Krema za sonce-Dr.Hauschka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lenca1 -> Krema za sonce-Dr.Hauschka (31.7.2009 9:19:06)

Otroške kreme Dr.Hauschka zašč.faktor 30 se ne dobi več v nobeni lekarni v Ljubljani in tudi dobavitelj je nima več. Katero kremo naj kupim (pogoj je, da gre za naravno kozmetiko z BDIH certifikatom) in da jo lahko kupim še danes (internetna prodaja odpade, čeprav sem gledala tudi Avalon kremo, ampak se mi zdi, da jo lahko naročiš samo prek spleta).

Ali ima Weleda otroško kremo - sem gledala pa sem našla samo mleko za sončenje za odrasle?




Hope2 -> RE: Krema za sonce-Dr.Hauschka (31.7.2009 12:13:20)

Nobena naravna (mineralna) krema več nima po novem 30 faktor, ampak so te kreme s 30 faktorjem spremenili v 20, sestavina je ista in vse je isto. Kupiš pa lahko tudi lavera kremo. 




tikatonka -> RE: Krema za sonce-Dr.Hauschka (31.7.2009 13:12:11)

Mi smo imeli lani kremo od Dr. Hauscka pa smo bili vseeno pikasti.[sm=zmeden.gif]. Potem sem pa kupila Ilrido je bilo pa ok.




lenca1 -> RE: Krema za sonce-Dr.Hauschka (31.7.2009 13:14:11)

Kremo z ZF 30 sem imela še od lani, ampak ni več dobra. Kje pa lahko kupim Lavera kremo - imajo v kakšni trgovini (Muller, DM...)?




lenca1 -> RE: Krema za sonce-Dr.Hauschka (31.7.2009 13:17:54)

Sem ravno danes v lekarni videla to Ilrido kremo/mleko, sam mi je farmacevtka rekla, da je brez mineralnega filtra. Naša punca je pa tko zelo bela kot bi prišla iz krajev kamor nikoli ne posije sonce, pa še precej občutljivo kožo ima[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




veselka -> RE: Krema za sonce-Dr.Hauschka (31.7.2009 15:07:50)


IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Kremo z ZF 30 sem imela še od lani, ampak ni več dobra. Kje pa lahko kupim Lavera kremo - imajo v kakšni trgovini (Muller, DM...)?


lavera kozmetiko ima Kalček, nekaj tudi Mercator (Šiška, Supernova). kako je pa prav s to kremo, pa najbolje, da kar v Kalčka pokličeš.




Anonimen -> RE: Krema za sonce-Dr.Hauschka (31.7.2009 20:33:55)

Pred 14. dnevi sem kupila kremo SANTE  faktor 30 v trgovini (mislim da se imenuje Zakladi narave) v Kosezah (tržnica). Je super!





nežka -> RE: Krema za sonce-Dr.Hauschka (24.8.2009 21:48:18)

Avalon mleko s faktorjem (mineralni) in je super. Internetna prodaja pa je zelo preprosta, pa še hitro ti pošljejo.




Stran: [1]