|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 22:30:10   
Anonimen
od začetka.
da bi prala posebej mi ne znese ne časovno ne prostorsko. skratka neekonomično se mi zdi, da bi prala posebej.

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: skupno pranje oblekic
3.8.2009 7:28:47   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

ja madona kok cun pa morš to met pol da napolniš cel stroj brez da ti zmanjka ne vem bodijev?



Veliko.


A maš res tolk cotk, da napolniš stroj oz. da ti vmes ne zmanjka???


Bodijev s kratkimi rokavi ima recimo ene 15, pa enako z dolgimi, pa enako majčk s kratkimi in dolgimi rokavi, enih 6 trenirkic, kratkih hlač, dolgih hlač, pižam itd. Naš kar dost umaže tudi v varstvu. In če perem recimo 1x na teden, se nabere za poln stroj, ja. Če ne, imamo takega, ki ima program tudi za manjšo količino, a ga zelo redko uporabljam.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: skupno pranje oblekic
3.8.2009 9:42:49   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka
Prvi mesec sem prala ločeno- dokler se ni popek popolnoma lepo na čisto zacelil in dokler sem imela čiščo- to je tudi razloga zakaj naj ne bi prali skupaj perila matere s čiščo in otrokovih stvari. Saj pri prekuhanih stvareh ni problem, pri 60 stopinjah pa je že teoretična možnost, da preidejo bakterije iz materine čišče v otrokovo kri skozi nezaceljen popek.


A dej dej dej, to pa je pretiravanje. "Ostanki" moje čišče so se poleg vložka "znašli" samo še na mojih spodnjih hlačah, ki jih perem skupaj z moževimi na 95C, otrokove bodije pa nisem nikoli prala na 95, ampak vedno na 60C. Ja pol pa ko imaš menstro, takrat tudi pereš ločeno? Tudi tam so bakterije, veš? Ker, kaj pa veš, 15-mesečni otrok se lahko med igro poškoduje in rani in lahko bakterije zaidejo v njegov organizem. Ajoj, ajoj. Še čudno, da je človeštvo sploh preživelo ob vseh teh napihnjenih bakterijah...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: skupno pranje oblekic
3.8.2009 10:24:08   
anika87
CatJa, verjetno maš ti že večjega, a ne? Moj Nejc je star komaj še ne 6 tednov, pa se mi zdi brezveze, da bi mela po 10-15 komadov vsakega... ker bo tako hitro prerastel, zdaj pa ne rabimo še tolk, itak še ne vem kam ne hodimo, razen na sprehode, pa doma ven. 

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: skupno pranje oblekic
3.8.2009 10:28:17   
blemma
Jaz sem prala od vsega začetka skupaj, zmanjšala sem dozo praška in nisem dodajala mehčalca. Edino, če so bile kake cunje zelo zelo umazane, sem jih prala posebej, pa kake delovne cunje, ki jih je blo itak vedno za en stroj.
Mislim, da je treba čimmanj komplicirat, pa je vse lažje.user posted image  

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: skupno pranje oblekic
3.8.2009 12:36:13   
flik
od začetka perem skupaj najine cunje z malčkovimi. Mehčalca že prej nisem kdo ve kaj uporabljala, sedaj ga pač ne - včasih dodam jabolčni kis user posted image , ki učinkuje podobno kot mehčalec (kdo bi si mislil, a), cunje pa so prijetno mehke.

Mali pa ima od vsega začetka ful lepo kožo, nobenih alergij in ne vem še česa...

Čim manj komplicirat!

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: skupno pranje oblekic
3.8.2009 18:05:55   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Zdaj pa ne štekam. A njegov drek, ki zleze po celem bodiju  vsebuje manj bakterij kot moj švic? user posted image


Ne manj, ampak drugačne. Očitno ima proti svojim razvita protitelesa, proti našim pa še ne.


a potem ko te pa po prsih liže, pa ne dobi, pa ko mu vsi prste tiščijo v roki, on pa takoj v usta? user posted image koliko je šele v ustih bakterij, ko jih toliko cmokamo...

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 3.8.2009 18:06:49 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: skupno pranje oblekic
3.8.2009 19:27:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Zdaj pa ne štekam. A njegov drek, ki zleze po celem bodiju  vsebuje manj bakterij kot moj švic? user posted image


Ne manj, ampak drugačne. Očitno ima proti svojim razvita protitelesa, proti našim pa še ne.


a potem ko te pa po prsih liže, pa ne dobi, pa ko mu vsi prste tiščijo v roki, on pa takoj v usta? user posted image koliko je šele v ustih bakterij, ko jih toliko cmokamo...


Se mi zdi, da v iber pretiravamo s to sterlinostjo.
Ni cudno, da se razvija toliko alergij...

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: skupno pranje oblekic
3.8.2009 21:03:36   
PC Baby
[/quote]

a potem ko te pa po prsih liže, pa ne dobi, pa ko mu vsi prste tiščijo v roki, on pa takoj v usta? user posted image koliko je šele v ustih bakterij, ko jih toliko cmokamo...
[/quote]

Dobi, dobi, zato pa šmrkajo, imajo pikice in zbolevajo...

Lej, jst tudi to vse počnem s tamalim, ker ga ne mislim v sterilno kupolo zapret. Orientiram pa se vseeno po nasvetih strokovnjakov, ki o tem gotovo več vejo kot jaz in ti.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: skupno pranje oblekic
4.8.2009 8:39:00   
sunny24
Jst ji perem posebej, ampak ne zaradi tega, da bi komplicirala, ampak zato, ker se v 1 tednu nabere njenih cunj za pouhn stroj...pa vedno perem na 30C.

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: skupno pranje oblekic
4.8.2009 10:42:26   
Anonimen
jst perem skoz skupej, sej ni noben kužen pr bajtiuser posted image

tud tista o čišči mi je mal bolana...a vložke perete al kva, al jih ne menjavate, da maste vse cunje krvave poluser posted image
mi ni jasno, itak tahuj gre v bolnci skoz, ko prideš domov, ni več tko hudo, jst nisem nikol mela nič po gatah, kaj šele kje drugje, pač je treba vložke menjat, đizs....pa tud če pride kej na gate, sej opereš, ža pri 60 praktično vse bakterije pocrkajo, če pa na več opereš, pa sploh...

res mi ni jasnouser posted image   čudn da je otrok v meni preživel, k zdej njegovih cunj ne smem z mojimi prat, da nau kej fasal....

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: skupno pranje oblekic
4.8.2009 10:43:52   
sonček33
ulla umir seuser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: skupno pranje oblekic
4.8.2009 11:02:11   
smej
Če perete vse obleke skupaj a pol dodajate mehčalec ali perete brez mehčalca?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: skupno pranje oblekic
4.8.2009 11:15:34   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Kdaj ste začele prati otrokove oblekice skupaj z vašimi?
od začetka. Edino kaj sem prala posebej so bile tetra plenice.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: skupno pranje oblekic
4.8.2009 11:38:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: smej

Če perete vse obleke skupaj a pol dodajate mehčalec ali perete brez mehčalca?



z mehčalcem

(odgovor članu smej)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: skupno pranje oblekic
4.8.2009 11:40:38   
luan
Jaz tudi z mehčalcem, res pa da uporabljam senzitive in ga dam malo manj.Pa ni imel sin nikoli težav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: skupno pranje oblekic
4.8.2009 11:40:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: nina7


IZVIRNO SPOROČILO: smej

Če perete vse obleke skupaj a pol dodajate mehčalec ali perete brez mehčalca?



z mehčalcem
ja, tudi mi peremo vse z mehčalcem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?