|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.8.2009 21:30:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.8.2009 21:31:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odtujen voziček
2.8.2009 21:33:42   
alička
Hudiča a tudi vozičke kradejo. Jaz sem ga vedno puščala povsod in si mislila, da tak pras... ni nihče, da bi mi voziček ukradel.

Upam da ga izslediš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odtujen voziček
2.8.2009 21:35:32   
blaža
mene pa je vedno strah, ko grem k mami v koper, in ko pustim v bloku spodaj voziček. No sej ga vsi tam puščajo, ma me je prav strah, da mi ga čmeknejo. In dostikrat ga dam pol v prtljažnik, kot pa , da ga tam pustim.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odtujen voziček
2.8.2009 21:43:16   
luan
O grozauser posted image .Pa žal se tudi to dogaja.Si ga ne morejo drugače privoščit kot, da ga ukradejouser posted image .

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odtujen voziček
2.8.2009 21:46:48   
CatJa
Takih je pa ja malo morje. Med drugim ga imamo tudi mi, pa še pol našega mesta. A ste ga kako označli?

Te pa razumem, da si besna.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
2.8.2009 23:13:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odtujen voziček
2.8.2009 23:32:42   
Anonimen
kolesa, vozički,... saj je vseeno: kar je novo, je privlačno, kar je privlačno, je željeno in če je željeno je lahko hitro odtujeno,... žal.
ne verjamem, da ga dobiš nazaj, če pa, se je verjetno kakšna mamica zmotila in je mislila, da je prišla z vozičkom,...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odtujen voziček
3.8.2009 10:13:12   
zmajči25
Ljudje kradejo in zato je treba biti previden! Nam so iz veže zaklenjenega bloka ukradli tricikel user posted image , zato tudi vozička nisem več upala puščat tam. Je pa res user posted image , ko ti izmaknejo nov voziček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odtujen voziček
3.8.2009 22:00:09   
ZmajTolovaj
Svašta user posted image ... Mi imamo tudi voziček kar v veži, zaklenjeni sicer, ampak očitno nikoli ne veš. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odtujen voziček
3.8.2009 22:03:39   
sayuri
Ojej grozno. user posted image   Kako lahko nekdo ukrade voziček? user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odtujen voziček
3.8.2009 22:29:31   
Tonchka
Ja, se dogaja, žal. Nam so ga pred tremi leti ukradli v bloku, kjer živimo, pa je vsega skupaj 20 stanovanj. Nov tricikel, trikrat sem šla z njim na sprehod pred tem, in lahko si mislite, kako sem se počutila, ko sem s tamalo v lupinici - staro dva tedna, prišla do kleti, kjer sem ga imela (sicer nezakljenjenega), vozička pa nikjer. Ma, ljudje so pokvarjeni kotuser posted image . Ukrasti dojenčku voziček, je zame isto, kot bi ukradel invalidu voziček. Res sprevrženo.user posted image No, upam, da ga dobiš nazaj, mi našega namreč nismo.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odtujen voziček
3.8.2009 23:29:52   
frutka_
banda nesramna!

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
4.8.2009 0:07:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odtujen voziček
4.8.2009 7:35:53   
zmajči25
Imaš pa res srečo, da ste ga dobili nazaj user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odtujen voziček
4.8.2009 9:10:37   
Tisana
user posted image Po mojem bere tale forum, pa se je čisto usr.., ko je dojel, da ga bo preganjala horda besnih bab user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?