NUJNO- hauck jeep 3 kolesnik (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


ursha -> NUJNO- hauck jeep 3 kolesnik (1.8.2009 22:39:50)

danes je mojemu razneslo srednje kolo (gumo) na vozičku Hauck jeep 3 kolesnik, guma se ne da "zaflikat", pa me zanima ali mogoče katera/kateri ve kam naj se obrnem, da bi mi zadevo popravili oz. da bi dobila novo. mimogrede vozička se ne da dobiti pri nas, bi pa rabila imet kolešček pred naslednjko soboto, ker gremo na morje

že vnaprej hvala za pomoč oz. nasvet.






glen -> RE: NUJNO- hauck jeep 3 kolesnik (1.8.2009 23:34:35)

Mi smo dobili novo gumo na servisu koles,nam je pa takrta počila guma na vozičku quinny freestyle




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.8.2009 23:39:28)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ursha -> RE: NUJNO- hauck jeep 3 kolesnik (3.8.2009 7:30:14)

najelpša hvala za nasveta, upam, da nam rata :)




ursha -> RE: NUJNO- hauck jeep 3 kolesnik (5.8.2009 13:53:53)

no to pa je štorija [sm=hudicek1.gif], vprašam baby center in rečejo da morajo vprašati serviserja, mineta 2 dni, jih vsak dan itak kličem, no potem sem spet sitna če že imajo kak info od serviserja pa mi končno dajo mail, da mu pošljem sliko vozička, ker kao če je star model se rezervnih delov ne da dobiti, ali pa se čaka nenormalno dolgo nanje. In potem jst čist obupana pošljem mail gospodu in ne moreš verjeti mi takoj napiše nazaj da imajo 10 colske gume v vsakem baby centru v redni prodaji in cena je 15€.....mislim to bi mi lahk že una kokoška v BC povedala da jih imajo, obup.

skratka gume za Hauck Jeep imajo na zalogi v vsakem BC [sm=bravo.gif]




Stran: [1]