|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel Donat - Zadar
3.8.2009 15:04:54   
lenca1
Prosim za izkušnje z omenjenim hotelom. Šli bi z 20m punčko za 7 dni (ponudba all inclusive). Iz vode je sploh ne spravimo, zato me zanima ali je vstopanje v morje primerno za tako male (npr. mivka, droben pesek)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel Donat - Zadar
4.8.2009 7:27:12   
Ula3
Pred hotelom imaš hotelski bazen, ki je v večini že kar zjutraj poln, imaš pa blizu plažo s kamenčki in malo dlje peščeni del plaže. Mi smo bili in nismo bili razočarani. Sobe res niso luksuzne, a vse ostalo je bilo krasno!

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel Donat - Zadar
4.8.2009 8:58:59   
dps1
mi smo bili v sosednjem hotelu, plaža je z drobni kamenčki. malo naprej del peščene. super za sprehode in za male otroke. nad tem delom smo navdušeni. še bomo šli. 

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel Donat - Zadar
4.8.2009 10:52:29   
lenca1
Hvala za odgovora, je fajn prebrat pohvalno informacijo. Verjetno se bomo kar odločili za to destinacijo, saj smo našli super ugodno ponudbo za 7dni, all inclusive (cena 339€ po osebi), mala bo pa itak brezplačno. Je pa soba 2+1 z balkonom, klimo...

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel Donat - Zadar
4.8.2009 22:34:20   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Hvala za odgovora, je fajn prebrat pohvalno informacijo. Verjetno se bomo kar odločili za to destinacijo, saj smo našli super ugodno ponudbo za 7dni, all inclusive (cena 339€ po osebi), mala bo pa itak brezplačno. Je pa soba 2+1 z balkonom, klimo...

To je pa res poceni. Mi smo dali v Solarisu 535 urov na osebo, mali je imel zastonj, pa smo imeli nekaj podobnega.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel Donat - Zadar
5.8.2009 9:12:38   
Abbey
zdaj ko je last minute so vse cene all inclusive okrog 350 evrov, tako da lahko izbiraš po mili volji

mi smo prejšnji teden šli na dugi otok all inclusive samo 250 evrov, otroci zastonj, bilo je božanskouser posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel Donat - Zadar
5.8.2009 11:53:56   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

zdaj ko je last minute so vse cene all inclusive okrog 350 evrov, tako da lahko izbiraš po mili volji

mi smo prejšnji teden šli na dugi otok all inclusive samo 250 evrov, otroci zastonj, bilo je božanskouser posted image


Abbey prek katere agencije ste pa šli na dugi otok, ker 250€ je pa res skor zastonj?
Sm pregledala mnogo last minute ponudb, pa ni glih ne vem kaj izbire za tako ceno - so razni penzioni z 2*, pol penzion ipd. all inclusive po takšni ceni res težko najdeš, tako da ta ponudba v hotelu Donat je glede na to kaj ponujajo vsaj zame ugodna, res pa je, da je zelo odvisno prek katere agencije rezerviraš (enaka ponudba pri konkurenčni agenciji je dražja več kot 100€/osebi).

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hotel Donat - Zadar
27.8.2009 12:01:16   
Abbey
Oj sorry za pozen odgovor, sem šele sedaj videla. ŠLI smo pa preko Bonusa, daleč najcenejša agencija. Oni so najbolj znižali Dugi otok, ostali so imeli okrog 340 evrov, no oni pa 250 in valjda so hotele napolnili čisto do zadnjega kotička.

Tako da imajo sedaj ceno iz kao 699 na 350 tudi oni, no v avgustu je bila pa 247 nekaj takega. Se je pa splačalo, tamali so non stop nekaj jedli, čez dan pice, tortice, ves dan sadje za otroke, pijača cel dan, ej res je bilo fino. Se splača iti če bo katera šla, samo po 8.9.nimajo več all inclusive

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hotel Donat - Zadar
31.8.2009 21:31:12   
lenca1
Hoj Abbey. Zanimivo, tudi mi smo potovali prek Bonusa in tud men se je zdel, da so najcenejši. Lepo, da ste bili zadovoljni. Mi smo se ravno vrnili zadovoljni iz Zadra. Sigurno naslednje poletje spet pogledam njihovo ponudbo - do sedaj te agencije sploh nisem poznala.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?