|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 8:18:20   
Anonimen
Ne dovolim lakiranja in šminkanja, ker mi to na tako malih pupah ni všeč.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 8:37:22   
zmajči25
Moja 3,5 letnica je pred enim pol leta izkazala zanimanje za lakiranje nohtov pa ji sprva nisem dovolila, tudi babici sem prepovedala, da ji nalakira nohte, mala pa je vztrajala kar nekaj časa. Potem pa sem popustila in ji nalakirala nohte s prozornim lakom, ki ji je bil zanimiv dan-dva, potem smo ga dali dol. Sedaj ji kakšno rožico na nohtek prilepim in prelakiram s prozornim lakom, itak ne zdrži gor na nohtu več kot kakšen dan, ker si zlušči dol. Si pa jaz redno lakiram nohte in ko me vidi, bi rada tudi ona...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 9:23:47   
mojcaziga
Sicer nimam hčerke, ampak meni nalakirani nohti na malih pupah niso všeč. Pa vedno več jih videvam že pri 2,3 letih, ki imajo nohte nalakirane v roza, rdeče,.......user posted image , pol pa slučajno zraven še kiklco, ki komaj pokrije tazadnjo in čisto kratko majčko in se lahko kar user posted image user posted image

lp

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 9:32:36   
nizozemka
Meni osebno je bolj grozno, ko vidim majhno deklico s prameni. Pravimi, ne tistimi iz spreja.user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 9:40:03   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Ne dovolim lakiranja in šminkanja, ker mi to na tako malih pupah ni všeč.
Enako. Če je pa namazana je pa z nevidnim lakom.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 9:41:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nizozemka

Meni osebno je bolj grozno, ko vidim majhno deklico s prameni. Pravimi, ne tistimi iz spreja.user posted image


Ja evo na to sem pa čist pozabla. Afnarija do fundamenta. Kaj bo hotla naslednjič? Čevlje s peto pri petih letih?

(odgovor članu nizozemka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 9:41:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Sicer nimam hčerke, ampak meni nalakirani nohti na malih pupah niso všeč. Pa vedno več jih videvam že pri 2,3 letih, ki imajo nohte nalakirane v roza, rdeče,.......user posted image , pol pa slučajno zraven še kiklco, ki komaj pokrije tazadnjo in čisto kratko majčko in se lahko kar user posted image user posted image

lp


Se strinam ... zadnje čase sploh ni več malih punčk ... samo še male ženske ... jaz pravim, da je za vsako stvar svoj čas in otrokom ni treba vsega v prvih letih življenja izkusit. 

< Sporočilo je popravil Otika -- 3.8.2009 9:43:31 >

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
3.8.2009 9:56:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 10:07:11   
dps1
se mi zdi da še imajo čas za afnanje....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 10:09:30   
Anonimen
Med tretjim in cetrtim letom, iz vrtca.
Ampak je bil premocen lak in ji je razjedlo en noht, od takrat se vec in caka, da bodo nohti trsi.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 10:55:29   
liliana
Jaz ji še nisem.....še ni pokazala interesa za touser posted image .....sicer si pa tudi jaz lakiram samo nohte na nogah in še to zgolj poleti.......

Ko pa bo želela sprobati, pa bova sprobali.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 13:29:06   
Žabika

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

meni se lak na nohtih, uhani v ušesih (in še kje drugje) ne zdijo za take male.


podpis.

in ko si lakiram nohte, se nič nikamor ne skrivam, al pa zvečer ko gre že spat in takšno. kr lepo zravn sedi, pa če ma slučajno kake lude ideje, ji lepo razložim, da ko bo tako velika kot mami, bo pa mela pobarvane nohteuser posted image in pri tem ostane in bo še nadaljnih nekej let.



Kot bi napisala jaz.

Dodam pa še vprašanje: naredite in kupite vse, kar vam rečejo vaši otročki? Sej nekaj je res del učenja, spoznavanja in razvoja, ampak a je vse res potrebno, čeprav je popolnoma neškodljivo za otroka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 13:33:15   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Žabika


Kot bi napisala jaz.

Dodam pa še vprašanje: naredite in kupite vse, kar vam rečejo vaši otročki? Sej nekaj je res del učenja, spoznavanja in razvoja, ampak a je vse res potrebno, čeprav je popolnoma neškodljivo za otroka?


Ne, ne kupimo vsega kar si zaželijo.....sicer moja je še tako mala (malo čez dve leti), da mi z ne vem kakimi željami še ne hodi naokrog.....kupimo pa sigurno kaj nepotrebnega......pa se ne sekiramo preveč.....ker recimo tudi jaz sebi privoščim kaj nepotrebnega......recimo lak za nohte in šminka sta že taki stvari, ki mi nista nujno potrebni, da preživim.....

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 15:01:51   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: nizozemka

Meni osebno je bolj grozno, ko vidim majhno deklico s prameni. Pravimi, ne tistimi iz spreja.user posted image


Ja evo na to sem pa čist pozabla. Afnarija do fundamenta. Kaj bo hotla naslednjič? Čevlje s peto pri petih letih?


to že imajo nekateri dojenčki, ono dete od umetne umetnice Karleuše jih je imeli mislim da pri cca 2m, saj so še tule dale fotke gor...

Pismo, rajši deco na kmetijo peljat, pa v hribe, pa naj samo poskuša zajeti čisto vodo pri izviru in se napiti, nabrati borovnice, ne pa šminkeraj.....
Eh. sem našpičena pač!!!user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 16:04:01   
andreja32
Uh, moja sedaj štirinajstletnica je imela ene parkrat nalakirane nohte ....od starosti nekje treh do sedmih let. no, to jo je povsem minilo in je ne zanima nobena kozmetika( v smislu lakiranja meke upa...) niti sedaj, ko se v večini njene sošolke že lišpajo....iz tega dramo delat mi je BV.....je dosti hujših stvari..

