan. pred spa njem najprej mlekeca, pol pa še celo flaško čaja preden zaspi.bom poskusla slive. 




Šaki -> RE: zaprtje... (4.8.2009 19:42:53)

probaj ji dati sladke kamilice.pomaga.




2srcka -> RE: zaprtje... (4.8.2009 23:18:46)

Našemu niso pomagale ne kamilice, ne slive niti po svečki ni kakal!?....Potem sem dajala sirup Lactecon in se je kmalu uredilo. Se pa izogibam banan in korenčka, razen v kombinaciji s hrano ki blato mehča, npr. suhe slive in banane....




Mesečnica -> RE: zaprtje... (5.8.2009 19:40:59)

Pri našemu se je to po kakšnem mesecu uvajanja GH uneslo in zdaj ni več problemov.




Stran: [1]