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 16:21:39   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

Uh, moja sedaj štirinajstletnica je imela ene parkrat nalakirane nohte ....od starosti nekje treh do sedmih let. no, to jo je povsem minilo in je ne zanima nobena kozmetika( v smislu lakiranja meke upa...) niti sedaj, ko se v večini njene sošolke že lišpajo....iz tega dramo delat mi je BV.....je dosti hujših stvari..


Uf, zdej mi je pa odleglouser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 16:43:07   
TomTaylor
jz sama se nisem smela lakirat do nekje 8. razreda OŠ.

Hčerka je pa stara 3 leta (in pol) in je že v vrtcu od sovrstnic "pobrala" da MORA biti nalakirana, kar je po svoje čisto OK, saj smo jo na ta način navadili kakanja na straniišče user posted image (smo imeli velike težave in smo sprobali vse mogoče finte in fore). Začeli smo najprej z tistimi nalepkami za nohte, nato pa postopoma z enim nalakiranim nohtkom kot nagrado za kupček na stranišču in potem se ji je ful šlo, da bo čimprej vsa nalakirana...
Uporabljamo pa "samo" prozorne lakce z VEEEEEELIKOOO bleščicami.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
3.8.2009 17:48:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabika)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 19:10:49   
KIKI****
Jaz ji nalakiram parkrat na leto, ali pač kadar želi in ji narišem gor kako rožico. Ponavadi ji lakiram v prozorni, kožni ali kakšni nevtralni brai in rdeče rožice. stara je 4 leta, ampak če je pa tak cuker in tko sladka ko prosi, kadar seb lakiram, pa nalakiram še njej, sej ona to dost hitr dol spraviuser posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 19:44:50   
Klemy82
Naša mala frajla že kar nekaj let veselo hodi med počitnicami okoli z dolgimi nohtki, nalakiranimi seveda. Ampak samo med počitnicami. Med šolo ne sme imeti dolgih nohtov. Nalakira si jih pa včasih lahko.
Mamici njeni se zdi fensi, meni pa ne ravno. Ker ima vedno polno zemlje, mivke in bogvečesaše za nohti. user posted image . Ko jo jst čuvam, jo kar naprej teram v kopalnico pucat nohtke..njeni mami se pa fučkauser posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 20:23:03   
Anonimen
mah...nalakirani nohti poudarjajo ženski seksipil, nardijo roke lepše, bolj zapeljive, seksi....isto kot mejkap....in mi ne gre to skupaj z malimi punčkamiuser posted image grozljivo mi je tud, k vidim male pupe po vekah namazane, pa našminkaneuser posted image mislim....eni starši res nč ne študirate, madona no, ena meja pa more bit kaj je za otroke in kaj ne.
tko da pr nas - ni šans. isto velja za vsa ostala ličila in podobno piz.darijo.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 20:28:44   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mah...nalakirani nohti poudarjajo ženski seksipil, nardijo roke lepše, bolj zapeljive, seksi....isto kot mejkap....in mi ne gre to skupaj z malimi punčkamiuser posted image grozljivo mi je tud, k vidim male pupe po vekah namazane, pa našminkaneuser posted image mislim....eni starši res nč ne študirate, madona no, ena meja pa more bit kaj je za otroke in kaj ne.
tko da pr nas - ni šans. isto velja za vsa ostala ličila in podobno piz.darijo.



Se čist strinjam. Se vračamo v srednji vek, ko je bil otrok pomanjšana kopija odraslih. No, me matra poklicna deformacija, da bi na to temo še kaj napisala, pa vam prišparam. Sej smo že debatirale na to temo v temi pred časom o malih misicah v Ameriki.user posted image . Btw, bi pa tistega kruser posted image , ki si je izmislil najnovejši trend v Ameriki- petke za dojenčice, poslala v kukulele.

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 3.8.2009 20:30:19 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 20:50:01   
Anonimen
o malih misicah v Ameriki.


ja tist so se pa vse zgražaleuser posted image - sam zame je to isti drek, nalakirani nohti, pa kak pramen v lase, pa roza šminka - sej je sam labelauser posted image za bruhat

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 21:19:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: nizozemka

Meni osebno je bolj grozno, ko vidim majhno deklico s prameni. Pravimi, ne tistimi iz spreja.user posted image


Ja evo na to sem pa čist pozabla. Afnarija do fundamenta. Kaj bo hotla naslednjič? Čevlje s peto pri petih letih?



Pismo, rajši deco na kmetijo peljat, pa v hribe, pa naj samo poskuša zajeti čisto vodo pri izviru in se napiti, nabrati borovnice, ne pa šminkeraj.....




Mamo vse to user posted image , pa jaz se licim minimalno...ampak ocitno ima to v sebi, da je rada nalispana user posted image .

Ji pa pustim, ko jo prime, ker tako kot pride tudi gre. Kaj cem dramo zganjat. Razen okrog laka za nohte, to pa ja, ker ni bilo dobro za noht. No, takrat je rekla, da ko bo stara stiri leta, da bo spet probala, ce so kaj bolj mocni nohti, pa je pozabila...

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Punčke in lakiranje nohtkov
3.8.2009 21:29:43   
Pupa1
Moram reči, da se ne bi bolj mogla strinjat z Ullo...

tudi meni to ni všeč pri tako majhnih punčkah.

Mislim, da je za te stvari še čas. Najprej lak za nohte, potem šminka, maskara, puder.... user posted image  Ma dajte no, to vse je make up in ni namenjen otrokom. Pišuka, ej...A ene res pri vsaki stvari popustite svojim otrokom samo zato, da se izognete, kako je že ena rekla??, drami??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?